SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Používate make-up? Potom spozornite

Zuzka je mladá mamička, ktorá ako väčšina žien používa make-up.

Zuzka je mladá mamička, ktorá ako väčšina žien používa make-up. Keď sa u nej pred rokom objavila periorálna dermatitída (chronické kožné ochorenie), bola bezradná. Toto ochorenie najčastejšie postihuje mladých ľudí, ale aj ženy, ktoré používajú make-up.

Vedeli ste, že dlhodobým používaním podobných prípravkov môže dôjsť k narušeniu prirodzenej flóry na pokožke?

Spozornite, ak je Vaša pokožka:

  • začervenaná
  • má sklony k šupinateniu
  • vyskytujú sa na nej pľuzgiere

Takto vyzerala Zuzkina ruka aj tvár na začiatku

„Do kvalitnej kozmetiky a drahých prípravkov z lekárne som investovala stovky eur. Nič mi však nepomáhalo,“ hovorí Zuzka. Keď jej sestra dala vyskúšať krém od Ave Natury, neverila, že by jej mohol pomôcť. Po niekoľkých dňoch pravidelného natierania týmto krémom sa Zuzke nie len polepšilo, ale úplne sa nepríjemného kožného problému zbavila.

„Ak niekto už mal periorálnu dermatitídu, vie aké ťažké je toho sa zbaviť. Mne sa to podarilo s týmto krémom za pár dní. Problém som si vyriešila, no krém používam aj naďalej. Nechcem riskovať, že by sa moja pleť znovu dostala do takého stavu.“

Slovenský Krém Ave Natura používala Zuzka hlavne na noc- pred spaním, ale výborný je aj pod už spomínaný make-up. Ide o silný antioxidant, ktorý dokáže prenikať hlboko do pokožky. Bunky sú schopné vstrebať všetky účinné zložky a ich poškodené vrstvy dokáže jednoducho odstrániť. Výsledkom pravidelného používania 100% prírodného krému Ave Natura môže byť mladá a zdravá pokožka odolná voči záťaži z vonkajšieho prostredia. Je to spôsobené najkvalitnejšími olejmi a vzácnymi výťažkami z rastlín.

Kožné problémy môžu byť samostatným ochorením, ale aj dôsledkom iných vnútorných problémov, ktoré sa prejavujú na povrchu našej pokožky. A keďže je koža náš najväčší orgán, ktorý nás chráni pred vonkajšími vplyvmi ako aj chladom v tomto zimnom období, mali by sme sa o ňu dostatočne postarať.

Našli sme jednu z najlepších alternatív

Kompletnú starostlivosť o naše telo zvonku i zvnútra. Účinné, bezpečné a 100% prírodné antioxidanty. Viac si o nich môžete prečítať TU

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu