SME
Streda, 28. júl, 2021 | Meniny má KrištofKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Ustanovujúce valné zhromaždenie Alumni klubu EU v Bratislave

V utorok 19. júna 2018 sa uskutočnilo ustanovujúce valné zhromaždenie Alumni klubu Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Ustanovujúce valné zhromaždenie Alumni klubu EU v BratislaveUstanovujúce valné zhromaždenie Alumni klubu EU v Bratislave (Zdroj: Ekonomická univerzita v Bratislave)

V utorok 19. júna 2018 sa uskutočnilo ustanovujúce valné zhromaždenie Alumni klubu Ekonomickej univerzity v Bratislave (ďalej len EU v Bratislave). EU v Bratislave a jej predchodkyne (Vysoká škola obchodná, Vysoká škola hospodárskych vied, Vysoká škola ekonomická) vychovali od svojho vzniku viac ako 100 000 absolventov.

Preto sa univerzita rozhodla založiť Alumni klub EU v Bratislave v súlade s Dlhodobým zámerom rozvoja univerzity na roky 2015 – 2019 s výhľadom do roku 2023. Alumni klub je združením absolventov a priateľov EU v Bratislave, ktorého cieľmi sú organizácie pravidelných stretnutí, odborných prednášok a workshopov, neformálnych stretnutí a informovať o každodennom dianí na univerzite.

Valné zhromaždenie otvoril rektor EU v Bratislave Ferdinand Daňo, ktorý sa prihovoril absolventom a priateľom EU v Bratislave a odprezentoval účastníkom podujatia univerzitu.

Hlavnou náplňou zhromaždenia boli voľby do orgánov klubu, schválenie rozpočtu, prerokovanie plánu činnosti a stanov klubu. Počas valného zhromaždenia vystúpil Ing. Ivan Šramko s prednáškou na tému „Vývoj fiškálneho rámca v SR a jeho ďalšia perspektíva“.

Následne pokračovalo valné zhromaždenie neformálnou časťou, kde mali možnosť všetci účastníci porozprávať sa a zaspomínať na časy, počas ktorých študovali, resp. pôsobili na EU v Bratislave.

Ďalšie valné zhromaždenie Alumni klubu EU v Bratislave sa uskutoční v októbri, resp. novembri 2018.

Ekonomická univerzita v Bratislave pozýva všetkých absolventov, priateľov a priaznivcov stať sa členom Alumni klubu EU v Bratislave. Všetky informácie o Alumni klube a členstve v klube nájdete na stránke alumni.euba.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


1 h
Projekt na Šancovej.

Investičná skupina Proxenta získala do portfólia developerský projekt v Bratislave v blízkosti bratislavskej Hlavnej stanice.


3 h

Potreba zmeny životného štýlu na zníženie environmentálneho dopadu rezonuje v rôznych spoločenských a komunitných kruhoch.


4 h