SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Tip na darček na poslednú chvíľu: Darujte tisíce za pár eur!

Poznáte to. Predvianočný zhon a nákup darčekov v hodine dvanástej. Aj na túto príležitosť existuje skvelý artikel – výherný žreb.

Do Vianoc zostáva už len pár dní a množstvo z nás ešte len uvažuje, čo podarovať svojim blízkym. Niektorí by zas radi doplnili veľký darček nejakým menším, aby ich Vianoce boli ešte štedrejšie. A častokrát v časovom strese kúpime nejakú zbytočnosť alebo čosi, čo sa obdarovanému nemusí páčiť. Pre jedných i druhých je tu skvelý tip. Nelámte si hlavu s hľadaním podarúnka na poslednú chvíľu. Darujte výhru, za ktorú si obdarovaný kúpi sám to, čo ozaj potrebuje!

Žreby sú ideálnym doplnkovým darčekom. Môžete si vybrať z rôznych farieb, veľkostí, motívov a cien od 1 až po 10 eur. Pritom okamžité výhry na žreboch dosahujú celkovo až niekoľko miliónov eur. Napríklad žreby VIANOČNÉ PREKVAPENIE môžete použiť ako menovku na darček. Do políčka napíšete venovanie a cez dieru v žrebe prevlečiete stužku. Za jediné euro tak spravíte váš darček možno až o 1 000 eur hodnotnejším.

Tým najštedrejším je však žreb SPLNENÝ SEN od Niké, na ktorý môžete rovnako napísať venovanie. A ktovie, možno práve niekto z vašich blízkych si pod stromčekom zotrie hlavnú výhru 200 000 eur!

Žreby Niké kúpite vo všetkých pobočkách Niké, ale aj vo vybraných trafikách či na čerpacích staniciach po celom Slovensku.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu