SME
Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Marketing Art – online marketingová agentúra z Trenčína

Mladý 12-členný tím z Trenčína sa vám postará o vytvorenie web stránky, e-shopu a zabezpečí komplexné online marketingové služby.

Marketing Art pôsobí na trhu od roku 2013. Odvtedy sme pre našich klientov vytvorili viac ako 150 úspešných projektov. Svoje služby poskytujeme malým, stredným, a aj veľkým firmám, ako napr.: Marius Pedersen, Miniland, Euromiko, Accord, Matteo Bernetti, S-bikes, Vajak, Zlatníctvo Panaks, Horák interiéry, Etop, De Bondt, Optika Žácka a viacv našich referenciách.

Marketing Art sa zaoberá tvorbou web stránok, e-shopov a iných systémov na mieru. Pre svojich klientov obstaráva následný záručný i pozáručný servis. Najdôležitejšou činnosťou je aktívna podpora predaja prostredníctvom online marketingových kampaní na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram), Google Ads, YouTube reklamy, e-mail marketing a ďalšie.

O našich klientov sa stará tím špecialistov. Väčšina z nich má viac ako 10-ročné skúsenosti v oblasti digitálneho sveta. Naším cieľom je vytvoriť zákazníkovi web stránku alebo e-shop v profesionálnom dizajnovom prevedení, kvalitnom technickom spracovaní a s intuitívnou navigáciou. Pomôžeme vám tak získať v prípade web stránky nové kontakty a v prípade e-shopu navýšenie obratu už len kvalitným dizajnom, úpravami pre mobilné zariadenia a optimalizáciou vyhľadávačov – SEO.

Na osobnom stretnutí pri kávičke sa prediskutujú nápady a požiadavky, ako zlepšiť web stránku alebo e-shop, prípadne, ako zoptimalizovať a zvýšiť efektivitu aj výkonnosť online marketingových kampaní. Spolu vytvoríme funkčný koncept, ktorý pretavíme do praxe. Následne po vytvorení a odovzdaní systému pravidelne s klientom konzultujeme jeho ďalšie požiadavky pre marketingové kampane, dopĺňanie funkcionalít a rozširovanie e-shopu, či web stránky.

Pri online marketingových kampaniach zabezpečíme stretnutia s našimi špecialistami. Pomôžeme Vám s tvorbu podkladov pre reklamy, prediskutujeme ich obsah a nastavenia tak, aby reklamy na sociálnych sieťach a v Googli vyhovovali vašim požiadavkám a potrebám. Všetko presne tak, aby sa dosiahla čo najvyššia efektivita a to vďaka kvalitnej komunikácií a optimalizáciám.

Pokiaľ sa chcete zviditeľniť v online svete a zodpovedne pristupovať k svojej propagácii, príďte k nám na kávičku prediskutovať vaše požiadavky. Radi sa podpíšeme a vezmeme na seba zodpovednosť za rast vašej firmy a značky.

Teším sa na vašu návštevu.

Ing. Mário Blaščák

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Preto sme otvorili pobočku na východe Slovenska, konkrétne v Lemešanoch v Prešovskom kraji.

14 h

Spokojnosť zákazníkov si firma DOMOSS s získala vďaka špecialistom na bielu techniku, elektro, záhradu, dielňu, kúpelne a kuchyne.

14 h

Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky s veľkým štýlom.

27. jan