SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

Koho Dell hľadá a čo ponúka

Voľné pracovné pozície, vhodní kandidáti, zamestnanecké benefity.

O našom centre

Priblížte nám spoločnosť Dell a jej pôsobenie na Slovensku.

Spoločnosť Dell pôsobí na Slovensku od roku 2002. Pôvodne sme začínali ako call centrum pre technickú a zákaznícku podporu pre nemecky hovoriacich zákazníkov. Vďaka výborným výsledkom sme sa postupne pretransformovali na najdôležitejšie centrum pre EMEA región. V oblasti financií sme pre Dell najdôležitejšia lokácia hneď po našej centrále v Austine. V našom centre máme celú škálu rôznorodých pracovných pozícií, od juniorných pozícií až po seniorné riaditeľské pozície v oblasti financií, marketingu, IT, služieb pre zákazníkov, obchodu, HR a ďalšie. Globálne biznis centrum v Bratislave zamestnáva takmer 2000 ľudí zo 48 národností.

Aké jedinečné služby poskytuje Dell Bratislava?

Sme presvedčení, že v oblasti financií poskytujeme najlepšie kariérne možnosti v regióne. Široká škála pracovných pozícií nám umožňuje dávať ľuďom stále nové možnosti. Môžete byť u nás 10-15 rokov, ale stále sa máte kam posúvať a profesionálne rásť. Nedávno sme otvorili servisné stredisko - Social Media listening centrum, ktoré je vrámci našej korporácie jediné svojho druhu v regióne Európy. Povýšili sme tu starostlivosť o zákazníka na novú úroveň, tým, že sledujeme ich názory, komentáre či príspevky aj na sociálnych sieťach. Veľký rozmach zaznamenáva aj oblasť Data Science, do ktorej stále hľadáme nové talenty.

Aká je kultúra v Dell Bratislava, čo ďalšie poskytujete zamestnancom okrem kvalitného pracovného prostredia?

V Delli má každý možnosť prejaviť sa, máme tu viaceré záujmové združenia zamestnancov, ktoré podporujú napríklad ženy, mladých ľudí, handicapovaných, ľudí rôznych národností, pracujúcich z domu, komunitu LGBT. Tieto združenia organizujú nespočetné množstvo zaujímavých akcií pre zamestnancov.
Okrem toho, zamestnanci Dellu sú aktívni aj v komunitnom živote, zapájajú sa do mnohých dobrovoľníckych podujatí. Celkovo sa až 70% zamestnancov pravidelne zúčastňuje dobrovoľníckych prác.

O spoločnosti

Dell Technologies, to je jedinečná rodina biznisov, ktorá poskytuje celkovú infraštruktúru pre organizácie, na budovanie ich digitálnej budúcnosti, transformácie IT a ochranu ich najdôležitejšiej hodnoty, informácií.

Dell Technologies poskytuje technologické riešenia a služby - od infraštruktúry a softvéru, až po koncové zariadenia. Prinášame spoločne silné schopnosti v najrozvíjajúcejšom sa odvetví, zahŕňajúc hybridný cloud, softvérovo definované data centrá, konvergovanú infraštruktúru, data analýzy, mobilitu a kybernetickú bezpečnosť.

Dell Technologies je aj najväčšia privátne kontrolovaná technologická spoločnosť so 140000 zamestnancami v 180 krajinách. Zamestnanci majú možnosť 100% sa sústrediť na vytváranie výnimočnej zákazníckej spokojnosti, ktorá vedie k neuveriteľnej inovácii. Sme poctení poskytovať služby 99% Fortune 500 spoločnostiam a mať vedúce postavenie v rôznych vysokorozvíjajúcich sa segmentoch na $2 bilión IT trhu.

Voľné pracovné pozície, vhodní kandidáti, zamestnanecké benefity

Prehľad aktuálnych voľných pracovných pozícií

V Dell Bratislava máme aktuálne 170 otvorených pracovných pozícií, najviac v oblasti starostlivosti o zákazníkov, kde hľadáme kandidátov so znalosťou rôznych cudzích jazykov. Takisto hľadáme vhodných kandidátov pre oblasť data science, IT, oddelenie marketingu, ale aj pre oblasť financií napr. dane, účtovníctvo, finančné plánovanie a analýzy. Dell zamestnáva aj mladých ľudí po skončení školy, aktuálne u nás nájde uplatnenie vyše 30 nových kolegov. V nepodlednom rade sú u nás vždy vítaní kandidáti s aktívnym nemeckým jazykom najmä na obchodné a technické pozície.

Aký typ kandidátov hľadáme

Minimálnou požiadavkou je komunikatívna úroveň angličtiny, nakoľko naša oficiálna korporátna komunikácia prebieha práve v tomto jazyku. Druhým veľmi dôležitým aspektom je osobnosť kandidáta a osobnostné predpoklady. V Dell máme veľmi silnú firemnú kultúru, ktorá je špecifická priateľským neformálnym vystupovaním a tzv. “can do” prístupom. Pri výbere kandidáta dbáme na jeho pracovné, ale aj mimopracovné aktivity, vystupovanie a sebaprezentáciu.

