INZERCIA

3 dôvody, prečo sa oplatí mať online účet v ZSE už toto leto

Preddovolenkový frmol nám dá všetkým vždy poriadne zabrať.

Pri všetkom tom balení a prípravách sa občas môže stať, že zabudneme uhradiť platbu za elektrinu. Aby sme po príchode neriešili namiesto pozerania fotiek z dovolenky čistenie chladničky a mrazničky, je dobré mať ešte pred odchodom vyrovnané účty za energie. Ak by ste náhodou zabudli, nič to! V prípade, že máte dodávateľa energií ZSE, faktúru za elektrinu a plyn môžete zaplatiť priamo z vášho online účtu kedykoľvek a kdekoľvek. Navyše online účet so sebou prináša aj mnoho ďalších výhod.

Majte všetko pod kontrolou

Výhodou online účtu od ZSE je, že máte všetky informácie o vašich odberných miestach pekne na jednom mieste. V rámci online účtu získate prístup k faktúram a platbám za posledných 6 rokov a môžete uhrádzať faktúry priamo cez platobnú bránu.„Zákazníci určite ocenia aj možnosť aktivovať si e-faktúru, aby ju mali poruke skôr, ako by prišla poštou, či zobrazenie odstávok elektriny vo svojom online účte,“ hovorí Daniel Klúčovský, produktový manažér pre online služby v ZSE.

Plaťte za energie, kedy vám to vyhovuje

Platíte zálohové platby za elektrinu v termíne, ktorý vám nevyhovuje? Vďaka online účtu ZSE si môžete zmeniť deň splatnosti aj výšku zálohových platieb za energie tak, ako potrebujete. „Ďalšou výhodou online účtu je aj možnosť upraviť si spôsob platby a čísla bankových účtov na zasielanie preplatkov. Zákazníci si môžu upraviť kontaktné údaje, zmeniť sadzbu za elektrinu, urobiť online prepis odberateľa elektriny a plynu či objednať služby od ZSE,“ dopĺňa Daniel Klúčovský zo ZSE.

Znížte si náklady za energie

Ak chcete poznať najväčších žrútov elektriny vo vašej domácnosti, je načase urobiť si bezplatnú online analýzu spotreby. Stačí si aktivovať online účet na www.zse.sk, v rámci ktorého si môžete urobiť online analýzu vašej spotreby. „Pri analýze spotreby elektriny je potrebné zadať, či bývate v byte alebo v dome, akú máte úžitkovú plochu, koľko máte členov v domácnosti, čím vykurujete a aké spotrebiče, technológie či osvetlenie využívate. Na základe zadaných parametrov vám aplikácia odporučí vhodnú sadzbu a poskytne množstvo tipov a rád, ako znížiť spotrebu v domácnosti a ušetriť až desiatky eur ročne,“ dodáva Daniel Klúčovský zo ZSE.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

4 konkrétne tipy, ako získať peniaze na rozvoj podnikania

Financovať svoju firmu nemusíte len z vlastného.

Tlačové správy

Cena elektriny rastie, čo to znamená pre firmy?

O vývoji cien hovorí Marián Ponechal, vedúci propozícií a analýz ZSE Energia.

Tlačové správy

Manažment a svet v pohybe, výzvy, príležitosti a hrozby

Opäť vyše 150 odborníkov zo 4 svetadielov z 20 štátov sa zišlo na ďalšej pravidelnej vedeckej konferencii Fakulty manažmentu PU.

Tlačové správy

Boli ste v Novembri 89 na námestí? Patrí vám verejná vďaka!

O2 ďakuje ľuďom, ktorí pre nás v Novembri 89 vybojovali slobodu.