SME
Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

EU v Bratislave otvára prestížne medzinárodné študijné programy

EU v Bratislave v spolupráci s poprednými univerzitami v Európe a Ázii otvára sedem prestížnych študijných programov.

Bratislava, 7. mája 2018. Ekonomická univerzita v Bratislave v spolupráci s poprednými univerzitami v Európe a Ázii v akademickom roku 2018/2019 otvára sedem prestížnych študijných programov, ktoré študentom umožňujú zakončiť štúdium s dvoma diplomami.

Medzinárodné študijné programy v anglickom, francúzskom a nemeckom jazyku pokrývajú oblasti manažmentu, financií, obchodu a diplomacie. EU v Bratislave ich zabezpečuje v spolupráci s vybranými zahraničnými univerzitami ako Nottingham Trent University, EM Strasbourg, Université de Lorraine, Martin-Luthers-Universität Halle-Wittenberg, University of Latvia v Rige, University of National and World Economy v Sofii, Ningbo University v Číne a National Institute of Development Administration v Bangkoku.

Študenti tak majú možnosť získať medzinárodne uznávané inžinierske vzdelanie potvrdené diplomom Ekonomickej univerzity v Bratislave a partnerskej inštitúcie v zahraničí, na ktorej absolvujú časť štúdia. Programy boli navrhnuté s dôrazom na medzinárodnú uplatniteľnosť absolventov na globálnom pracovnom trhu a praktické využívanie zručností nadobudnutých počas štúdia.

Kompletné štúdium v cudzom jazyku s možnosťou získania dvojitého alebo spoločného diplomu je ideálnym riešením pre ambicióznych absolventov ekonomicky zameraných bakalárskych programov, ktorí majú záujem odštartovať svoju kariéru v medzinárodnom meradle.

Na program General Management som sa prihlásila, pretože som hľadala kvalitné vzdelanie, viac interakcie s vyučujúcimi a samozrejme som si chcela zlepšiť obchodnú angličtinu. Musím povedať, že som našla, čo som hľadala, a to zďaleka nie je všetko. Vďaka mojim spolužiakom zo zahraničia som mala možnosť zistiť ako biznis funguje v týchto krajinách. Nájsť si stáž v zahraničí bolo pre mňa, vďaka jazykovým schopnostiam omnoho jednoduchšie. Štúdium mi veľmi rozšírilo obzory, pretože program je multidisciplinárny. Pravidelné riešenie obchodných prípadov mi pomohlo pri rozvíjaní kritického myslenia a kreativity, hovorí o programe General Management jeho absolventka Lucia Pivková, v súčasnosti pôsobiaca v zahraničí.

Prihlášky je možné podať do 31. mája 2018.

Viac informácií na https://admission.euba.sk/.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Anna Boleynová bola asi najznámejšia zo šiestich žien anglického kráľa Henricha VIII.


18. jún

Odpovedá lekárka Nemocnice AGEL Košice-Šaca.


18. jún

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


18. jún