Spoločnosť Dell v Bratislave sa vďaka prebiehajúcej akvizícii so spoločnosťou EMC rapídne rozrastá, čo odzrkadľuje aj množstvo a škálu ponúk dostupnú pre ľudí hľadajúcich uplatnenie. Čo sa týka profesionálneho zázemia, momentálne si u nás nájdu uplatnenie experti v odbore finančného plánovania, účtovníctva, daní či auditu. Taktiež tu máme oddelenie predaja, kde si svoju kariéru môžu rozvíjať ľudia hovoriaci po nemecky. Naši predajcovia podporujú rôzne segmenty, najčastejšie partnerov v distribúcii, kde sa jedná o vysokú odbornosť a veľké objednávky. Kandidátov s inými európskymi jazykmi radi privítame na oddelení zákazníckej podpory, ako aj v tímoch podpory predaja.

Za zmienku určite stoja pozície v Marketingu, kde sú momentálne žiadaní profesionáli v odboroch Business Intelligence i Data Science, nakoľko je spoločnosť Dell svetovým priekopníkom v budovaní platformy podporujúcej zákaznícku spokojnosť. Okrem spomínaných pozícií taktiež ponúkame uplatnenie pre obchodníkov, cenotvorcov, a plánovačov ponuky a dopytu.

Ďalším veľmi dôležitým oddelením je naša technická podpora, ktorá zastrešuje krajiny ako Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Poľsko a Českú republiku. Primárne tam hľadáme kandidátov s nemčinou, poľštinou a záujmom o technický aspekt počítačového hardvéru a softvéru. Menším, no o to dôležitejším je oddelenie obstarávania, kde je hlavnou náplňou práce vyjednávanie zmlúv s dodávateľmi a partnermi na globálnej úrovni.


Zamestnanecké benefity

V Dell sa stávate súčasťou úspešnej spoločnosti, v ktorej Vám spolu so zaujímavým finančným ohodnotením a motivujúcim pracovným prostredím poskytneme komplexný balík firemných benefitov rozdelených do 5 kategórii: Kariéra, Zdravie, Poistenie, Rovnováha a Praktické výhody.

Kariéra

 • Tréningy a školenia – online databáza tréningov, soft skills & hard skills tréningy
 • Externé jazykové kurzy preplácané Dell až do výšky 166 Eur na rok
 • Interná rotácia a množstvo kariérnych možností
 • Rôzne interné podujatia, prednášky vedené inšpiratívnymi lídrami, produktové road shows a mnoho iných

Zdravie

 • Možnosť nadštandardnej zdravotnej starostlivosti v Poliklinike Mýtna
 • Deň zdravia, Darovanie krvi
 • Vlastné fitness centrum s profesionálnymi trénermi a odborrné poradenstvo priamo v budove na 1. poschodí
 • Športové aktivity – široká škála ponuky športov – futbal, volejbal, squash, basketbal, tenisové tímy, atď..
 • Team Resort – Sociálna sieť, ktorá spája ľudí s podobnými športovými záujmami

Poistenie

 • Príspevok do 3. pilieru dôchodkového sporenia
 • Možnosť zvýhodneného životného poistenia v spoločnosti MetLife Amslico

Rovnováha

 • Dve kaviarne s terasou a moderná kantína priamo v budove
 • Fun Room, Experience Room
 • Dni voľna navyše – promócie, svadba, narodenie, prvý deň v škole pre Vaše dieťa
 • Otvorené udalosti ako Deň detí, Remeselný trh a mnoho iných
 • Dobrovoľnícke aktivity zamerané na rôzne témy (vzdelávanie mládeže, liečba rakoviny u detí, sociálne podnikanie a pomoc pri katastrofách)
 • Záujmové združenia zamestnancov – skupiny zamestnacov zamerané na špecifickú komunitu alebo vec s cieľom priniesť inovatívne nápady a spolupracovať na dosiahnutí spoločného cieľa. Poskytujú profesionálny rozvoj pomocou mentoringu, dobrovoľníctva a angažovanosti v komunitách.
 • Employee Assistance Program – poradenstvo pre zamestnancov pri pracovných, osobných, právnych a iných problémoch

Praktické výhody

 • Stravné lístky preplácané Dell v plnej výške
 • Relokačný bonus za presťahovanie do Bratislavy
 • Zľavy na rôzne produkty a služby (salóny krásy, divadlá, cestovné kancelárie, banky atď.)
 • Employee Product Purchase Plan - možnosť nákupu Dell produktov za výhodné zamestnanecké ceny
 • Employee Referral Program – finančná odmena za odporučenie nového zamestnanca

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 3 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 3 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 3 h
SkryťZatvoriť reklamu