INZERCIA

Máte radi prírodu, zvieratá, rastliny? Zaujímate sa o výživu?

Vyberte si Fakultu agrobiológie a potravinových zdrojov! Pre návštevníkov a zvedavcov budú jej brány otvorené 2. a 16. februára.

FAPZ ponúka akreditované študijné programy na všetkých stupňoch štúdia, rozšírené o možnosti štúdia v zahraničí.

Na Fakulte agrobiológie a potravinových zdrojov Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre sa 2. a 16. februára uskutoční Deň otvorených dverí. Záujemcovia a uchádzači o štúdium na tejto prestížnej fakulte, ktorá patrí k najstarším na SPU v Nitre, budú mať príležitosť stretnúť sa s jej pedagógmi a študentmi. Čakáme vás od 9.00 do 11.00 h v posluchárni A-01, SPU v Nitre, Tr. Andreja Hlinku 2.

Zároveň vás pozývame do fakultného stánku v rámci výstavy Kam na vysokú 2018, ktorá sa bude konať v šiestich krajských mestách: Trnava: 30.1.2018 - Mestská športová hala (Rybníková 15), Nitra: 31.1.2018 – Park kultúry a oddychu (J. Kráľa 4), Žilina: 1.2.2018 - Hotel Slovakia (Námestie Ľudovíta Štúra 2), Banská Bystrica: 6.2.2018 - Gymnázium Andreja Sládkoviča (Komenského 18), Prešov: 7.2.2018 – Spojená škola (Ľ. Podjavorinskej 22), Košice: 8.2.2018 - Congress hotel Centrum Košice (Južná trieda 2/A).

Priamo od pedagógov a študentov získate informácie o študijných programoch, ktoré fakulta ponúka, o možnostiach štúdia v zahraničí, študentskom živote na fakulte, možnostiach ubytovania, ale aj o tom, aké je uplatnenie našich absolventov v praxi.

Prečo študovať na Fakulte agrobiológie a potravinových zdrojov SPU v Nitre?

  • Poľnohospodárstvo a výroba kvalitných domácich potravín má veľkú budúcnosť a potenciál.
  • FAPZ ponúka široké spektrum akreditovaných študijných programov na všetkých stupňoch štúdia, rozšírené možnosti štúdia v zahraničí, uznávanie štúdia a diplomov v zahraničí.
  • V dennej forme štúdia uplatňuje flexibilný (kreditný) systém štúdia.
  • Vzdelávanie je prepojené na prax doma i v zahraničí (exkurzie, stáže, výberové prednášky významných odborníkov). V rámci Vysokoškolského poľnohospodárskeho podniku majú študenti možnosť získavať praktické skúsenosti rozširujúce teoretické poznatky.
  • Uchádzači o štúdium na FAPZ budú prijatí bez prijímacích skúšok.
  • Študenti majú možnosť tvorby vlastného učebného plánu a v priebehu štúdia môžu absolvovať atraktívne predmety - jazdectvo, rybárstvo, poľovníctvo, včelárstvo, výcvik psov, doplňujúce pedagogické štúdium, získanie vodičského oprávnenia v univerzitnej autoškole.
  • Absolventi získajú uplatnenie na trhu práce v pozíciách odborných pracovníkov štátnej správy, manažérov komerčných firiem a poľnohospodárskej prvovýroby, riadiacich pracovníkov (program Rozvoja vidieka SR na podporu mladých farmárov).
  • Aktívny kultúrny a športový život v krásnom prostredí Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, možnosť ubytovania v štyroch študentských domovoch v blízkosti areálu univerzity.

Aké študijné programy ponúka Fakulta agrobiológie a potravinových zdrojov SPU v Nitre?

Na bakalárskom stupni si uchádzači o štúdium n a FAPZ môžu vybrať z nasledujúcich programov: manažment rastlinnej výroby, manažment živočíšnej výroby, všeobecné poľnohospodárstvo, farmárstvo, výživa ľudí, udržateľné poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka, špeciálne chovateľstvo, hipológia

Na inžinierskom stupni FAPZ ponúka študijné programy: manažment živočíšnej výroby, špeciálne chovateľské odvetvia, výživa zvierat a krmivárstvo, manažment rastlinnej výroby, výživa a ochrana rastlín, udržateľné poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka, výživa ľudí, genetické technológie v agrobiológii, agroekológia.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Najpredávanejšou jazdenkou v tuzemsku bola Škoda Octavia

Z autocentier AAA AUTO si zákazníci za prvých šesť mesiacov odviezli 41 000 vozidiel.

Tlačové správy

GoPass-dovolenka, ktorá sa oplatí

Dovolenka vo Vysokých Tatrách a v Liptove bude toto leto opäť výhodnejšia.

Tlačové správy

OMV robí dovolenku pre vodičov oddychom

Slnko, pláž, oddych. Problémy s autom však veľmi rýchlo môžu zmeniť letnú dovolenku na nepríjemný zážitok.

Tlačové správy

OMV robí dovolenku pre vodičov oddychom

OMV ponúka vodičom tipy, ako si pripraviť auto na dovolenku bez stresu.