SME
Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Vieme, čo môže spôsobovať neplodnosť u mužov a žien

Toto môže zvýšiť Vaše šance na otehotnenie až o 79 %

Snažíte sa so svojim partnerom o bábätko?

Dlhodobo sa Vám nedarí otehotnieť?

Ničí Vás pohľad na všetky tehotné ženy a mamičky?

Túžite vedieť, kde robíte chybu?

Šokujúce odhalenie výsledkov štúdie

Vedeli ste, že jedna z najnovších štúdií naznačila, že k neplodnosti výrazne prospieva bežná strava? Túto hypotézu ešte viac podporila štúdia, ktorá bola uverejnená v časopise JAMA Internal Medicine. Všetky ženy, ktoré sa na nej zúčastnili, vyplnili podrobné dotazníky o stravovaní, veku, hmotnosti, histórii tehotenstva a o počte živonarodených detí. U všetkých z týchto žien sa zistila miera vystavenia pesticídom.

Ale...

V porovnaní so ženami vystavenými najnižším množstvám pesticídov, mali ženy s najvyššími množstvami až o 18% nižšiu úspešnosť oplodnenia. Po otehotnení zas mali o 26 % nižšiu pravdepodobnosť narodenia živého dieťaťa.

Vedci odhadujú

Že výmena jedinej plodiny s vysokým obsahom pesticídov za plodinu s nízkym obsahom pesticídov za deň môže zvýšiť šance na otehotnenie až o 79% a šance na narodenie živého dieťaťa až o 88%.

V čom sa pesticídy vlastne nachádzajú?

Pesticídy sú pravdepodobne jediný druh toxických chemikálií, ktorý je zámerne aplikovaný v životnom prostredí. Do obchodných reťazcov sa s poriadnou dávkou pesticídov dostáva najmä ovocie a zelenina. Jablká, hrušky, jahody, maliny, uhorky, paradajky, paprika a mohli by sme vo vymenovávaní pokračovať aj ďalej. Nebezpečné pesticídy na nás striehnu všade.

Mali by sme prestať konzumovať zeleninu a ovocie?

Čo robiť ak sa nám naozaj nedarí otehotnieť? Máme prestať konzumovať zeleninu a ovocie z obchodov? Máme si tieto- pre telo dôležité potraviny začať pestovať sami? Bolo by to jedno z riešení, no nie každý má na pestovanie vhodný priestor a samozrejme aj čas. Našťastie existuje aj iné riešenie.

Dbajte na poriadne umývanie

Vodou nestačí. Na to by sme nemali zabúdať. Aj keď sa nám môže zdať, že čistá voda vyčistí zeleninu či ovocie, je to len zdanie. Voda sa nedostane hlboko do buniek chemikálií a aj keby, nevie ich zničiť. S modernou nanotechnológiou, aká je použitá v Cleaneri od Ave Natura, je možné dostať sa aj do hĺbky chemikálií.

100% prírodný čistič Ave Natura Cleaner

Tento čistiaci prostriedok je zložený zo zmesí kvalitných olejov a solí. Je dlhodobo účinný, zdraviu neškodný a je to slovenský produkt. Častice, na ktoré sú oleje a soli rozštiepené sú až 200x menšie, ako je to u bežných čističov. V prepočte to znamená, že namiesto jednej častice bežného čistiaceho prostriedku môže byť v Cleaneri až 8 000 000 takýchto častíc. Preto preniká hlbšie do čisteného povrchu a vďaka jedinečnému zloženiu ho zanecháva čistý. A to najdôležitejšie je, že čistený povrch neznášajú baktérie. Ave Natura Cleaner tak Vaše ovocie a zeleninu zbaví pesticídov, vosku a inej chémie, ktorá sa nich nachádza. Pocítite úplne inú chuť. Šupka, napríklad jablka, prestane byť horká. To je znakom dokonale umytého ovocia.

Rada na záver

Pokiaľ sa aj vy usilujete o nový prírastok do rodiny, skúste sa pozrieť na Váš jedálniček. Netvrdíme, aby ste si už nikdy nekúpili ovocie či zeleninu zo supermarketu, no nezabudnite ich poriadne umyť. A že vodou naozaj nestačí... Stojí to za to, veď výmena jedinej plodiny s vysokým obsahom pesticídov za deň za jednu plodinu s nízkym obsahom pesticídov môže zvýšiť Vaše šance na otehotnenie až o 79%. Myslíme si, že stojí za to vyskúšať to.

Ak chcete vedieť, čo všetko Cleaner ešte dokáže, kliknite SEM.

Chcete Cleaner o 7 eur lacnejší? Použite tento jedinečný kód

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu