SME
Sobota, 2. júl, 2022 | Meniny má Berta

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu?

UNIQA Group Service Center Slovakia ponúka pre svojich zamestnancov pestrú paletu benefitov.

Priestory spoločnosti UNIQA Group Service Center SlovakiaPriestory spoločnosti UNIQA Group Service Center Slovakia

O NAŠOM CENTRE:

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o. (ďalej „UNIQA GSC“) sa na slovenskom a najmä nitrianskom trhu práce stihla etablovať ako významný regionálny zamestnávateľ a v septembri 2017 prekročila hranicu 500 zamestnancov.
Práve s nárastom nových zamestnancov sú spojené ďalšie štrukturálne ako i organizačné zmeny v spoločnosti. Stavia sa budova pre ďalších 200 nových zamestnancov, ktorá by mala byť hotová v septembri tohto roku.
UNIQA GSC ponúka prácu v medzinárodnom prostredí, v kolektíve mladých dynamických ľudí, v moderne zariadených priestoroch, ktoré sú všetky lokalizované priamo v centre Nitry a ponúkajú atraktívne pracovné prostredie a veľmi kvalitné technické vybavenie pre svojich pracovníkov, pretože jedným z našich hlavných cieľov je mať zamestnancov, ktorí sú angažovaní, lojálni a vysoko profesionálni.

ČO PONÚKAME?

SPOLOČNOSŤ PONÚKA PESTRÚ PALETU BENEFITOV PRE SVOJICH ZAMESTNANCOV. GARANTUJEME 14 PLATOV, KTORÉ NAŠIM ZAMESTNANCOM VYPLÁCAME KVARTÁLNE. PRE MNOHÝCH NEOCENITEĽNÝ JE NAJMÄ BENEFIT FLEXIBILNEJ PRACOVNEJ DOBY, A DOKONCA PONÚKAME AJ MOŽNOSŤ PRÁCE NA KRATŠÍ PRACOVNÝ ÚVÄZOK.

Zamestnanci disponujú elektronickou stravovacou kartou, ktorá je dobíjaná hodnotou 4,50 €/deň. Okrem toho im v priebehu roka poskytujeme aj rôzne darčekové poukážky v rozličných hodnotách. Zdravie našich zamestnancov je pre nás taktiež dôležité, preto zabezpečujeme pre našich zamestnancov pravidelné preventívne a nadštandardné zdravotné prehliadky, pitný režim, masáže a ovocné dni. K zdraviu patrí i šport, a preto pre našich zamestnancov prenajímame ľadovú plochu, športové haly, plavárne a množstvo ďalších priestorov, kde je možné vykonávať športové aktivity.

Zaujímavými sú aj spoločné firemné akcie ako športový deň, letná a vianočná slávnosť. K týmto akciám možno zaradiť aj aktivity venované deťom našich zamestnancov, ako detské tábory, výlety na Deň detí, či mikulášske predstavenie. Pre dospelých sa zasa organizujú každoročne firemné výlety, či už na Slovensku, ale rovnako aj do zahraničia. Okrem výletov firma poskytuje aj príspevky do vybraných penziónov na území Slovenska.

Za najväčší benefit je však väčšinou považovaná ďalšia možnosť vzdelávania - u nás okrem rôznych školení (interné, externé alebo e-learning) najmä v oblasti jazykov, kde zamestnancom preplácame jazykové kurzy na rôznych úrovniach, ktoré môžu absolvovať v rámci pracovnej doby. V plnej výške hradíme aj náklady na získanie certifikátu Goetheho inštitútu. Čo sa poistenia týka, prispievame zamestnancom na Doplnkové dôchodkové sporenie (3. Pilier), úrazové poistenie a poskytujeme zamestnanecké zľavy na produkty a služby poisťovne UNIQA Slovensko.

Kandidáti, ktorých hľadáme by mali spĺňať jedno hlavné kritérium – ovládať nemecký jazyk. Rovnako preferujeme uchádzačov o zamestnanie, ktorí sú orientovaní na výsledok, precíznosť a efektivitu, sú motivovaní a ambiciózni a majú neustálu chuť sa vzdelávať a učiť nové veci. Väčšina nami ponúkaných pozícií predstavuje administratívnu prácu. Ide o spracovávanie požiadaviek rakúskych klientov koncernu UNIQA - od nahratia poistnej zmluvy do systému, cez rôzne zmeny až po likvidáciu poistných udalostí. Pracujeme
pre všetky odvetvia poistenia od životného poistenia, cez majetkové poistenie, zdravotné poistenie, úrazové poistenie až po poistenie právnej ochrany, takže si u nás určite každý nájde oddelenie, ktoré ho bude najviac zaujímať a kde si bude vedieť nájsť svoje uplatnenie.

O SPOLOČNOSTI:

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o. (ďalej „UNIQA GSC“) založená v roku 1996 je dcérskou spoločnosťou rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA Insurance Group. Za posledné roky prešla spoločnosť viacerými zmenami, ktoré ju formovali do dnešnej podoby. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 540 zamestnancov a s nárastom počtu zamestnancov sa počíta aj v budúcnosti. UNIQA GSC poskytuje služby v oblasti správy poistných zmlúv a udalostí pre rakúsky koncern UNIQA ako aj IT služby. Spoločnosť zamestnáva predovšetkým referentov pre poisťovaciu administratívu s aktívnou znalosťou nemeckého jazyka. V úseku IT služieb pôsobia rôzni IT špecialisti, ktorí sa zaoberajú správou informačného systému a aplikácií pre poisťovne z koncernu UNIQA.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Meranie rýchlosti v úsekoch už nebude pre vodičov vďaka MIO problémom

Vodiči budú upozornení pred úsekom, počas a na to, koľko metrov a sekúnd im zostáva a či majú spomaliť alebo ísť rýchlejšie.


9 h
MiVue 886 – vůbec první 4K UHD autokamera od Mio

Má tiež 1,7x väčší snímač a ULTRA nočné snímanie. Rýchlejší prenos záberov do telefónu zabezpečuje 5 GHz WiFi


1. júl

Tankujeme približne o 10 – 50 centov lacnejšie ako v západnej Európe.


INZERCIA 1. júl
SkryťZatvoriť reklamu