INZERCIA

Posledné byty za uvádzacie ceny v úspešnom projekte Adlerova

Adlerova sa stala medzi Košičanmi skutočne obľúbeným miestom.

Projekt na sídlisku Dargovských hrdinov ešte nezačal so stavbou a napriek tomu má už takmer polovica bytov svojich majiteľov. Zostávajú posledné dva byty, na ktoré sa vzťahuje výhodná uvádzacia cena a môžete ich získať v nadštandarde s kuchynskou linkou v cene bytu. Lepší čas pre vlastné bývanie na Furči už nebude!

Projekt Adlerova na okraji košického sídliska Dargovských hrdinov ponúka bývanie na hranici lesoparku so skvelou dostupnosťou do mesta. Nájdete tu dvoj- až štvorizbové byty spolu so siedmimi troj- alebo štvorizbovými mezonetmi na vrchných poschodiach. Vďaka tichej atmosfére jednosmernej ulice a komunitnému rázu celého projektu je Adlerova ideálnym miestom pre rodinu.

Úplná blízkosť lesoparku

Ak hľadáte blízkosť prírody, do Adlerovej sa musíte zamilovať.

Furčiansky lesopark, ktorý začína doslova na druhej strane cesty, ponúka objatie zelene. Ideálne miesto na pokojné prechádzky a ranný beh. S deťmi sa budete na bicykloch preháňať po trasách, ktoré majú viac ako 3,5 km. Nemusíte sa vzdávať ani výhod mesta, v ktorom ste autom za niekoľko minút.

Flexibilné bývanie pre každého
V Adlerovej nájdete kompaktné dvojizbové byty, ktoré majú rozlohu od 46 m2, ale tiež veľké štvorizbové mezonety s terasou a výhľadom na lesopark, ktoré zaberajú až 128,32 m2. Na svoje si tu tak príde každý: mladé páry hľadajúce spoločné bývanie, ale tiež rodiny, ktoré potrebujú viac priestoru.

Štandard v cene bývania

Bývanie v Adlerovej je k dispozícii v dvoch variantoch – štandarde a nadštandarde.

V štandarde nájdete podlahy a dvere z kvalitných materiálov, pričom si môžete vybrať z niekoľkých vzorov a farieb. Ak sa rozhodnete pre nadštandard, vo svojom byte nájdete hneď po nasťahovaní aj sanitu značky SIKO, kvalitné obklady, vodovodné batérie a mnoho ďalšieho. To všetko pre vás znamená menej starostí. Nemusíte si najímať remeselníkov alebo odďaľovať nasťahovanie – všetko v byte nájdete už pri preberaní!

Chcete využiť akciu? Pomôžeme vám s financovaním

Máte zálusk na jeden z posledných dvoch bytov s nadštandardom a kuchynskou linkou zadarmo?
Na byt v Adlerovej môžete jednoducho využiť možnosti hypotekárneho úveru. Vďaka úzkej spolupráci s najväčšími bankami môžete dostať hypotéku aj bez znaleckého posudku. Náš hypotekárny špecialista dokáže zabezpečiť výhodnejšie podmienky, dokonca v niektorých prípadoch aj 100 % hypotéku.

Stavba sa začína na jar

Začiatok stavby sa rýchlo blíži. Plánovaný je na jar tohto roka a prípravné práce sa už začali.
A kedy by ste sa do svojho nového bývania v Adlerovej mohli sťahovať? Kolaudácia je naplánovaná na druhý kvartál 2019.

Využite poslednú možnosť dostať výhodný byt v Adlerovej za uvádzaciu cenu s nadštandardom a kuchynskou linkou zadarmo. Jeden z posledných dvoch bytov môže byť aj váš.

www.adlerova.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo dokončilo rekonštrukciu budovy

Členovia družstva investovali do starej budovy, ktorú zmenili na nepoznanie. Práce na rekonštrukcii sa už skončili.

Tlačové správy

Spoločnosť HB Reavis uzavrela partnerstvo s CIC

Spoločnosť HB Reavis oznámila uzavretie partnerstva s Cambridge Innovation Center (CIC).

Tlačové správy

Bude rok 2018 rokom kryptomien?

Na to sa snažili odpovedať študentom SPU v Nitre známi finanční analytici Martin Vlachynský a Ronald Ižip.

Tlačové správy

Spolupráca SPU v Nitre s Tishreen University v Sýrii

Výskum aridných zón a suchých pôd, ako aj mobility študentov a pedagógov boli predmetom rokovaní sýrskej delegácie na pôde SPU.