SME
Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám

Šesť ikon biznisu, kultúry a spoločenského života pustí víťazov súťaže Your Dream Job do svojho pracovného života. Buď medzi nimi.

Stráviť čas s úspešnými ľuďmi a na vlastné oči vidieť recept ich úspechu nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí kliknúť SEM a prihlásiť sa do piateho ročníka česko-slovenskej súťaže Your Dream Job. Na svojich stážistov čakajú komik Jano Gordulič, zakladateľ festivalu Grape Juraj Podmanický, ale i úspešný dizajnér a marketér Jakub Ptačin, manažérka roka 2016 v Českej republike Marta Nováková, niekoľkonásobný majster ČR v bedmintone Petr Koukal a Industry Manager pre Google Slovensko Juraj Stankay.

Stážista u Jana Gorduliča zažije napríklad backstage Silných rečí, a ak sa osvedčí, môže u neho získať aj trvalý job. Ten, kto uspeje u Juraja Stankaya, zas nahliadne do priestorov Google na Slovensku a zistí, kto má na starosti design interiéru jednotlivých kancelárií.

Projekt Your Dream Job aj v tomto roku dá mladým možnosť nazrieť do sveta úspešných a niečo sa od nich naučiť,“ hovorí Andrea Grešová, marketing and event manager spoločnosti McROY, ktorá súťaž organizuje. Podmienkou je zvládnuť úvodný test, ktorý má každý mentor iný. Podceniť netreba ani životopis – práve na jeho základe si budú mentori vyberať, komu dajú šancu.

V minulých rokoch svoje šťastie skúsili desaťtisíce záujemcov, len vlani vyplnilo súťažné testy vyše 6 400 súťažiacich. Súperili napríklad o stáž v spoločnosti Šimona Šicka – spoluzakladateľa a výkonného riaditeľa spoločnosti Pixel Federation, ktorá stojí za hernými hitmi ako je TrainStation, Diggys Adventure či Emporea. Svoje pracovné metódy poodhalila aj módna návrhárka Lýdia Eckhardt či najznámejší slovenský raper Patrik RYTMUS Vrbovský.

Bol som nadšený. Your Dream Job je skvelý projekt, ktorý dáva študentom možnosť nahliadnuť do sveta, v ktorom by chceli pracovať. Určite ho odporúčam každému,“ hodnotí projekt Filip Biznar, ktorý vyhral stáž u šéfa spoločnosti WebSupport Jána Cifru.

„Keď som medzi mentormi v projekte Your Dream Job videla Adelu Banášovú, moja reakcia bola: Waau, to by bolo super!“ hovorí jedna z minulých víťaziek projektu Lenka Lukáčová. Dovtedy bežná študentka snívala o práci v rádiu, no chýbali jej skúsenosti. A hoci spočiatku váhala, či sa do projektu zapojí, výhra stáže jej pomohla k tomu, že sa stala jedným z hlasov známeho slovenského rádia „Nie je nič lepšie ako učiť sa priamo od top človeka vo svojom odbore. A presne to Your Dream Job ponúka,“ hovorí.

Ak si aj vy chcete vyskúšať takúto stáž, navštívte stránku www.yourdreamjob.sk. Nájdete na nej viac informácií i prihlášku do súťaže.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Spokojnosť zákazníkov si firma DOMOSS s získala vďaka špecialistom na bielu techniku, elektro, záhradu, dielňu, kúpelne a kuchyne.

7m

Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky s veľkým štýlom.

12 h

Na televízne obrazovky sa dostáva tretia séria najdrahšieho nemeckého seriálu s názvom Babylon Berlín.

14 h