SME
Štvrtok, 23. september, 2021 | Meniny má ZdenkaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Vynovená OMV v Košiciach ponúka príjemnú atmosféru i nové služby

Čerpačka na Moldavskej uspokojí aj náročných motoristov.

Čerpacie stanice už dávno nie sú miestom, kde si motoristi len naplnia nádrže svojich áut, či motocyklov. Nároky na komfort sa zvyšujú, a tak vyhľadávajú aj príjemné prostredie a kvalitné doplnkové služby. To všetko im ponúka spoločnosť OMV Slovensko, ktorá za posledné dva roky vynovila a vylepšila už 36 čerpacích staníc.

BRATISLAVA, KOŠICE. V uplynulých dňoch do tohto zoznamu pribudla aj čerpacia stanica OMV na Moldavskej ceste v Košiciach, ktorá prešla veľkou rekonštrukciou celého interiéru. Vďaka tomu ponúka príjemnejšie prostredie a motoristi sa môžu tešiť aj na nové služby.

„Našim hlavným cieľom je dať týmto miestam modernejší vzhľad, tak, aby sa zákazníci cítili pohodlne a predajne na nich pôsobili prehľadne a priestranne,“ vysvetľuje Gernot Gollner, Retail manager OMV Slovensko. Ako dodal, s tým okrem vnútorného vybavenia úzko súvisí aj vylepšenie existujúcich služieb a sortimentu. Zákazníci si teda môžu vychutnávať pizze a rustichini z nového konceptu HOT Snack. Jedlo sa pripravuje v špeciálnej rúre, v ktorej si možno nechať zapiecť aj obľúbené bagety. Ich kôrka je tak pekne chrumkavá, kým obloha zostane svieža. Samozrejmosťou je aj možnosť vychutnať si čerstvú mletú kávu na všetkých čerpacích staniciach OMV.

Renováciou prešla aj umyváreň

Práce na Moldavskej ceste, vďaka ktorým sa kompletne inovoval interiér, trvali 3 týždne. Natankovať sa však dalo aj počas nich, keďže čerpacia stanica bola otvorená a v prevádzke. „Počas rekonštrukcie prebiehal predaj paliva normálne, aby naši zákazníci mali kvalitné palivá OMV stále k dispozícii,“ vysvetľuje Miriam Fellingerová, Sales Manager, OMV Slovensko.

Súčasťou renovácie tejto čerpacej stanice bola aj veľká rekonštrukcia umyvárne. Nielenže boli počas nej vymenené portály, ale vynovené bolo aj celé zariadenie. Umývacie linky sú odteraz vybavené kefami zo špeciálneho materiálu, podobného špongii. Sú mimoriadne šetrné k laku, no zároveň dokážu dôkladne vyčistiť aj tvarované plochy.

Poteší aj wifi a nabíjačka

„Zákazníci dnes okrem načerpania paliva vyžadujú aj rôzne doplnkové služby. V OMV sa im snažíme vychádzať čo najviac v ústrety,“ hovorí Miriam Fellingerová a ako príklad uvádza spoluprácu so spoločnosťou Ticketportal, vďaka čomu si zákazníci môžu zakúpiť lístky na kultúrne či športové podujatia. Zaujímavou službou je aj možnosť dobiť si mobilné zariadenie, či využiť bezplatné Wi-Fi pripojenie.

Vymoženosti aj pre bábätká

OMV má dobré správy aj pre rodičov, ktorí cestujú s batoľatami. „Všetky čerpacie stanice na hlavných ťahoch sme vybavili prebaľovacím pultom. V prípade potreby si rodičia navyše môžu u obsluhy vypýtať bezplatnú plienku alebo vlhčené obrúsky alebo ohriať mlieko v špeciálnych ohrievačoch. Našim cieľom je, aby sa u nás cítili dobre nielen rodičia, aj tí najmenší zákazníci,“ dodáva Fellingerová.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Predstavujeme nomináciu na biznis cenu INDEXU a Slovenskej sporiteľne.


INZERCIA 4 h

Predstavujeme nomináciu na biznis cenu INDEXU a Slovenskej sporiteľne.


INZERCIA 4 h

Hľadáme úspešné inovatívne malé a stredné firmy.


INZERCIA 4 h
Skryť Zatvoriť reklamu