SME
Streda, 29. jún, 2022 | Meniny má Peter, Pavol, Petra

Prijatie delegácie z NIDA Bangkok

14. augusta 2018 navštívila EU v Bratislave delegácia z National Institute of Development Administration (NIDA) Bangkok.

Prijatie delegácie z NIDA BangkokPrijatie delegácie z NIDA Bangkok (Zdroj: Ekonomická univerzita v Bratislave)

Dňa 14. augusta 2018 navštívila Ekonomickú univerzitu v Bratislave delegácia z National Institute of Development Administration (NIDA) Bangkok pod vedením viceprezidenta univerzity Kasemsarna Chotchakornpanta.

Zástupcovia NIDA a EU v Bratislave rokovali o prehĺbení vzájomnej spolupráce, ktorá sa v súčasnosti rozvíja najmä v oblasti poskytovania študijných programov s dvojitým diplomom na NHF EU v Bratislave a pri realizovaní projektu REPESEA.

Za EU v Bratislave boli na rokovaní prítomní Boris Mattoš, prorektor pre medzinárodné vzťahy, Anetta Čaplánová, koordinátorka projektu REPESEA, Pavol Ochotnický, vedúci Katedry financií, Ľubomír Darmo z Katedry ekonomickej teórie, Miroslava Darnadiová, vedúca oddelenia medzinárodnej mobility a Alexander Platzner, koordinátor pre študijné programy v cudzích jazykoch.

NIDA je verejná vysoká škola so sídlom v thajskom Bangkoku s viac ako 50-ročnou históriou, NIDA Business School získala medzinárodnú akreditáciu AACSB. Prorektor Mattoš odovzdal v mene rektora EU v Bratislave viceprezidentovi NIDA Pamätnú medailu pri príležitosti dlhoročnej spolupráce EU v Bratislave a NIDA.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Slovenská pobočka spoločnosti Atos je skvelé miesto na prácu. Potvrdil to prieskum medzinárodnej organizácie Great Place to Work.


INZERCIA 43m
5. ročník kurzu Technológia a konštrukcia v praxi - MTF STU a Schaeffler Skalica

Vysoká škola je pre študentov dobrým odrazovým mostíkom. A keď sa môžu zapojiť aj do programu, ich šance na uplatnenie sa vzrastú.


INZERCIA 12 h

Hocikde ich nekúpite.


INZERCIA 12 h
SkryťZatvoriť reklamu