SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky
INZERCIA

V O2 to s dátami poriadne prehnali

5x viac dát si užijú súčasní aj noví zákazníci najvyšších paušálov

Zvýšiť dáta v paušáloch až 5-násobne, a to automaticky nielen pre nových, ale aj súčasných zákazníkov nie je ponuka, ktorá sa na telekomunikačnom trhu vidí každý deň. O2 to s dátami poriadne prehnalo, čo priznáva aj vo svojej kampani, veď s najvyšším Platinovým O2 Paušálom môžu za nezmenenú sumu zákazníci presurfovať až 25 GB mesačne.

Zlato v kurze

Po vlaňajšku, keď O2 znížilo cenu neobmedzených hovorov až o tretinu na 20 eur so svojím Strieborným Paušálom, prišlo presne po roku s ďalšou bombou. Tentoraz sa zameralo na svoje najvyššie paušály, v ktorých ponúka za nezmenenú cenu až päťnásobok dát. Zákazníci Zlatého Paušálu tak majú od septembra k dispozícii neobmedzené volania a SMS, zvýšený objem dát z 2 GB na 10 GB mesačne a bonus na telefón vo výške 168 eur. Ak ho nevyužijú, automaticky im O2 zvýši dáta v paušále o 5 GB až na celkových 15 GB.

Platinová giga nádielka

To isté sa udialo aj s vlajkovou loďou O2 Paušálov – platinovým. Okrem neobmedzených volaní a SMS v celej EÚ majú od septembra k dispozícii aj 25 GB dát, teda 5-krát viac ako pôvodne. Ak nevyužijú bonus na telefón vo výške až 312 eur, automaticky sa im objem mesačných dát zvýši na 30 GB.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Kvôli kríze spojenej s ochorením COVID-19 čelia mnohí naši podnikatelia skutočne ťažkej situácii.

7 h

DOXX ako špecialista na stravné prináša stravovanie pre živnostníkov vo forme balíka s najžiadanejšími službami.

22. jan

Slovenská investičná skupina pôsobí na trhu od roku 2009.

22. jan