SME
Piatok, 12. august, 2022 | Meniny má Darina

Okoreňte svoju cestu chutným zážitkom

Za dobrým jedlom už nemusíte ísť len do reštaurácie.

Americký hot dog na čerpacích staniciach ShellAmerický hot dog na čerpacích staniciach Shell

Ak ste na cestách a chcete sa rýchlo občerstviť alebo, naopak, máte chuť na teplé jedlo, nové možnosti stravovania na Shell vám takýto chutný zážitok poskytnú.

Jazdíte na dlhšie vzdialenosti? Ak ste sa tento rok zastavili na diaľničnej čerpacej stanici Shell Červeník v smere do Bratislavy, určite ste si všimli jej nový dizajn. Upravený interiér vytvára príjemné prostredie na odpočinok počas cesty. Stanica prešla rozsiahlou rekonštrukciou, aby vám poskytla priestor a atmosféru na chutné posedenie. Na stanici nájdete rozšírenú ponuku teplého jedla, kvalitnú kávu Starbucks a po novom si kúpite čerstvé ovocné a zeleninové šťavy UGO. Či ste priaznivcom teplej alebo studenej kuchyne, po úprave dizajnu si z rozmanitej ponuky kvalitných, chutných a čerstvo pripravených jedál určite vyberiete. Práve na diaľničných a tranzitných staniciach ako je táto vodiči oceňujú teplé jedlo, preto je v menu na Červeníku štandardom teplá polievka a novinky v podobe špecialít z grilu, napríklad kurací špíz so šalátom Coleslaw, detské menu alebo obľúbené wrapy.

Rýchle občerstvenie

Ak preferujete niečo rýchle pod zub, vyskúšajte veľmi obľúbenú bagetu Bánh mi s trhaným bravčovým mäsom a koriandrovou majonézou, ktorej pôvodné zloženie pochádza z Vietnamu. Pripravil ju pre vás známy český šéfkuchár Filip Sajler, ktorý pripravoval jedlá pre hviezdy ako Madonna či David Bowie. Bageta Bánh mi je dostupná na väčšine čerpacích staníc Shell. Z limitovanej edície od Filipa Sajlera môžete ochutnať ďalšie tri druhy bagiet. Ponuka obľúbených hotdogov sa na staniciach rozšírila o americké a zárukou kvality je aj maxi hotdog klobásový, ktorý obsahuje až 98 % mäsa.

Ponuka základných potravín

Ak patríte medzi vodičov, ktorí sa na čerpacej stanici zastavia cestou do práce alebo z nej a ponáhľate sa, oceníte regály so základnými potravinami. Shell na niektorých miestach dopĺňa ponuku občerstvenia o klasické potraviny, aby si vodiči mohli tankovanie a nákup základných potravín vybaviť súčasne. Na čerpacej stanici Shell v Šali a na stanici Shell na Karloveskej ulici v Bratislave pribudli Gourmet kútiky, v ktorých nájdete pečivo, jogurty, syry, mliečne výrobky či prémiové druhy šunky. Nechýbajú ani cestoviny na prípravu rýchlych jedál či vybrané konzervy. Dôraz sa kladie na lokálny pôvod surovín, nech vás preto neprekvapí, ak tam nájdete niektoré výrobky priamo od slovenských farmárov. Pečivo, šunky či syry budú postupne počas roka dostupné aj na ďalších staniciach.

Nový dizajn staníc

Vodičom na západnom a strednom Slovensku asi neušla moderná vizuálna podoba dvoch staníc. Netradičný dizajn čerpacej stanice Shell na Ceste ku Smrečine v Banskej Bystrici a stanice na Rožňavskej ulici v Bratislave dopĺňajú vylepšené technológie, ktoré zvyšujú komfort služieb. K väčšiemu pohodliu motoristov prispeje možnosť objednať si hotdog priamo pri výdajnom stojane. Orientáciu na stanici uľahčia elektronické tabule umiestnené v hornej časti výdajného stojanu, ktoré ukazujú, či je miesto pri danom výdajnom stojane obsadené alebo voľné. Dozviete sa z nich aj informácie o aktuálnom počasí či prebiehajúcich kampaniach.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Za architektonickým unikátom Apúlie cestujte do mestečka Alberobello.


INZERCIA 2 h

Západoslovenská distribučná prinavráti koridoru pod VVN vedení v Pečnianskom lese prírodný charakter


INZERCIA 17 h

Aký je rozdiel medzi palivami na čerpacích staniciach a tými, ktoré poháňajú monoposty F1?


17 h
SkryťZatvoriť reklamu