INZERCIA

Doprajte mu najlepší sex - na neveru ani nepomyslí

Podvádzajú preto, že chcú neustále zažívať vzrušenie, nie nudu. Chcú byť obdivovanými hrdinami, prioritou ženy. Umožníte im to?

Najlepší sex(Zdroj: stock Adobe)

Nechajte ho zažiť niečo, na čo bude myslieť od večera do rána a od rána do večera. Všimli ste si to? Nezostal mu tam už čas myslieť na iné ženy. Prinášame niekoľko tipov ako s vami zažije ten najlepší sex.

Buďte aktívna a ukážte mu, že ho chcete

Iniciovať sex a nechať ho pocítiť, že po ňom túžite, je pre neho mimoriadne príťažlivé. Muž potrebuje vedieť, že on je váš hrdina, stredobod vašej pozornosti. Povedzte mu, že sa neviete dočkať niečoho konkrétneho, čo vám poskytne len on. Alebo mu pošlite šteklivý návrh v správe, keď je v práci a okoreňte ho vlastnou fotkou (nie v teplákoch a strapatú, samozrejme). Z práce sa určite poponáhľa.

Experimentujte spolu

Nechajte ho vyskúšať s vami niečo nové. Otvorene sa ho opýtajte, čo by to malo byť, spoznajte jeho túžby a želania. Myslite na to, že ak po tom túži a nedostane to od vás, možno bude niekto iný, kto bude ochotnejší splniť mu to. Pokojne mu povedzte aj o svojich prianiach. Viete, čo s ním urobí, keď vám ich bude môcť splniť a vy ho za to budete chváliť a oceňovať?

Nové miesta? Dirty talk? Hranie rolí? Inšpiráciu môžete hľadať aj v literatúre, napríklad v novodobej sexuálnej príručke Zerexsutre.

Pravidelný sex

Skutočne, aj ten pravidelný je dôležitý. Nie je tým myslené, že pravidelne prvú sobotu v mesiaci. Myslíte si, že zvyšných 30 dní na sex nepomyslí? Omyl. Aj keď to zrejme nemá nič spoločné s romantikou, psychológovia tvrdia, že to má svoj účinok.

Šokujte ho

A vyvolajte v ňom šialenstvo. Možno aj takým klišé ako je servírovanie večere v samodržiacich pančuchách alebo len v nohavičkách s lodičkami na nohách. Alebo bez jeho vedomia navštívte obchod pre dospelých, prineste si pár zaujímavých hračiek a neváhajte ich použiť. Môžu byť súčasťou vášho spoločného experimentu alebo súčasťou fotky, ktorú mu pošlete v správe.

Postarajte sa o neho

Či už to bude skvelá večera, pripravený kúpeľ po únavnom dni v práci alebo vami robená masáž jeho unavených svalov - rozmaznávajte. Keď mu počas tej masáže pripravíte “orálne prekvapenie”, stanete sa bohyňou, ktorú neohrozí žiadna iná. Ani koketná a prístupná sexi kolegyňa v minisukni.

Môžete byť ešte dômyselnejšia. Do večere zakomponujete afrodiziaká, ktorými pomôžete vyvolať erotickú náladu sebe, ak práve nepociťujete chuť na sex. Partnerovo libido naštartujete napríklad prostredníctvom výživového doplnku Zerex Klasik.

Postarajte sa aj o seba a zostaňte pritom sama sebou

Ak už ani neviete, v ktorom roku ste sa naposledy líčili, make up zapadol prachom a šediny ste si nefarbili od vianoc (2013), nečakajte, že pre neho budete najsexi žena. On sa chce vami pochváliť a vy chcete, aby ste boli pre neho jediná. Tak pre to niečo urobte. Urobte to tak, aby ste sa nestali niekým iným. Aj zdravá dávka sebavedomia je totiž rovnako sexi ako červený rúž. Nezabudnite na to.

Tip na záver: postavte svojho chlapa na prvé miesto

Chcete, aby to bol vzťah, čo bude trvať po celý váš život? Tak ho tak aj berte. Uprednostňujte svoj vzťah pred všetkými ostatnými. Ostatné veci zmiznú a váš vzťah bude stále pretrvávať, ak o to budete stáť.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Moderný hotel, kde sa cítite ako doma

Obľúbený štvorhviezdičkový Hotel Impozant vo Valčianskej doline prešiel v tomto roku rozsiahlou rekonštrukciou.

Tlačové správy

Vedecká rada k 80. výročiu SvF STU v Bratislave

Vedecká rada k 80. výročiu začatia výučby v stavebníctve a geodézii

Tlačové správy

Stavebná fakulta STU má učebňu na 3D tlač a virtuálnu realitu

Spoločnosť Penta Real Estate odovzdala Stavebnej fakulte STUv Bratislave 3D tlačiarne a zariadenia virtuálnej reality

Tlačové správy

Brzdia vás technické výpadky vo výrobe?

Každé zastavenie výroby spôsobuje stratu. Ako predísť nečakaným výpadkom na výrobných linkách? Riešenie = prediktívna údržba.