SME
Utorok, 15. jún, 2021 | Meniny má VítKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Túžite po originálnom interiéri? Vieme, u koho si dať rande

Túžite po originálnom interiéri? Vo Wood Style Design ponúkajú nápad.

Za veľkými vecami stojí tím šikovných a jedinečných ľudí a nie jednotlivec. Práve tímový duch robí z interiérového štúdia Wood Style Design v Prešove na Volgogradskej miesto, ktoré vám umožní zariadiť si interiér originálne, pôvabne a prakticky. Váš domov si tak všetci zapamätajú ako inšpiratívne miesto, hodné obdivu.

Už od svojho počiatku sa firma zaoberá návrhom interiérov a výrobou nábytku. Teda, to čo jej zamestnanci vykreujú, zároveň pretavia do reality. Sú tak pripravení vyrobiť na mieru nielen kuchynskú linku, nábytok či vstavané skrine či detskú izbu, ale dodajú tiež kvalitné vinylové podlahy tak, aby boli zladené k nábytku. Samozrejmosťou je práca s masívom, z ktorého spoločnosť na mieru vyrába dvere, schody a rôzny iný nábytok.

Wood Style Design vznikla v roku 2013 a od začiatku si zakladala na tom, aby spojila návrh kvalitného dizajnu nábytku s jeho výrobou. Na návrhoch interiérov pracujú výlučne skúsení inžinieri alebo architekti. „Sú to ľudia, ktorí svoju prácu skutočne milujú. To, čo vzniká pod ich rukami, je fakt krásne, originálne a zmysluplné, ale čo by som asi najviac vyzdvihol, tak to je ľudskosť. Ku každému zákazníkovi pristupujú s úsmevom na tvárach, zakaždým sa snažia poradiť a vymyslieť skvelé veci. Je to niečo, čo si na nich vysoko cením,“ nešetrí chválou na zamestnancov majiteľ spoločnosti Miro Ščur.

Inšpirácia Jobsom a Beatles

Prízvukuje, že jedinečné veci dokážu tvoriť jedine jedineční ľudia. „Preto je naším mottom myšlienka Steveho Jobsa, ktorý svoj model podnikania prirovnal k Beatles - vzájomne sa dopĺňali a výsledok bol v konečnom dôsledku oveľa väčší ako jeho jednotlivé časti. Práve tak vidíme podnikanie aj my, veľké veci nespraví jedna osoba, ale tím šikovných a jedinečných ľudí. Jedine takíto ľudia dokážu vytvoriť skvelú spoločnosť, ktorá bude na osoh všetkým, ktorí sa na jej raste podieľajú. To je možné, len ak svoju prácu milujete.“

Komunikácia so zákazníkom prebieha vždy vo viacerých etapách. Miro Ščur opisuje, že najprv ide skôr o zoznamovacie stretnutie. „Najprv si spolu sadneme pri kávičke a necháme klienta rozprávať, čo sa mu páči, aký štýl uprednostňuje, či má rád moderný strohý interiér alebo retro, či rustikálny, vidiecky alebo minimalistický štýl a následne si dohodneme stretnutie v priestore, ktorý ideme navrhnúť.“

Druhé „rande“ s klientom sa už koná priamo v interiéri, ktorého sa návrh týka. Osobná návšteva je podľa Ščura dôležitá preto, aby priestor zažili na vlastnej koži, všetko presne namerali a potom pripravili konkrétny návrh, doslova šitý na mieru pre klienta. Ten neskôr cizelujú na základe jeho pripomienok, až spoločne dospejú do výslednej podoby.

V ponuke je myšlienka

Štúdio Wood Style Design zďaleka nepripomína štandardné predajné miesta. Veľa nábytku v ňom totiž nenájdete. Ščur priznáva, že ho ani veľa mať nechcú.

„Radšej dáme prednosť vzorkám rôznych materiálov, povrchov, farieb a podobne, ktoré vieme následne zakomponovať do našich návrhov. Viete, my nábytok nepredávame, my ho v skutočnosti tvoríme. Ponúkame jedinečnosť návrhov, vnútorný pocit, myšlienku, ktorá príde a o pár sekúnd je fuč. Iste to poznáte, keď vám niečo napadne a ak si to hneď nezapíšete, tak po pár sekundách si na to už nemôžete spomenúť. Tak presne toto ponúkame – niečo, čo nikde inde nedostanete. Myšlienku!!!“

Aké ďalšie konkrétne služby dokáže firma ponúknuť, ktoré klient u konkurencie dostať nemôže? Obrovskou výhodou je pre zákazníka podľa Ščura fakt, že nemusí prácne obchádzať desiatky obchodov, prevádzok, aby našiel všetko, čo si praje. Všetko toto nájde pod jednou strechou a to od podláh až po nábytok.

