SME
Sobota, 12. jún, 2021 | Meniny má ZlatkoKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Oddiaľte vrchol a dosiahnite spoločný orgazmus

Spoločné vyvrcholenie môže byť jedným z najintenzívnejších zážitkov, aké pár môže prežiť. Ako doviesť vaše úsilie do cieľa?

spoločný vrcholspoločný vrchol (Zdroj: Stock Adobe)

Môže byť zložité zosynchronizovať sa do takej miery, aby ste tento pocit zažili, nie však nemožné. Spoločný orgazmus preto vyžaduje cvik, pár podporných techník a odhodlanie prekonať prekážky, ktoré vám môžu stáť v ceste. Naučte sa ako oddialiť ejakuláciu a zvýšte svoje šance na dosiahnutie spoločného vrcholu.

Pripravte partnerku

Asi netreba obzvlášť pripomínať známe klišé, že ženy potrebujú viac času na dosiahnutie orgazmu. Uvedomte si rozdiel, že kým mužovi stačia asi tri minúty, aby dosiahol vrchol, žena potrebuje 12 - 14 minút. Dôležitú úlohu zohráva predohra a jej kvalita. Ak by ste totiž partnerku stimulovali nesprávnym spôsobom, nebude pripravená ani za hodinu. Naučte sa spoznávať miesta, “kde to má rada”.

Zabezpečte pravidelnosť

Predpokladom k tomu, aby z vás “cvik urobil majstra”, je zabezpečiť pravidelnosť stykov. Pretože keď bude medzi nimi väčší časový úsek, je prirodzené, že ejakulácia sa dostaví rýchlejšie.

Osvojte si rôzne techniky, ako oddialiť ejakuláciu

Môžete sa inšpirovať technikami tantrického sexu. Partneri si vyhradia jeden pre druhého dostatok času. Vzájomne sa dotýkajú, objímajú, čo vyvolá potrebné emócie a pocity (geniálna predohra pre ženy) a postupne sa privádzajú tesne na hranicu vyvrcholenia, a to niekoľkokrát za sebou. Stimulujú sa rukami, ústami, penetráciu odďaľujú. “Odložené” vyvrcholenie sa potom jednoduchšie zosúladí.

Podobný princíp využíva aj technika stop - štart, kedy sa stimulácia muža preruší, aby nedošlo ku ejakulácií a pokračuje sa, keď “hrozba” ejakulácie odznie.

Pomôcky, o ktorých budete počuť

Použitie znecitlivujúcich gélov môže pomôcť, avšak myslieť treba aj na nevýhody, ktoré prináša. Gél môže spôsobiť, že nebudete pociťovať žiadne dráždenie, a to ani nevohovríme o možnosti, že sa gél dostane tam, kam nechcete - na partnerku.

Ak ste už skúšali myslieť na niečo iné v rozhodujúcej chvíli, asi už máte overené, že nie vždy to funguje. Najmä ak sa vzrušenie vystupňuje a už ho nedokážete zadržať.

Použitie kondómov s obsahom anestetík môže skutočne pomôcť. Ale pokiaľ máte pestrý sexuálny život a častý styk, zvážte, či chcete dostávať do tela pravidelné dávky anestetík prostredníctvom vlastného penisu.

Ak sa nestotožňujete s použitím chémie, tabletky na oddialenie ejakulácie sa postarajú o správny efekt. So zmesou tradičných bylín a aminokyselín styk predĺžite a nedostanete do tela nič nežiadúce.

Spoločné vyvrcholenie a oddialenie ejakulácie je teda možné, ostáva už len vybrať si ten svoj spôsob, ktorý zaberie.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Nepoznaná minulosť Trnavského, Račianskeho a Suchého mýta.


11. jún

O ktoré destinácie je najväčší záujem? Plánovanie dovolenky uľahčia naše tipy.


11. jún

Už dnes si môžete kúpiť denník SME so špeciálnou prílohou k ME vo futbale.


11. jún