SME
Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Plynové kondenzačné kotly IMMERGAS „šité na mieru“

Ideálne riešenie pre vykurovanie vašej domácnosti.

S končiacou sa zimou prichádza jar a s ňou optimálne obdobie na významné zásahy do vykurovacieho systému bez zníženia teplotného komfortu. Jar a leto je tiež obdobím s väčšou dostupnosťou odborných firiem pre potreby vykonania údržby či rekonštrukcie kúrenia. Zvažujete vymeniť svoj starý plynový kotol za nový? Chcete významne ušetriť na nákladoch za vykurovanie a súčasne mať doma príjemne teplo? Značka IMMERGAS Vám prináša ideálne riešenie za rozumnú cenu.

Kvalita na prvom mieste

IMMERGAS patrí medzi špičkových talianskych výrobcov a distribútorov kondenzačných plynových kotlov najvyššej kvality a má svoj výrobný závod i na území Slovenska. Kladie dôraz na kvalitu produktov, poskytovaných služieb a ochranu životného prostredia. Na kvalite jednotlivých prvkov sa podieľajú použité materiály, z ktorých sú kotly vyrobené, vysoká technologická úroveň výrobného procesu, viacnásobné kontroly kvality a dôkladnosť záverečných výstupných testov, ktorými prechádza každý kotol. IMMERGAS kondenzačné kotly spĺňajú prísne požiadavky a predpisy legislatívy EÚ.

Kondenzačná technológia šetrí náklady

Snahou najnovších vykurovacích technológií je prinášať do domácností komfort poskytujúci spoľahlivé a efektívne vykurovanie priestorov. Moderné plynové kondenzačné kotly optimálne využívajú nielen konvenčné teplo vznikajúce spaľovaním plynu, ale aj teplo spotrebované na odparenie vody obsiahnutej v spalinách (tzv. latentné teplo). V prípade tradičných plynových kotlov, toto teplo odchádza nevyužité spolu s vysokou teplotou spalín. Kondenzačná technológia umožňuje využiť i teplo vodných pár v spalinách. Ďalším výrazným ochladzovaním spalín vodné pary skondenzujú a prenášajú viac tepelnej energie do vykurovacieho systému. V porovnaní s kotlami starších technológií, tak dosahujú podstatne vyššiu účinnosť, čím znižujú náklady na vykurovanie a tiež aj množstvo škodlivín vypúšťaných do ovzdušia. Vďaka kondenzačnej technológii zabezpečujú efektivitu spaľovania a úsporu plynu.

Kotol „šitý na mieru“

Kondenzačné kotly IMMERGAS sú určené predovšetkým pre tých, ktorí hľadajú kvalitu, spoľahlivosť, vysokú efektívnosť a zároveň jednoduchosť. Zo širokej ponuky si isto vyberú i tí najnáročnejší zákazníci. Sú vhodné pre nové aj pre existujúce vykurovacie systémy. Ak zvažujete výmenu pôvodného kotla za nový kondenzačný kotol alebo riešite výber vykurovania do novostavby, neváhajte a pozrite si ponuku spoločnosti IMMERGAS.

Naši odborníci a obchodní partneri vám radi pomôžu s výberom nového kotla a tiež s výberom optimálneho príslušenstva, ktoré vám prinesie nielen želané úspory energie a času, ale taktiež nadštandardný komfort a pohodlie. Vhodne zvolený regulátor a vonkajšia sonda automaticky vyhodnocujú situáciu a prispôsobujú jej teplotu vody vo vykurovaní, čím zabezpečia požadovanú teplotu vykurovaných priestorov. Správna regulácia šetrí nielen financie ale aj kotol, keďže zabraňuje jeho častému zapínaniu a vypínaniu.

Komfort, ktorý oceníte

Vybrané kondenzačné kotly IMMERGAS je navyše možné riadiť na diaľku, prostredníctvom aplikácie DOMINUS. Táto jednoduchá a intuitívna aplikácia umožňuje ovládať kotol a zobrazovať prevádzkové údaje prostredníctvom tabletu, či smartfónu. Pomocou voliteľného Wi-Fi modulu pripojeného k dostupnej Wi-Fi sieti, môžete komunikovať s riadiacim modulom kotla z akéhokoľvek miesta.

Zatiaľ čo voliteľný Wi-Fi modul je nutné zakúpiť si dodatočne, samotnú aplikáciu si jednoducho stiahnete z App Store alebo z Google Play a nainštalujete do smartfónu alebo tabletu. DOMINUS je podporovaný operačným systémom Apple iOS 8 (a vyšším) alebo Android 4.0 (a vyšším).

Servisné služby a 5-ročná záruka

Moderné plynové kotly, ako vyhradené technické zariadenia, vyžadujú odbornú montáž, uvedenie do prevádzky a pravidelné ročné servisné prehliadky. Vykonať ich môže jedine oprávnená osoba a povinnosť pravidelnej kontroly plynových kotlov vyplýva aj zo zákona. Preventívna prehliadka zabezpečí bezpečné, spoľahlivé a úsporné fungovanie kotla, a zároveň včas odhalí prípadné nedostatky, čím predídete závažným poruchám na zariadení, predčasnej nefunkčnosti, či škodám na majetku.

Plynové kondenzačné kotly IMMERGAS majú predĺženú 5-ročnú záruku v prípade dodržania podmienok záruky, ktoré sú uvedené v záručnom liste. Jednou z podmienok je každoročná servisná prehliadka kotla, vykonaná oprávneným servisným technikom.

Neváhajte a navštívte niektorého z našich obchodných partnerov ešte dnes. Viac informácií nájdete na www.immergas.sk

IMMERGAS, s.r.o., Zlatovská 2195/36, 911 05 Trenčín,
Zákaznícka linka: 0850 003 850,
immergas@immergas.sk, www.immergas.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností

Tesco si plne uvedomuje svoju zodpovednosť pri zásobovaní obyvateľov Slovenska potravinami.

Tlačové správy

Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Netradične ho oslávili v BILLA.

Tlačové správy

Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant

Grant vo výške 30 000 eur môžu vybrané subjekty získať vďaka charitatívnemu behu No Finish Line