INZERCIA

Royal Cubes : Bývanie snov realitou

Atraktívne bývanie s nízkou energetickou náročnosťou,inovatívnymi technológiami,moderným dizajnom vo výbornej a pokojnej lokalite.

Bývať vo vlastnom a podľa vlastných predstáv je rozhodne snom mnohých z nás. Čo tak ale prestať konečne snívať a začať skutočne žiť svoj sen? Atraktívne bývanie s nízkou energetickou náročnosťou, inovatívnymi technológiami, moderným dizajnom vo výbornej a pokojnej lokalite je pre rodiny často nedosiahnuteľnou komoditou. Toto je však možno okamih, ktorý môže všetko zmeniť. Projekt Royal Cubes alias Kráľovské kocky vám ponúka toto všetko a okrem toho aj niečo navyše. Premeňte svoje sny na realitu.

Projekt Royal Cubes

Našou snahou nie je predkladať vám tu rozprávky, ktorým aj tak nikto neuverí. Našou prioritou je opierať sa o fakty a napĺňať požiadavky, ktoré splnia vaše túžby o dokonalom bývaní. Práve projekt Royal Cubes je tým správnym komplexným riešením.

Projekt je tvorený štyrmi modernými dvojpodlažnými rodinnými domami s plochou strechou. Samotná výstavba sa realizuje v lokalite obce Kráľová pri Senci. Iba 4 km od Seneckých jazier, malého slovenského mora. Domy tvoria uzatvorený súkromný areál, ktorý je napojený na verejnú komunikáciu. Samotné objekty zdieľajú vzájomne stenu garáže, čím sú minimalizované prípadné rušivé elementy.

Dôraz bol kladený aj na ekonomické riešenie projektu, aby boli energetické náklady čo najnižšie. Práve preto sú domy konštruované z keramických panelov, ktoré majú skvelé termoizolačné vlastnosti. Projekt Kráľovských kociek ponúka domy vo fáze holodomu, takže vytvoriť si bývanie na mieru určite privítate.

article_photo

Bohatý priestor

Dom nemá byť iba obyčajným domom so štyrmi stenami. Ste to iba vy, kto môže z domu urobiť skutočný domov. Domov má byť miesto, kde sa cítite bezpečne, slobodne a komfortne. To všetko však musí ponúkať aj samotný objekt. Na obytnej ploche 102,6 m2 sa vám ponúka dostatok priestoru, ktorý dokážete maximálne využiť. Kuchyňa s obývacou izbou, samostatné WC s technickou miestnosťou, vstupná chodba na prízemí, no a WC s kúpeľňou a tri samostatné izby na poschodí. Okrem toho určite využijete aj garáž s výmerou 18,3 m2. Čísla nemá nikto príliš rád, no ak vám povieme, že využívať budete pozemok o celkovej výmere 235 m2, určite nemávnete rukou. Takisto máte možnosť dobudovania terasy s okrasnou zeleňou, ktorá môže byť súčasťou pozemku.

article_photo

Bezpečnosť a teplo domova

Okrem dostatočného priestoru vám pohodlie dopraje určite aj pocit bezpečia a skutočné teplo domova. Plastové okná s izolačným trojsklom a elektrické vykurovanie sú riešením, ktoré rozhodne vytvorí pocit bezpečia ako i pohodlia. A navyše máte o teplo postarané. O starosť menej máte aj odkanalizovaním odpadu a báť sa nemusíte ani o parkovacie miesta, ktoré máte k dispozícii, okrem miesta v garáži, hneď dve.

article_photo

Kým neuvidím, neuverím!

Pochopiteľne, Kráľovské kocky sú projektom, ktorý spĺňa požiadavky na bývanie takmer každej rodiny. Spojenie výbornej lokality, bohatého priestoru, nízkych nákladov, bezpečnosti a pohodlia sú zárukou kvality. Vám teda neostáva nič iné, ako si rezervovať obhliadku a presvedčiť sa na vlastné oči, že takéto vysnívané bývanie naozaj existuje.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Šesťročné dlhopisy teraz s výnosom až 7 % p.a.

Proxenta vydáva nové emisie, k dispozícii budú o niekoľko dní

Tlačové správy

Štefánka by Pulitzer

Čo spája legendárnu bratislavskú kaviareň s Pulitzerom.

Tlačové správy

Počuli ste už o integrovane pestovanej zelenine?

Ide o spôsob pestovania zeleniny, ktorý je zlatou strednou cestou medzi klasickým a ekologickým, pestovaním zeleniny v bio kvalite

Tlačové správy

Konferencia - EU support for research

sa uskutočnila 19.2.2019 vo Vedeckom parku Univerzity Komenského v Bratislave.