SME
Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?

VÚB vám ponúka riešenie – budujte si rezervu cez SPORIACI ÚČET K HYPOTÉKE, ktorý lepšie zhodnotí vaše peniaze.

Riešiť bývanie bez dlhodobých pôžičiek už dnes dokáže málokto. Sny o vlastnom bývaní sa plnia vďaka dostupným hypotékam. VÚB aj tento rok poskytuje dostupné úvery na bývanie bez vstupného poplatku a s jedinečným ročným úrokom už od 1, 29% a to až na päť rokov.

Život s hypotékou však predstavuje záťaž. Po prvej eufórií zo získania bytu prichádzajú otázky: Budem vedieť celé roky splácať potrebnú sumu a to každý mesiac? Čo môžem robiť, aby som mal istotu, že ma nepredvídaná životná situácia neohrozí pri splácaní?

Odborníci na peniaze zdôrazňujú – jediný recept na túto situáciu je zodpovedné budovanie finančnej rezervy. VÚB podporuje koncept zodpovedného zadlžovania sa a našla spôsob, ako čo najmenej bolestne splácať - vytvorila SPORIACI ÚČET K HYPOTÉKE.

Nasporené peniaze máte k dispozícii kedykoľvek

Výhodou sporenia na SPORIACOM ÚČTE K HYPOTÉKE je najmä zaujímavejšia miera zhodnotenia a flexibilita dostupnosti peňazí. Je to jeden z piatich možných sporiacich účtov, ktoré si môžete zriadiť v rámci svojho bežného účtu vo VÚB. Tento podúčet so špeciálnym názvom má výhody navyše - okrem základnej aj bonusovú úrokovú sadzbu. Spolu sa tak vložené prostriedky zhodnocujú o 0,6 % ročne. Bonusový úrok sa pripisuje vždy nasledujúci mesiac. A je dostupný pre každého, keďže stačí vkladať už od 10 EUR mesačne, čo je takmer nebadateľný odliv z bežného účtu či peňaženky.

Sporiť môžete už od 10 EUR mesačne

Podmienky sú veľmi jednoduché – stačí začať čerpať hypotekárny úver a včas a riadne uhrádzať jeho splátky, mesačne vkladať akúkoľvek sumu od 10 do 1000 EUR a žiaden debet – nevyberať peniaze, ktoré na účte ležia. Pri dodržaní týchto pravidiel je vyššie zhodnotenie realitou. Ak vás však predsa len prekvapia nepredvídateľné okolnosti a vy ste nútení z účtu vyberať, nezúfajte. O bonusový úrok prídete len na mesiac, ďalšie mesiace získavate bonusový úrok opäť.

SPORIACI ÚČET K HYPOTÉKE má aj ďalšie výhody – žiaden poplatok za jeho vytvorenie, vedenie či rušenie. Zriadiť si ho môžete jednoducho a hocikedy prostredníctvom internet bankingu, pričom manažovať či vkladať peniaze na sporenie môžete aj cez mobil banking.

Výhodu zostáva, že peniaze na SPORIACOM ÚČTE K HYPOTÉKE sú oveľa dostupnejšie ako financie napríklad na rôznych vkladoch s termínom viazanosti. V prípade potreby má majiteľ účtu peniaze jednoducho a rýchlo k dispozícii, môže ich okamžite použiť na krytie nečakaných výdavkov, alebo použiť v rámci nepredvídanej situácie.

Ľudia s hypotékou sporia častejšie a viac

Doterajšie skúsenosti odborníkov z VÚB banky potvrdzujú, že ľudia sa po získaní hypotéky začínajú správať zodpovednejšie. Uvedomujú si svoj záväzok, a preto zvyčajne šetria dvojnásobne viac ako tí, ktorí vyšší úver na bývanie nemajú. Nové podmienky VÚB pre SPORIACI ÚČET K HYPOTÉKE sú odmenou za toto ich zodpovedné správanie.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Anna Boleynová bola asi najznámejšia zo šiestich žien anglického kráľa Henricha VIII.


7 h

Odpovedá lekárka Nemocnice AGEL Košice-Šaca.


8 h

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


13 h