INZERCIA

Pri Nitre vyrastá unikátny rezidenčný projekt Pod Zoborom

V malebnej obci Nitrianske Hrnčiarovce, len pár minút od centra Nitry, vzniká moderná obytná štvrť.

Ambíciou projektu je naplniť náročné potreby najmä mladých dynamických rodín. Svojou polohou, ale aj architektonickým prevedením zvláda túto neľahkú úlohu splniť. V čom je teda taký výnimočný?

S jeho výstavbou sa začne začiatkom roka 2018, ale už teraz púta zvedavé pohľady. Na základe vizualizácií je zjavné, že pôjde o veľmi vkusné obydlia s nadčasovým architektonickým prevedením. Vďaka tomu sa noví rezidenti nemusia obávať, že si domy budú za pár rokov vyžadovať výrazné zmeny a rekonštrukcie. Súbor dvadsiatich dvojdomov a šestnástich rodinných domov v radovej zástavbe tak spolu vytvorí modernú obytnú štvrť, ktorá v nasledujúcich dekádach nezostarne.

Veľkou výhodou projektu Pod Zoborom je aj jeho lokalita. Bezprostredná blízkosť lesa a zároveň skvelá dostupnosť do mesta z neho robí versatilné bývanie pre moderného človeka. Za menej ako 10 minút sa autom dostanete do centra mesta za službami, či prácou. Naopak, príchod domov vám spríjemní vlastné parkovacie státie priamo pred nehnuteľnosťou. Voľné chvíle s rodinou môžete tráviť vo vlastnej záhrade či v priľahlých lesoch, ktoré sú poprepletané mnohými turistickými chodníkmi. Príjemný pocit z prostredia dotvára aj majestátny kopec Zobor, ktorý sa vypína priamo nad obcou.

Projektu Pod Zoborom jednoznačne dominujú nadštandardné 4-izbové rodinné domy a rozľahlé 5-izbové dvojdomy. V oboch prípadoch je interiér dispozične veľmi dobre riešený. Priestranné izby a veľká denná miestnosť tak poskytujú dostatok priestoru na všetky rodinné aktivity. Interiér je príjemne presvetlený veľkými oknami, ktoré slúžia aj ako prechod na záhradu. Vyhotovenie z prvotriednych materiálov zároveň dodáva záruku, že ide o skutočne kvalitný projekt.

Kolaudácia 4-izbových domov je naplánovaná začiatkom roka 2019, kedy sa môžu jeho noví majitelia nasťahovať. Následne počas jari 2019 budú skolaudované aj 5-izbové dvojdomy. Obyvateľmi budú najmä mladé rodiny, vďaka čomu sa z tohto susedstva stane moderné komunitné bývanie, ktoré Nitre chýbalo.

Viac informácií sa dozviete na stránke projektu domypodzoborom.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Vynovená OMV v Košiciach ponúka príjemnú atmosféru i nové služby

Čerpačka na Moldavskej uspokojí aj náročných motoristov.

Tlačové správy

Nižšie náklady vo firme? Tri tipy, kde sa dá ušetriť

Pre každé ušetrené euro vo firme určite nájdete využitie, či už na bežný chod, alebo rast.

Tlačové správy

Čo si myslia mamy youtuberov o tom, čo robia ich deti?

Opýtali sme sa na to mám Bekima, Sellasieho a Surovej dcérky.

Tlačové správy

Nedocenený génius - prečo chýba v našich knižniciach?

Mnohými kritikmi je považovaný za najlepšieho slovenského spisovateľa. Rudolf Sloboda by v apríli oslávil 80 rokov.