SME
Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Známa módna návrhárka má pre Slovenky jeden odkaz

Nebojte sa vlastného podnikania! Žien, podnikateliek, je u nás stále málo.

Ak hľadáte inšpiráciu a odvahu príďte v septembri na jeden z unikátnych seminárov Úspech ženám pristane s návrhárkou Lýdiou Eckhardt a jej hosťami.

Najlepšie veci sú tie odžité na vlastnej koži a presne o tom je zábavná biznis akadémia úspešnej návrhárky, ktorá začínala od nuly. Dnes chce svoje skúsenosti s podnikaním podať ďalej, pretože verí, že pomôže ženám, ktoré chcú zmeniť svoj život.

Celodenná akadémia prebehne formou série interaktívnych prednášok úspešných slovenských žien.

DÁTUMY A MIESTA KONANIA:

7.9.2018 Košice – Hotel DoubleTree by Hilton

15.9.2018 Žilina – Hotel HolidayInn

22.9.2018 Banská Bystrica – Hotel Dixon

29.9.2018 Nitra - Hotel Mikado

PREDNÁŠAJÚCE:

(zdroj: OZ Srdce pre talenty)

Lýdia Eckhardt o tom, ako skĺbila v živote role módnej návrhárky, matky, manželky, spisovateľky. Zároveň ponúkne skúsenosti, ktoré získala v rámci podnikania, impulzy, ktoré ju posúvajú stále ďalej, prekážky, ktoré musela a naďalej musí prekonávať.

(zdroj: OZ Srdce pre talenty)

Timea Keresztényiová , vedúca publicistiky časopisov EVA a Madam EVA, spisovateľka, autorka štyroch bestsellerov, porozpráva o tom, čo sa naučila od úspešných žien. Selfmadewoman je náročná ale úžasná výzva, no my, Slovenky, sme majsterky v sebakritike a to nám často bráni uveriť v svoj potenciál.

(zdroj: OZ Srdce pre talenty)

Tinka Karmažín - Tinka Karmažín jeautorka skvelých rodinných kuchárskych kníh, a snaží sa ľudí v dnešnej hektickej dobe inšpirovať a priviesť späť k vareniu. A tak vznikla jej značka Tinkinerecepty.Aj za polhodinu sa dá pripraviť skvelé jedlo z čerstvých domácich surovín, ktoré vychádza z tradícií našich starých mám a chutí celej rodine. Zdravo žiť, cítiť sa fit, a aby jedlo nebolo nepriateľom – to nie je diéta. To je životný štýl.

(zdroj: OZ Srdce pre talenty )

Linda Babušík Adamčíková – úspešná blogerka LAPKINN, ktorá v roku 2015 získala ako prvá na Slovensku titul Bloger roka v kategórii Móda. Je nielen blogerkou, ale aj hovorkyňou Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach a doktorandkou na Katedre politológie FF UPJŠ v Košiciach.

(zdroj: OZ Srdce pre talenty )

Veronika Huťková - niekoľkonásobná Majsterka SR v make-upe a vicemajsterka Európy s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti vizáže a poradenstva.Sebaprezentácia je kľúč k úspechu, najmä v biznise, kde máme na prvý dojem len pár minút. Zbavíte sa zlozvykov pri každodennej starostlivosti o pleť a líčenie už nebude pre vás také komplikované.

Životná cesta sebapoznania – cestovateľský denník Lýdie Eckhardt so sprievodcami CK VictoryTravel. Pretože úspech nám prináša zážitky a tie najintenzívnejšie sú dobrodružné! Africké safari, biele pláže Zanzibaru, málo známy Madagaskar, Čína, Indonézia, Mongolsko, Mjanmarsko, Mexiko, Peru aj Kuba.

Odhaľte to, čo skutočne chcete a nie čo sa od vás očakáva a nebojte sa bežať svojmu šťastiu oproti. Pretože každá z nás žije svoj unikátny príbeh a ten váš sa možno práve začína.

Vstupenky na biznis akadémiu zakúpite v sieti predpredaj.sk

Ich počet je limitovaný.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


26m

Srdcová destinácia mnohých slovenských turistov sa teší novej vlne záujmu.


8 h

Pozor na slnko, bazény a nevhodné oblečenie.


8 h