SME
Pondelok, 18. október, 2021 | Meniny má LukášKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Adlerova - dobré miesto pre rodinu na Furči sa už stavia

Stavba obľúbeného projektu Adlerova je v plnom prúde.

Bývanie pri lesoparku v tichej časti sídliska Dargovských hrdinov si získalo Košičanov – čo dokazuje aj fakt, že polovica bytov spoznala svojich majiteľov ešte pred začiatkom stavby. Moderné bývanie na Furči bude stáť už o rok.

Ideálne miesto pre rodinu

Komorný projekt v obľúbenej lokalite na Furči je ideálnym miestom pre rodinu. Tichá atmosféra jednosmernej Adlerovej ulice v spojení s blízkosťou lesoparku ponúka skvelé miesto, kde môžete nechať vaše deti spokojne objavovať svet a hrať sa. Na siedmich podlažiach tu nájdete dvoj- až štvorizbové byty spolu so siedmimi troj- alebo štvorizbovými mezonetmi na vrchných poschodiach.

Tesná blízkosť prírody v lesoparku sa snúbi s pohodlím mesta – všetky obchody, služby, ale aj školy a škôlky budete mať na tomto sídlisku na dosah. Vďaka Triede Ludvíka Svobodu sa tiež jednoducho dostanete do centra mesta. Už za 10 minút môžete sedieť v kine alebo obľúbenej kaviarni.

Nové ihriská nielen pre deti

Okolie Adlerovej ponúka dostatok miesta na športové aktivity. Okrem lesoparku a jeho cyklotrás a chodníčkov vyrastú v blízkosti Adlerovej aj dve nové ihriská. Aj keď to pôvodne nebolo v pláne, a stavebné povolenie neobsauje stavebný objekt detského ihriska, developerovi záleží na kvalite života budúcich obyvateľov Adlerovej. Tí sa môžu tešiť na detské ihrisko s preliezačkami a šmykľavkami a tiež aj na vonkajšiu crossfitovú zónu, ktorú si môžu užiť menší aj väčší. Vybúriť sa po náročnom dni v práci už nebude žiadny problém.

Kvalitná stavba je prioritou

Jednou z hlavných priorít developera počas výstavby Adlerovej je kvalita.

„Počas stavby používame kvalitné materiály a overené stavebné postupy. Nakoľko projekt Adlerova bude postavený na začiatku svahu, rozhodli sme sa použiť náročnejšiu a nákladnejšiu techníku zakladania a celé základy stavby budú na tzv. „pilotoch“ – miestami až dvanásťmetrových stĺpoch posadených v zemi. Vďaka tomu sme dokážeme zabezpečiť dokonalé založenie stavby a dlhodobú stabilitu stavby,“ hovorí Peter Krigler, manažér projektu.

A v rovnakom duchu kvality sa nesie aj interiér. Nájdete tu flexibilné bývanie: od kompaktných dvojizbových bytov, ktoré majú od 46 m2, až štvorizbové mezonety s terasou a výhľadom na lesopark, ktoré zaberajú až 128,32 m2.

Nadštandard a kuchynská linka v cene bytu

Súčasťou každého bytu je štandard – podlahy a dvere z kvalitných materiálov, pričom si môžete vybrať z niekoľkých vzorov a farieb. Pre veľký záujem developer predĺžil aj akciu, vďaka ktorej získate nadštandardné prevedenie bytu, v ktorom je zahrnutá aj sanita značky SIKO, kvalitné obklady, vodovodné batérie a mnoho ďalšieho. To ale nie je všetko. Teraz máte k bytu navyše aj kuchynskú linku zadarmo.

Využite akciu a bývajte na Furči!

Stavebné práce na Adlerovej sa už začali a nové bývanie pomaly rastie. Samotná výstavba bude trvať zhruba rok, pričom sťahovať sa budete môcť už v druhom kvartáli roka 2019.

www.adlerova.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Zatvoriť reklamu