SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Zelené Grunty - bývajte v dotyku s prírodou

Rodinne ladené bývanie ponúkne flexibilné dispozície bytov aj vlastný zelený park s detským ihriskom a oddychovou zónou.

www.zelenegrunty.skwww.zelenegrunty.sk

Projekt Zelené Grunty na okraji sídliska KVP ponúkne ideálne riešenie pre tých, ktorí si už nechcú vyberať medzi životom v meste a pokojným bývaním v prírode. Rodinne ladené bývanie ponúkne flexibilné dispozície bytov, vlastný zelený park s detským ihriskom, oddychovou zónou, a dokonalý, ničím nerušený výhľad na malebnú Myslavskú dolinu.

Zelený park pod oknami

Celý projekt Zelené Grunty je postavený na myšlienke života v bezprostrednej blízkosti prírody. Nachádza sa na kraji sídliska, kde budete mať vždy pekný výhľad na svojho najbližšieho suseda – les a lúku. Celý projekt a byty v ňom sú situované v kopci s nezastretým výhľadom do prírody. Lesy, ale aj neďaleká vodná nádrž Bukovec či lyžiarska zjazdovka v Zlatej Ide vám dajú dostatok príležitostí na športové vyžitie.

Prírody však nikdy nie je dosť, a preto bude súčasťou projektu aj zelený park s detským ihriskom a oddychovou zónou – ideálne miesto, kde môžete poobede zrelaxovať s knihou na deke, alebo stráviť čas s vašimi ratolesťami.

V Zelených Gruntoch môžete skutočne žiť v dotyku s prírodou.

Pokojná lokalita, v ktorej sa nemusíte vzdávať komfortu

Napriek pokojnej lokalite sa nemusíte ochudobniť o žiaden komfort moderného bývania v meste. Vo vzdialenosti niekoľkých minút peši nájdete všetku občianska vybavenosť: niekoľko škôl a škôlok, zdravotnícke zariadenia, pobočky bánk, a v blízkej dostupnosti aj niekoľko obchodov (Lidl, Fresh, Billa). Centrum aj so všetkými jeho kaviarňami, reštauráciami a kultúrou máte vzdialené len na skok.

Všetky tieto výhody si môžete užívať aj keď ste už skoro mimo mesta, ďaleko od rušného hluku a premávky.

Dielo známeho košického architekta

S myšlienkou prepojenia mesta a prírody prišla spoločnosti RG Development a na realizáciu svojej vízie oslovila známeho košického architekta Jaroslava Krála z ateliéru Adf.


„V Zelených Gruntoch sme sa snažili vytvoriť miesto, ktoré bude pracovať s prírodou okolo, a jej výhody využije na maximum. Preto sme vytvorili zelený park, v ktorom si obyvatelia budú môcť oddýchnuť, stráviť čas so svojimi deťmi na detských ihriskách v parku, posedieť v altánku pri knihe, ale aj pracovať so susedmi na spoločnejkomunitnej záhradke.“

Okrem toho sa architekt zameral aj na svetlosť a praktickosť interiérov.„Pri návrhu interiérov sme vychádzali z prirodzenej polohy Gruntov. Väčšina bytov s terasami, loggiami a balkónmi je situovaná na juhozápad, takže budúci obyvatelia si môžu v poobedných hodinách vychutnávať cez francúzske okná čo najviac slnečného svitu. Aj väčšinu garážových státí sme umiestnili do podzemných garáží objektu,aby sme minimalizovali potrebné betónové plochy, ktoré by mohli pôsobiť rušivo. Nechali sme priestor prírode, ktorá je hlavnou devízou projektu.“

Priestranné bývanie s vyšším štandardom

Bytový dom Zelené Grunty ponúkne jedno- až štvorizbové byty, ktoré však budú mať variabilné dispozície. Môžete si tak jednoducho svoj byt prispôsobiť vašim požiadavkám – upraviť priečky,pridať či ubrať izbu, alebo dokonca aj spojiť dva byty do jedného. K dispozícii budete mať priestor od 24 m2 pri najmenších jednoizbových apartmánoch, až po priestranných 113,22 m2 pri štvorizbových bytoch, ktoré si budete môcť podeliť a prispôsobiť úplne podľa vašich predstáv.

Štandard, ktorého súčasťou je podlahové kúrenie, ale aj veľké francúzske okná, určite poteší. Dôležitá je však aj možnosť prikúpenia kobky (pivnice), a hlavne možnosť mať vlastné parkovacie miesto v garáži či navonkajšom parkovisku. Už nikdy nebudete musieť hľadať miesto, kam večer zaparkovať.

A koľko bude bývanie v Zelených Gruntoch stáť?Cena vás príjemne prekvapí.

V tejto skvelej lokalite môžete zabývať už od 1188€/m2.

www.zelenegrunty.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu