INZERCIA

3 dôvody, prečo sa oplatí mať online účet v ZSE už toto leto

Preddovolenkový frmol nám dá všetkým vždy poriadne zabrať.

Pri všetkom tom balení a prípravách sa občas môže stať, že zabudneme uhradiť platbu za elektrinu. Aby sme po príchode neriešili namiesto pozerania fotiek z dovolenky čistenie chladničky a mrazničky, je dobré mať ešte pred odchodom vyrovnané účty za energie. Ak by ste náhodou zabudli, nič to! V prípade, že máte dodávateľa energií ZSE, faktúru za elektrinu a plyn môžete zaplatiť priamo z vášho online účtu kedykoľvek a kdekoľvek. Navyše online účet so sebou prináša aj mnoho ďalších výhod.

Majte všetko pod kontrolou

Výhodou online účtu od ZSE je, že máte všetky informácie o vašich odberných miestach pekne na jednom mieste. V rámci online účtu získate prístup k faktúram a platbám za posledných 6 rokov a môžete uhrádzať faktúry priamo cez platobnú bránu.„Zákazníci určite ocenia aj možnosť aktivovať si e-faktúru, aby ju mali poruke skôr, ako by prišla poštou, či zobrazenie odstávok elektriny vo svojom online účte,“ hovorí Daniel Klúčovský, produktový manažér pre online služby v ZSE.

Plaťte za energie, kedy vám to vyhovuje

Platíte zálohové platby za elektrinu v termíne, ktorý vám nevyhovuje? Vďaka online účtu ZSE si môžete zmeniť deň splatnosti aj výšku zálohových platieb za energie tak, ako potrebujete. „Ďalšou výhodou online účtu je aj možnosť upraviť si spôsob platby a čísla bankových účtov na zasielanie preplatkov. Zákazníci si môžu upraviť kontaktné údaje, zmeniť sadzbu za elektrinu, urobiť online prepis odberateľa elektriny a plynu či objednať služby od ZSE,“ dopĺňa Daniel Klúčovský zo ZSE.

Znížte si náklady za energie

Ak chcete poznať najväčších žrútov elektriny vo vašej domácnosti, je načase urobiť si bezplatnú online analýzu spotreby. Stačí si aktivovať online účet na www.zse.sk, v rámci ktorého si môžete urobiť online analýzu vašej spotreby. „Pri analýze spotreby elektriny je potrebné zadať, či bývate v byte alebo v dome, akú máte úžitkovú plochu, koľko máte členov v domácnosti, čím vykurujete a aké spotrebiče, technológie či osvetlenie využívate. Na základe zadaných parametrov vám aplikácia odporučí vhodnú sadzbu a poskytne množstvo tipov a rád, ako znížiť spotrebu v domácnosti a ušetriť až desiatky eur ročne,“ dodáva Daniel Klúčovský zo ZSE.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Šesťročné dlhopisy teraz s výnosom až 7 % p.a.

Proxenta vydáva nové emisie, k dispozícii budú o niekoľko dní

Tlačové správy

Štefánka by Pulitzer

Čo spája legendárnu bratislavskú kaviareň s Pulitzerom.

Tlačové správy

Počuli ste už o integrovane pestovanej zelenine?

Ide o spôsob pestovania zeleniny, ktorý je zlatou strednou cestou medzi klasickým a ekologickým, pestovaním zeleniny v bio kvalite

Tlačové správy

Konferencia - EU support for research

sa uskutočnila 19.2.2019 vo Vedeckom parku Univerzity Komenského v Bratislave.