„Tým, že pracujeme s obrovským množstvom materiálov, mu dávame myšlienku, akoby jeho interiér mohol vyzerať tak, aby štýlovo ladil. Mnohí si ešte stále myslia, že dizajnér je zbytočnosť a architekta nepotrebujú vôbec, ale opak je pravdou. Nie je nič horšie, ak otrocky zakomponujú do bytu alebo domu niečo, čo zahliadli v časopise alebo v nejakom sektorovom obchode. V konečnom efekte napokon zistia, že im to k zvyšku bytu vôbec neladí. S našou pomocou si byt či dom navrhnú do posledného detailu v pohodlí a už sa nemusia o nič starať.“

Nie je potrebné behať od dverí k dverám

Pri čítaní týchto riadkov sa mnohým natíska otázka, koľko asi takýto úhľadne zabalený balík služieb stojí a či to nie je pre peňaženku priveľké sústo. Majiteľ štúdia však toto razantne odmieta.

„Práve naopak! Ak si zákazník zráta strávený čas behaním po ďalších xy prevádzkach, keď v jednej rieši podlahy, inde zasa skrine, kuchyňu, dvere atď... Všade je iný človek, s ktorým musí veci riešiť. Následne behá od firmy k firme so vzorkami, aby si ich mohol porovnať. Samozrejme, musí vybaviť tristo telefonátov, ak nie viac, tak vám úprimne poviem, že to za tie nervy nestojí. Hlavne v dnešnej uponáhľanej dobe. Všetko vybaviť v jednej firme a s jedným človekom si myslím, že je na nezaplatenie.“

Zákazníci vraj bývajú prekvapení, keď sa dozvedia konečnú cenu. „Celkové náklady sú nižšie, ako keby si dávali vyrábať sólo každý kus nábytku. Pýtajú sa, ako je to možné?! No úplne jednoducho. Pri realizácii celého interiéru vieme náklady na výrobu, montáž a dopravu výrazne znížiť a samozrejme, je tu aj množstevná zľava. Väčšinou sa ľudia nabehajú a potom, keď prídu k nám zistia, že ono je to také jednoduché, bez stresov a ešte aj lacnejšie.“

Ponuka rôznych štýlov pri zariaďovaní interiéru nikdy nebola tak pestrá a široká ako v súčasnosti. Ščur z praktických skúseností popisuje, že zákazníci síce majú svoje predstavy, čo by chceli doma mať, ale radi si nechajú poradiť nielen z estetického, ale aj praktického hľadiska.

„Teraz letí vintage – vidiecky štýl, asi rovnaké percento zákazníkov chce moderný interiér, ale stále je tu aj stará klasika určená skôr na praktickosť ako na dizajn. Začínam mať pocit, že lesklý povrch nábytku je už na ústupe a do popredia sa dostane mat.“

Wood Style Design ponúka rôzne povrchy dreva, nazývajú ich aj špeciálne efekty dreva. Vytvárajú jedinečné veci, u ľudí je napríklad žiadaný povrch s efektom hrdze. „Vieme ho vytvoriť na dreve tak, aby bol pre každého klienta stále iný. Z ďalších efektov sú to napríklad patina, koža, plech. Takzvaný kvapôčkový efekt vytvára dojem, akoby na povrchu nábytku bola stále voda. Hráme sa s drevom, farbami, lakmi a olejmi.“

Príďte na kávu

Ak neznášate stádovitosť, máte radi originalitu a kreatívne myšlienky, ktoré sa môžu stať súčasťou vášho domova, tak v štúdiu Wood Style Design si rozhodne prídete na svoje. Ukážu vám svet plný nápadov, poradia a zrealizujú všetko, o čom ste doteraz len snívali.

Ak chcete vidieť ukážky zrealizovaných interiérov, inšpirovať sa, zalistujte si na ich webovej stránke www.wsd13.sk alebo príďte do štúdia Wood Style Design osobne na kávu a garantujeme vám, že neoľutujete.

Ocitnete sa medzi odborníkmi, pre ktorých je práca zábavou, láskou a hobby zároveň, pripravia vám jedinečnú ponuku s nápadmi a detailmi, ktoré váš súčasný domov premenia na neopakovateľný interiér, do ktorého budete s radosťou prichádzať.

Wood Style Design nájdete na Volgogradskej ulici 13 v Prešove

www.wsd13.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prečítajte si podrobný návod, kedy a ako začať prikrmovať, po akých surovinách siahnuť a ako vybrať správnu detskú výživu.


11 h

Arónia prekvapí chuťou aj blahodarným účinkom na zdravie. Chcete vedieť, aké vitamíny obsahuje, ako ju pestovať či spracovať?


12 h

Ak ste sa rozhodli stráviť tohtoročnú dovolenku na Slovensku, gratulujeme, výborná voľba!


14 h