SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Adlerova - dobré miesto pre rodinu na Furči sa už stavia

Stavba obľúbeného projektu Adlerova je v plnom prúde.

Bývanie pri lesoparku v tichej časti sídliska Dargovských hrdinov si získalo Košičanov – čo dokazuje aj fakt, že polovica bytov spoznala svojich majiteľov ešte pred začiatkom stavby. Moderné bývanie na Furči bude stáť už o rok.

Ideálne miesto pre rodinu

Komorný projekt v obľúbenej lokalite na Furči je ideálnym miestom pre rodinu. Tichá atmosféra jednosmernej Adlerovej ulice v spojení s blízkosťou lesoparku ponúka skvelé miesto, kde môžete nechať vaše deti spokojne objavovať svet a hrať sa. Na siedmich podlažiach tu nájdete dvoj- až štvorizbové byty spolu so siedmimi troj- alebo štvorizbovými mezonetmi na vrchných poschodiach.

Tesná blízkosť prírody v lesoparku sa snúbi s pohodlím mesta – všetky obchody, služby, ale aj školy a škôlky budete mať na tomto sídlisku na dosah. Vďaka Triede Ludvíka Svobodu sa tiež jednoducho dostanete do centra mesta. Už za 10 minút môžete sedieť v kine alebo obľúbenej kaviarni.

Nové ihriská nielen pre deti

Okolie Adlerovej ponúka dostatok miesta na športové aktivity. Okrem lesoparku a jeho cyklotrás a chodníčkov vyrastú v blízkosti Adlerovej aj dve nové ihriská. Aj keď to pôvodne nebolo v pláne, a stavebné povolenie neobsauje stavebný objekt detského ihriska, developerovi záleží na kvalite života budúcich obyvateľov Adlerovej. Tí sa môžu tešiť na detské ihrisko s preliezačkami a šmykľavkami a tiež aj na vonkajšiu crossfitovú zónu, ktorú si môžu užiť menší aj väčší. Vybúriť sa po náročnom dni v práci už nebude žiadny problém.

Kvalitná stavba je prioritou

Jednou z hlavných priorít developera počas výstavby Adlerovej je kvalita.

„Počas stavby používame kvalitné materiály a overené stavebné postupy. Nakoľko projekt Adlerova bude postavený na začiatku svahu, rozhodli sme sa použiť náročnejšiu a nákladnejšiu techniku zakladania a celé základy stavby budú na tzv. „pilotoch“ – miestami až dvanásťmetrových stĺpoch posadených v zemi. Vďaka tomu sme dokážeme zabezpečiť dokonalé založenie stavby a dlhodobú stabilitu stavby,“ hovorí Peter Krigler, manažér projektu.

A v rovnakom duchu kvality sa nesie aj interiér. Nájdete tu flexibilné bývanie: od kompaktných dvojizbových bytov, ktoré majú od 46 m2, až štvorizbové mezonety s terasou a výhľadom na lesopark, ktoré zaberajú až 128,32 m2.

Nadštandard a kuchynská linka v cene bytu

Súčasťou každého bytu je štandard – podlahy a dvere z kvalitných materiálov, pričom si môžete vybrať z niekoľkých vzorov a farieb. Pre veľký záujem developer predĺžil aj akciu, vďaka ktorej získate nadštandardné prevedenie bytu, v ktorom je zahrnutá aj sanita značky SIKO, kvalitné obklady, vodovodné batérie a mnoho ďalšieho. To ale nie je všetko. Teraz máte k bytu navyše aj kuchynskú linku zadarmo.

Využite akciu a bývajte na Furči!

Stavebné práce na Adlerovej sa už začali a nové bývanie pomaly rastie. Samotná výstavba bude trvať zhruba rok, pričom sťahovať sa budete môcť už v druhom kvartáli roka 2019.

www.adlerova.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

DOXX ako špecialista na stravné prináša stravovanie pre živnostníkov vo forme balíka s najžiadanejšími službami.

22. jan

Slovenská investičná skupina pôsobí na trhu od roku 2009.

22. jan

Tropické pláže, more, pamiatky, africké safari. Kde hľadať skvosty Zanzibaru?

22. jan