SME
Streda, 28. júl, 2021 | Meniny má KrištofKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Soutěž o autokamerku MIO 688S! Stačí zajít na náš Youtube kanál!

Končí už tento víkend, vyhrajte skvělou autokameru Mio MiVue 688. Co je třeba? Pouze se přihlásit jako fanoušek na našem Youtube !

Mio MiVue 688S (www.MIOkamery.sk)Mio MiVue 688S (www.MIOkamery.sk) (Zdroj: Mio Česká republika a Slovensko)

Chcete vyhrát skvělou autokamerku Mio MiVue 688S?

Soutěž pro všechny fandy značky MIO bude končit již tento týden, neváhejte se přihlásit ! Co je k tomu potřeba? Jen jednoduchá věc - přihlásit se jako fanoušek na našem Youtube.com kanále a k jakémukoli videu dát trefný pozitivní komentář ;-)

Přihlásit se můžete zde:

Youtube.com/MIOceskarepublikaaSlovensko

Náš Mio Youtube kanál je určený pro Slovenskou i Českou republiku, je plný novinek o autokamerách, navigacích, cyklopočítačích i domácím Smart Home, ale obsahuje i Tipy, rady a návody, jak kamerky a navigace používat !

Načítavam video...

POZOR! Počet komentářů zvyšuje šanci na výhru a počet přihlášených z Čech a Slovenska není nijak omezen! A dobrá zpráva nakonec - POKUD TO BUDE NEROZHODNĚ, VÝHRU ZDVOJNÁSOBÍME a autokamerku získají první dva!

Co je zač kvalitní kamerka Mio MiVue 688S s databází radarů?

Hej.sk - Mio MiVue 688S je váš osobný očitý svedok na cestách, s integrovaným GPS, doživotným upozorňovaním na rýchlostné radary a vysoko kvalitná Sony optika pre vynikajúci obraz.

Vďaka novej, štýlové a ľahké kamere MiVue 688 S budete mať vždy dôkaz, čo sa skutočne počas cesty stalo. Kamera s rozlíšením Full HD 1080 pixelov nahráva Vašu cestu a funguje ako očitý svedok. Tiež vďaka integrovanému optickému senzoru Sony si užijete optimalizovaný a vysoko kvalitný obraz aj pri zhoršených svetelných podmienkach. V prípade nehody tak budete mať vždy záznam toho, čo sa stalo.

Samozrejme môžete palubné kameru používať aj pri jazde krásnou scenériou, aby ste sa potom o svoj zážitok mohli podeliť s priateľmi a rodinou. A vďaka intuitívne počítačovej aplikácii MiVue Manager môžete zdieľať svoje videá aj na Facebooku® a YouTube.

Integrovaný GPS modul sleduje vašu trasu vrátane rýchlosti, nadmorskej výšky, zemepisnej dĺžky a šírky a smeru jazdy. Vďaka údajom o bezpečnostných kamerách, ktoré sa každý mesiac aktualizujú po celú dobu životnosti zariadenia, budete vždy vedieť, kde máte riadiť obzvlášť opatrne. *

Nová kamera Mio MiVue 688S perfektne kombinuje vynikajúcu kvalitu video záznamu so záznamom GPS informácií a tiež informácie o rýchlostných radaroch. Preto je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí sa chcú pri riadení cítiť bezpečne.

Tak nezapomeňte - registrujte se zde!

Youtube.com/MIOceskarepublikaaSlovensko

Načítavam video...

Načítavam video...

Načítavam video...

www.MIOkamery.SK

.

Mio Česká republika a Slovensko www.MIOkamery.sk www.MIOnavigacie.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


2 h
Projekt na Šancovej.

Investičná skupina Proxenta získala do portfólia developerský projekt v Bratislave v blízkosti bratislavskej Hlavnej stanice.


4 h

Potreba zmeny životného štýlu na zníženie environmentálneho dopadu rezonuje v rôznych spoločenských a komunitných kruhoch.


5 h