SME
Štvrtok, 21. október, 2021 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Bezplatné rozšírenie do prehliadača

Nakupovanie na internete sa stalo úplne bežnou súčasťou našich životov.

(Zdroj: VOUDES)

Nakupovanie na internete sa stalo úplne bežnou súčasťou našich životov. Je to jednoduchý spôsob, ako si kúpiť nové veci, ktoré potrebujeme z pohodlia domova bez toho, aby sme chodili po mnohých kamenných obchodoch. Ak aj vás láka nakupovanie prostredníctvom internetových obchodov, mali by ste vedieť aj o zľavových kupónoch, ktoré dokážu tento druh nakupovania ešte viac spríjemniť.

Najväčšou výhodou internetových obchodov je to, že majú omnoho nižšie ceny, ako kamenné obchody. Platí to rovnako pre nábytok, spotrebiče, elektroniku, bicykle ale aj lieky a potraviny. Nakupovanie v e-shopoch však môže byť ešte lacnejšie, stačí keď pri nakupovaní využijete zľavové kupóny.

Máme však pre vás tip, vďaka ktorému budete informovaní o jednotlivých. Je ním práve bezplatné rozšírenie do internetového prehliadača VOUDES, ktoré vás počas nakupovania upozorní na aktuálne kupóny a zľavy. Nikdy vám tak žiadna zľava neunikne a budete v predstihu informovaní. Ak túžite zľavu využiť, jednoducho na upozornenie kliknete a budete hneď presmerovaní na stránku, kde si kód skopírujete a v danom e-shope ho použijete.

Toto rozšírenie je ako každé iné, ktoré ste si už určite do svojho Google Chrome nainštalovali. Stačí si ho teda nainštalovať a kliknúť na tlačidlo pridať do prehliadača Chrome. Pri prezeraní jednotlivých internetových obchodov tak nikdy neprídete o žiadnu akciu, ktorá by vás mohla zaujať.

Pridanie doplnku v jednoduchých krokoch

1. Pridajte si doplnok do Chromu

Prejdite na stránku s doplnkom a kliknite na tlačítko "Pridať do Chromu".

2. Povoľte doplnok

Po kliknutí na tlačítko sa objaví kontrolné okno, v ktorom je nutné povoliť, aby doplnok mohol načítavať údaje z vášho Chromu. Pre povolenie kliknite na tlačidlo"Pridať rozšířenie". Vaše súkromné údaje nebudú nikam ukladané.

3. Úspešne ste si pridali doplnok

Voudes doplnok bol úspešne nainštalovaný! Teraz Vám už nikdy neunikne žiadna zľava.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

INDEX a Slovenská sporiteľňa vyhlásili výsledky prvého ročníka súťaže.


INZERCIA 2 h

Sladké plody brusnice si okrem lahodného koláča spájame i s liečbou ochorení vylučovacej sústavy. Právom.


3 h

V rozvíjajúcom sa digitálnom svete je bezpečnosť najvyššou prioritou.


INZERCIA 10 h
Skryť Zatvoriť reklamu