SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?

VÚB vám ponúka riešenie – budujte si rezervu cez SPORIACI ÚČET K HYPOTÉKE, ktorý lepšie zhodnotí vaše peniaze.

Riešiť bývanie bez dlhodobých pôžičiek už dnes dokáže málokto. Sny o vlastnom bývaní sa plnia vďaka dostupným hypotékam. VÚB aj tento rok poskytuje dostupné úvery na bývanie bez vstupného poplatku a s jedinečným ročným úrokom už od 1, 29% a to až na päť rokov.

Život s hypotékou však predstavuje záťaž. Po prvej eufórií zo získania bytu prichádzajú otázky: Budem vedieť celé roky splácať potrebnú sumu a to každý mesiac? Čo môžem robiť, aby som mal istotu, že ma nepredvídaná životná situácia neohrozí pri splácaní?

Odborníci na peniaze zdôrazňujú – jediný recept na túto situáciu je zodpovedné budovanie finančnej rezervy. VÚB podporuje koncept zodpovedného zadlžovania sa a našla spôsob, ako čo najmenej bolestne splácať - vytvorila SPORIACI ÚČET K HYPOTÉKE.

Nasporené peniaze máte k dispozícii kedykoľvek

Výhodou sporenia na SPORIACOM ÚČTE K HYPOTÉKE je najmä zaujímavejšia miera zhodnotenia a flexibilita dostupnosti peňazí. Je to jeden z piatich možných sporiacich účtov, ktoré si môžete zriadiť v rámci svojho bežného účtu vo VÚB. Tento podúčet so špeciálnym názvom má výhody navyše - okrem základnej aj bonusovú úrokovú sadzbu. Spolu sa tak vložené prostriedky zhodnocujú o 0,6 % ročne. Bonusový úrok sa pripisuje vždy nasledujúci mesiac. A je dostupný pre každého, keďže stačí vkladať už od 10 EUR mesačne, čo je takmer nebadateľný odliv z bežného účtu či peňaženky.

Sporiť môžete už od 10 EUR mesačne

Podmienky sú veľmi jednoduché – stačí začať čerpať hypotekárny úver a včas a riadne uhrádzať jeho splátky, mesačne vkladať akúkoľvek sumu od 10 do 1000 EUR a žiaden debet – nevyberať peniaze, ktoré na účte ležia. Pri dodržaní týchto pravidiel je vyššie zhodnotenie realitou. Ak vás však predsa len prekvapia nepredvídateľné okolnosti a vy ste nútení z účtu vyberať, nezúfajte. O bonusový úrok prídete len na mesiac, ďalšie mesiace získavate bonusový úrok opäť.

SPORIACI ÚČET K HYPOTÉKE má aj ďalšie výhody – žiaden poplatok za jeho vytvorenie, vedenie či rušenie. Zriadiť si ho môžete jednoducho a hocikedy prostredníctvom internet bankingu, pričom manažovať či vkladať peniaze na sporenie môžete aj cez mobil banking.

Výhodu zostáva, že peniaze na SPORIACOM ÚČTE K HYPOTÉKE sú oveľa dostupnejšie ako financie napríklad na rôznych vkladoch s termínom viazanosti. V prípade potreby má majiteľ účtu peniaze jednoducho a rýchlo k dispozícii, môže ich okamžite použiť na krytie nečakaných výdavkov, alebo použiť v rámci nepredvídanej situácie.

Ľudia s hypotékou sporia častejšie a viac

Doterajšie skúsenosti odborníkov z VÚB banky potvrdzujú, že ľudia sa po získaní hypotéky začínajú správať zodpovednejšie. Uvedomujú si svoj záväzok, a preto zvyčajne šetria dvojnásobne viac ako tí, ktorí vyšší úver na bývanie nemajú. Nové podmienky VÚB pre SPORIACI ÚČET K HYPOTÉKE sú odmenou za toto ich zodpovedné správanie.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 5 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 5 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 5 h
SkryťZatvoriť reklamu