SME
Sobota, 2. júl, 2022 | Meniny má Berta

Známa módna návrhárka má pre Slovenky jeden odkaz

Nebojte sa vlastného podnikania! Žien, podnikateliek, je u nás stále málo.

Ak hľadáte inšpiráciu a odvahu príďte v septembri na jeden z unikátnych seminárov Úspech ženám pristane s návrhárkou Lýdiou Eckhardt a jej hosťami.

Najlepšie veci sú tie odžité na vlastnej koži a presne o tom je zábavná biznis akadémia úspešnej návrhárky, ktorá začínala od nuly. Dnes chce svoje skúsenosti s podnikaním podať ďalej, pretože verí, že pomôže ženám, ktoré chcú zmeniť svoj život.

Celodenná akadémia prebehne formou série interaktívnych prednášok úspešných slovenských žien.

DÁTUMY A MIESTA KONANIA:

7.9.2018 Košice – Hotel DoubleTree by Hilton

15.9.2018 Žilina – Hotel HolidayInn

22.9.2018 Banská Bystrica – Hotel Dixon

29.9.2018 Nitra - Hotel Mikado

PREDNÁŠAJÚCE:

(zdroj: OZ Srdce pre talenty)

Lýdia Eckhardt o tom, ako skĺbila v živote role módnej návrhárky, matky, manželky, spisovateľky. Zároveň ponúkne skúsenosti, ktoré získala v rámci podnikania, impulzy, ktoré ju posúvajú stále ďalej, prekážky, ktoré musela a naďalej musí prekonávať.

(zdroj: OZ Srdce pre talenty)

Timea Keresztényiová , vedúca publicistiky časopisov EVA a Madam EVA, spisovateľka, autorka štyroch bestsellerov, porozpráva o tom, čo sa naučila od úspešných žien. Selfmadewoman je náročná ale úžasná výzva, no my, Slovenky, sme majsterky v sebakritike a to nám často bráni uveriť v svoj potenciál.

(zdroj: OZ Srdce pre talenty)

Tinka Karmažín - Tinka Karmažín jeautorka skvelých rodinných kuchárskych kníh, a snaží sa ľudí v dnešnej hektickej dobe inšpirovať a priviesť späť k vareniu. A tak vznikla jej značka Tinkinerecepty.Aj za polhodinu sa dá pripraviť skvelé jedlo z čerstvých domácich surovín, ktoré vychádza z tradícií našich starých mám a chutí celej rodine. Zdravo žiť, cítiť sa fit, a aby jedlo nebolo nepriateľom – to nie je diéta. To je životný štýl.

(zdroj: OZ Srdce pre talenty )

Linda Babušík Adamčíková – úspešná blogerka LAPKINN, ktorá v roku 2015 získala ako prvá na Slovensku titul Bloger roka v kategórii Móda. Je nielen blogerkou, ale aj hovorkyňou Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach a doktorandkou na Katedre politológie FF UPJŠ v Košiciach.

(zdroj: OZ Srdce pre talenty )

Veronika Huťková - niekoľkonásobná Majsterka SR v make-upe a vicemajsterka Európy s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti vizáže a poradenstva.Sebaprezentácia je kľúč k úspechu, najmä v biznise, kde máme na prvý dojem len pár minút. Zbavíte sa zlozvykov pri každodennej starostlivosti o pleť a líčenie už nebude pre vás také komplikované.

Životná cesta sebapoznania – cestovateľský denník Lýdie Eckhardt so sprievodcami CK VictoryTravel. Pretože úspech nám prináša zážitky a tie najintenzívnejšie sú dobrodružné! Africké safari, biele pláže Zanzibaru, málo známy Madagaskar, Čína, Indonézia, Mongolsko, Mjanmarsko, Mexiko, Peru aj Kuba.

Odhaľte to, čo skutočne chcete a nie čo sa od vás očakáva a nebojte sa bežať svojmu šťastiu oproti. Pretože každá z nás žije svoj unikátny príbeh a ten váš sa možno práve začína.

Vstupenky na biznis akadémiu zakúpite v sieti predpredaj.sk

Ich počet je limitovaný.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Meranie rýchlosti v úsekoch už nebude pre vodičov vďaka MIO problémom

Vodiči budú upozornení pred úsekom, počas a na to, koľko metrov a sekúnd im zostáva a či majú spomaliť alebo ísť rýchlejšie.


8 h
MiVue 886 – vůbec první 4K UHD autokamera od Mio

Má tiež 1,7x väčší snímač a ULTRA nočné snímanie. Rýchlejší prenos záberov do telefónu zabezpečuje 5 GHz WiFi


1. júl

Tankujeme približne o 10 – 50 centov lacnejšie ako v západnej Európe.


INZERCIA 1. júl
SkryťZatvoriť reklamu