SME
Streda, 22. september, 2021 | Meniny má MóricKrížovkyKrížovky
INZERCIA

S dobrým pivom leto chutí

Veci majú byť jasné a pivo má byť horké.

Je známe, že chlapi v lete zaháňajú smäd niečím poriadne horkým a čokoláda to spravidla nebýva. Preto sa nitrianska značka piva Corgoň rozhodla uviesť na trh limitovanú edíciu piva, ktoré vás nie len osvieži, ale prinesie vám aj pôžitok z plnej horkej chuti. Práve horkosť robí pivo Corgoň Corgoňom, čo v spojení s viacerými druhmi chmeľu otvára nové dimenzie chutí.

Ľahké pivo s plnou chuťou

Sládkovia v pivovare uvarili Letnú desinu tak, aby v pive ostalo viac neprekvasených cukrov, vďaka čomu má pivo bohatšiu chuť, ale zároveň si zachováva svoju sviežosť. Novinka má horkosť 34 EBU (pre porovnanie Corgoň 12 % má 28 EBU), čím sa radí k horkejším ležiakom. V pivovare horkú chuť dosiahli kombináciou viacerých vybraných druhov chmeľu, ktoré zároveň vytvárajú jedinečnú arómu. Vďaka nej sa budete tešiť na každý ďalší dúšok.

Leto pri pive

Pivné špeciály sú obvykle doménou jesenného obdobia, keď fanúšikovia dobrého piva v hojnom počte navštevujú pivné festivaly. Corgoň sa tento rok rozhodol ísť inou cestou. Nový špeciál ohlásil už začiatkom leta. Leto je totiž ideálnym obdobím, keď si radi vychutnáme dobre vychladené pivo na terase nášho obľúbeného podniku. Špeciál je dostupný iba čapovaný, preto neváhajte zájsť počas leta na ochutnávku piva Corgoň Letná desina k vášmu krčmárovi.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Čučoriedky patria medzi naše obľúbené a vyhľadávané ovocie už po celé veky.


5 h

Slovensko sa od polovice septembra zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu poskytnúť ľuďom so zdravotným znevýhodnením plnohodnotnú...


5 h

Odpadové hospodárstvo a recyklácia sú historicky najväčšou biznisovou príležitosťou. Nespime na vavrínoch.


INZERCIA 5 h
Skryť Zatvoriť reklamu