SME
Pondelok, 25. október, 2021 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Dvory aj výhľad: Posledná fáza predaja v Jarabinkách je spustená

Ambiciózny projekt Jarabinky láka dvomi uzavretými dvormi, výbornou občianskou vybavenosťou a dynamickou lokalitou.

Teraz navyše Jarabinky spustili poslednú fázu predaja bytov. Nepremeškajte šancu získať ten svoj! Teraz ešte výhodnejšie pre najrýchlejších záujemcov.

Ak sa poponáhľate, prví 15 z vás si zabezpečia nové bývanie za zvýhodnenú uvádzaciu cenu a navyše bez obáv z avizovaného úverového stropu.

Návrat k priateľskému susedstvu

Jarabinky, ktoré dostali názov podľa svojej adresy na Jarabinkovej ulici v Bratislave, sú návratom k takmer zabudnutej tradícii uzavretých dvorov, priestoru ako stvorenému na utužovanie susedskej komunity.

V súčasnosti, keď developeri šetria priestorom, kde sa dá, nie je vôbec samozrejmosť, aby ste k bytu dostali benefit v podobe vlastného uzavretého dvora, dokonca nie jedného, ale hneď dvoch. Váš privátny kúsok visutého domova pod holým nebom sa tak stane útočiskom pred stresom, miestom príjemných prechádzok aj priateľských stretnutí.

Jediný „problém“ s dvormi v Jarabinkách môže nastať v tom, že nebudete vedieť dostať vaše deti domov. Dajte najmenším bezpečný priestor na čerstvom vzduchu a viac nebudú potrebovať. Pri vymýšľaní nekonečných variácií na stavanie bunkrov, slepú babu či skákanie cez gumu je možné, že s kamošmi z vedľajšieho vchodu úplne stratia pojem o čase.

V Jarabinkách každý nájde to, čo hľadá

Aký byt hľadáte? Kompaktný a praktický „bytík“ alebo rozľahlý rodinný „bytisko“? Veľký či menší, hlavné je, že bude tak akurát na pokrytie všetkých vašich predstáv o komfortnom bývaní. V Jarabinkách si môžete vybrať zo širokej ponuky jedno- až štvorizbových bytov vo výmere od útulných 32 m2 po skutočne veľkorysých 113 m2.

Ak si potrpíte na výhľady a láka vás dívať sa na svet zvrchu, pýchou projektu je samostatný obytný objekt Jarabinky Grande. Neostáva nič dlžný svojmu menu a ponúka skutočne grandiózne bývanie.

Rande s mestom

Jedným z významných benefitov Jarabiniek je výnimočná občianska vybavenosť. V komplexe aj mimo neho. Priamo v areáli nájdete kaviarničky, reštaurácie a obchody, kam môžete zbehnúť pokojne aj v papučiach.

Jarabinková ulica ponúka život v dynamickej, rýchlo sa rozvíjajúcej časti Ružinova a v tesnej blízkosti Starého Mesta. S tým sa spája nepreberné množstvo možností na kultúrne, spoločenské, športové aj nákupné aktivity.

Neďaleko Jarabiniek sa už dnes intenzívne pracuje na novej, zveľadenej podobe Mlynských nív. Usadiť sa s rodinou v Jarabinkách znamená usadiť sa na mieste, ktoré má potenciál stať sa druhým centrom Bratislavy.

Myslite na úverový strop

Ak stále váhate nad kúpou bytu, mali by ste vedieť, že s chystanými zmenami v podmienkach získania úveru bude žiadosť o hypotéku ešte „ťažší oriešok“ než doposiaľ. Podľa odhadov bankových expertov by mal byť tento rok schválený približne každý piaty úver, od budúceho roka však už len každý dvadsiaty.

Tak na čo ešte čakáte? Využite špeciálne uvádzacie ceny finálneho predaja bytov a nájdite domov v Jarabinkách. Viac informácií a noviniek na www.jarabinky.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Povedie aj cez tunel, skráti cestu o takmer dvadsať minút.


53m

Chceli by sme mať slušné úspory, ale chýba nám väčší záujem o riešenia pre zhodnotenie vlastných peňazí.


4 h

Sladké plody brusnice si okrem lahodného koláča spájame i s liečbou ochorení vylučovacej sústavy. Právom.


8 h
Skryť Zatvoriť reklamu