INZERCIA

Pánske parfumy, ktoré zaručene dostanú každú ženu

Viete si predstaviť, čo všetko dokáže správna vôňa? Vyvolať emócie aj zvýšiť ženskú príťažlivosť. Aké pánske parfumy sú najlepšie?

pánske parfumypánske parfumy(Zdroj: stock Adobe)

Ak chcete zaujať ženu, vhodne zvolený parfum na čerstvo osprchovanom tele je to pravé orechové. Jednotlivé zložky dokážu fungovať na úrovni podvedomia, preto si s výberom dajte skutočne záležať.

Ktoré zložky pôsobia na ženy príťažlivo?

Už Ľudovít XIV. považoval parfum za niečo výnimočné, vrchol luxusu na špeciálne príležitosti a preto požadoval vytvoriť pre seba každý deň novú vôňu. Našťastie, od prelomu 17. a 18. storočia sa toho dosť zmenilo. Pánske parfumy dávno nie sú len luxusným doplnkom pre výnimočné udalosti, ale denným spoločníkom každého muža.

Za ten čas sa však návrhári dokonale oboznámili s jednotlivými zložkami a dnes ich spájajú do priam majstrovských diel. Často sú do vône zakomponované aj afrodiziakálne zložky, ktoré na ženy pôsobia nesmierne príťažlivo. Zistite, ktoré to sú.

Korenisté zložky

Vôňa škorice je prirodzenou vôňou, ktorá dokáže spôsobiť zvýšenie prietoku krvi v pohlaví. Zároveň je to jedna z najobľúbenejších vôní vôbec. Klinčeky sú obvykle súčasťou vareného vína, v parfumoch však zohrávajú rovnako dôležitú úlohu. Ich vôňa pôsobí nielen afrodiziakálne, ale vedia “zakročiť” proti myšlienkam súvisiacimi s únavou a vyčerpaním.

Citrusové zložky

Vôňa pomarančov a mandaríniek dokáže zvýšiť hladinu oxytocínu, ktorý sa označuje sa za hormón lásky a emócií - aj emócií, ktoré súvisia s túžbou niečo mať. Zaujímavé je, že sa uvoľňuje tiež pri orgazme. Citrón a limetka navyše podnecujú energiu a povzbudzujú k činnosti a aktivite.

Kvetinové zložky

Patria medzi ne hlavne ruža, fialka, hyacint či cyklámen. Vôňa ruže je milovaná ženami po celom svete. Voňavý ružový olej pôsobí ako hypnotická návnada na ženy a jeho afrodiziakálne účinky sú zneme už stovky rokov.

Drevité zložky

Vôňa santalového dreva je jedným z najsilnejších prírodných afrodiziák. Olej zo santalového dreva je podobný prirodzenej vôni telu a aj keď je sotva vnímateľný, vysiela vysoko efektívny erotický signál opačnému pohlaviu. Stovky rokov je súčasťou masáží pri tantrických rituáloch. Ďalšie drevité vône s podobným efektom sú cédroové a olivové drevo.

Tip: Jednotlivé afrodiziakálne zložky obsahujú napríklad pánske parfumy Zerex. Ide o vysoko koncentrované vône, vďaka ktorým budete pôsobiť atraktívnejšie a nadobudnete vyššie sebavedomie a sebadôveru. Stačí si iba vybrať tú správnu vôňu pre vás.

Nadobudnite zdravé sebavedomie

Keď chcete zapôsobiť na ženy a naučiť sa rôzne techniky zvádzania, motivujte sa radami odborníkov na vzťahy. Zdravé sebavedomie a dostatok sebadôvery pôsobí na ženy príťažlivo. Avšak pozor! Byť sebavedomým partnerom neznamená, byť namysleným a arogantným.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Vaše šatstvo poputuje pre dobrú vec

Začali ste s jarným upratovaním,vyprázdnili ste šatník a zistili ste, že máte viac nepotrebného oblečenia, ako naozaj potrebujete?

Tlačové správy

Ako ďalej s obnovou Balassovho paláca

Dňa 19.2. sa o 16.00 hod v Balassovom paláci na Panskej ulici konala vernisáž „Ako ďalej s obnovou Balassovho paláca“.

Tlačové správy

Prvé ocenenia A+ udelené

0-tý ročník slávnostného odovzdávania CENY A+ za najlepšiu ateliérovú tvorbu na Stavebnej fakulte STU v Bratislave

Tlačové správy

Regionálne servisné centrum PwC

Kariérny rast s work-life balance v poradenskej firme.