INZERCIA

Týždeň zliav, aký tu ešte nikdy nebol!

Ušetri pri nákupe outdoor obuvi a oblečenia veľkú sumu vďaka akcií Týždeň plný zliav - čistíme sklady! My ti ukážeme ako na to.

Týždeň plný zliav v e-shope adamsport.eu(Zdroj: adamsport.eu)

Nákup outdoor oblečenia a obuvi pred letom ešte nikdy nebol výhodnejší. Toto sme tu ešte skutočne nemali. O čo ide?

Len jeden týždeň v roku od 6.6. 2018 - 13.6. 2018 prebieha na e-shope www.adamsport.eu jedinečná akcia, počas ktorej je poskytovaná EXTRA zľava 20% na sortiment oblečenia a obuvi. Zľava platí aj na zľavnené produkty, takže sa jedná naozaj o lákavé položky.

Čo musíš splniť, aby ti bola zľava pridelená?

Do políčka pre zľavový kupón v nákupnom košíku vlož heslo " s adamsportom usetrim " a EXTRA zľava -20% ti bude odčitaná automaticky!

Pre ktorý tovar je platná extra zľava?

- 20% dostaneš na sortiment:

pánske oblečenie, dámske oblečenie, detské oblečenie, doplnky k oblečeniu

pánska turistická obuv, dámska turistcká obuv, detská obuv, doplnky k obuvi

Dôležité!

Akcia platí len na tovar SKLADOM! Na tovary s inou dobou dodania t.j. do 3 dní, do 5 dní, do 7 dní, na objednávku, momentálne vypredané sa zľava nevzťahuje a zľavový kupón ti platiť nebude.

Týždeň plný zliav platí aj na našej kamennej predajni Adam Sport v Ružomberku, na ulici Karola Salvu 9, kde sa už na tvoju návštevu tešíme a radi ti pomôžeme.

Ak hľadáš všetky potrebné informácie, nájdeš ích na stránke Týždeň plný zliav - čistíme sklady. Pamätaj, že zásoby sa rýchlo míňajú a platí staré známe pravidlo: kto prv príde, ten prv berie!

Zľava platí len pre koncových zákazníkov na limitované množstvo kusov, ktoré máme skladom na predajni Adam Sport Ružomberok. Po ich vypredaní ďalšie budú dostupné už za štandardnú cenu v neskoršom období.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Workshop Inštitútu Ronalda Coasa na EU v Bratislave

V týždni od 10. – 14. decembra 2018 sa v Aule EU v Bratislave koná Ronald Coase Institute Workshop o inštitucionálnej ekonómii.

Tlačové správy

Stavbárska olympiáda 2018/19 vás očakáva

Pozor, zmena domény - www.stavbarskaolympiada.com

Tlačové správy

Diplomacia v praxi – unikát, ktorý funguje dodnes

BRATISLAVA 12. december 2018 – V roku 2004 sa na Ekonomickej univerzite v Bratislave začal vyučovať predmet Diplomacia v praxi.

Tlačové správy

Hitem jsou cyklopočítače Mio - pro zábavu i výkon

Cyklonavigace - cyklopočítače jsou dnes zcela na nové úrovni, podívejte se na účelové funkce a zařízení, jež mobil nemůže nahradit