SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000 €

Pred 2 rokmi prišlo ZSE s inováciou v podobe online účtu. Jeho funkcionality využíva už viac ako 200 000 zákazníkov.

Komunikujte online a získajte darček

Je to jednoduché, stačí si vytvoriť online účet na www.zse.sk, aktivovať si elektronickú faktúru, nastaviť si inkaso alebo platbu bankovým prevodom a účet na zasielanie preplatkov. Následne si môžete vybrať skvelý darček, napríklad ESET Mobile Security , kupón na nákup v kníhkupectve Martinus alebo poukážka do Dr.Max.

„Zákazníkov, ktorí sa rozhodli využívať online účet, sme doteraz odmenili online darčekmi v hodnote viac ako 250 000 €. Snažíme sa zákazníkov motivovať, aby s nami komunikovali online. Nemusia nikam chodiť ani volať a všetko si vybavia rýchlo a jednoducho z pohodlia svojho domova alebo z práce. Zákaznícke požiadavky zadané v online účte sa spracúvajú plne automaticky a kvôli bezpečnosti sú všetky aktívne operácie overované cez SMS kód,“ hovorí Daniel Klúčovský, produktový manažér pre online služby v ZSE.

Ušetrite vďaka analýze spotreby

Ak chcete optimalizovať spotrebu v domácnosti a ušetriť, vyskúšajte užitočnú pomôcku – analýzu spotreby elektriny, ktorá je súčasťou online účtu ZSE.

„Analýza spotreby zákazníkovi graficky zobrazí spotrebu, vďaka čomu získa lepšiu predstavu o tom, na čo spotrebuje v domácnosti najviac elektriny. Výsledkom analýzy spotreby je aj podiel spotreby jednotlivých spotrebičov na celkových ročných platbách za elektrinu. Pre zákazníka je však najpodstatnejšie vyčíslenie predpokladanej ročnej úspory a odporúčania vyplývajúce z analýzy spotreby. V niektorých prípadoch môžu zákazníci ušetriť aj desiatky eur ročne,“ dopĺňa Daniel Klúčovský zo ZSE.

Plaťte za elektrinu, kedy vám to vyhovuje

Ak vám nevyhovuje deň splatnosti mesačných záloh za elektrinu alebo plyn, môžete si ho pohodlne zmeniť v rámci vášho online účtu ZSE.

„Zákazník si môže nastaviť deň splatnosti aj výšku mesačných záloh, ktoré môže uhrádzať priamo v online účte cez platobné brány. Zároveň má možnosť zmeniť si kontaktné údaje, spôsob platby, zadávať online žiadosti alebo si aktivovať služby,“ dopĺňa Daniel Klúčovský, produktový manažér pre online služby v ZSE.

Upozornenie na platbu priamo do e-mailu

Nevýhodou papierovej faktúry je, že sa môže ľahko stratiť. Ak si aktivujete elektronickú faktúru v online účte ZSE, faktúry vám budú chodiť priamo do e-mailu. V online účte budete mať archív faktúr za posledných 6 rokov, môžete si ich kedykoľvek dohľadať a priamo z e-mailu sa viete prekliknúť rovno na online platbu. Ušetríte tak nielen čas, ale aj životné prostredie, pričom elektronická faktúra vám poslúži aj ako plnohodnotný daňový doklad.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 4 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 4 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 4 h
SkryťZatvoriť reklamu