INZERCIA

Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE

Vedeli ste, že väčšina nákladov na energie obvykle pripadá na vykurovanie a ohrev vody?

Vykurovacia sezóna trvá približne od konca septembra do konca apríla. Každý rok sa však začína podľa počasia, keď priemerná vonkajšia teplota 2 dni po sebe klesne pod 13 °C a zároveň predpoveď naznačuje, že sa teploty nezvýšia. Pripravte sa na vykurovaciu sezónu a vyberte si z ponuky ZSE, ktoré prišlo so zaujímavou novinkou Teplo so zárukou. V rámci tejto novinky si zákazníci môžu vybrať tepelné čerpadlá aj na splátky, inteligentné radiátorové hlavice nemeckej kvality alebo výhodný plyn.

S výhodným plynom o 10 % úspornejšie

Počas chladnej jesene a zimy si chceme doma užívať teplo a rodinnú pohodu. Ale čo robiť, ak doma začne kvapkať radiátor alebo sa pokazí plynový kotol? Nenechajte sa zaskočiť podobnými nepríjemnosťami, využite službu Plyn so zárukou od ZSE, kde za odstránenie havárie plynu alebo opravu kotla neplatíte. Navyše, túto službu získate k dodávke plynu od ZSE úplne zadarmo.

„Každému zákazníkovi od tarify D2, ktorý si od nás objedná špeciálnu ponuku Plyn so zárukou, v súčasnosti garantujeme až o 10 % výhodnejšiu cenu za dodávku plynu oproti dominantnému dodávateľovi. V rámci tejto ponuky navyše za zákazníka zabezpečíme a uhradíme odstránenie havárie plynu, opravu plynového kotla či kvapkajúceho radiátora až do výšky 150 €, pričom počet opráv za rok je neobmedzený. Doteraz sme zákazníkom vďaka tejto službe ušetrili 37 000 € a toto číslo stále rastie, “ hovorí Tomáš Solčánsky, produktový manažér pre plyn v ZSE.

Úsporné vykurovanie pre rodinné domy aj byty

Staviate rodinný dom v lokalite bez zavedeného plynu a uvažujete nad možnosťami vykurovania? Vhodným riešením môže byť tepelné čerpadlo, ktoré má pri nízkych nákladoch vysokú efektivitu. Tepelné čerpadlá od ZSE sú špičkovej japonskej kvality, v lete môžu fungovať aj ako klimatizácia a sú vo výhodnej ponuke aj na splátky.

Pre byty ponúka ZSE inteligentné radiátorové hlavice, vďaka ktorým si môžete nastaviť rôzne režimy vykurovania alebo si načasovať zapnutie a vypnutie vykurovania a ušetriť tak na energiách.

Viac informácií na www.zse.sk/teplo

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Poďte kontrolovať novinárov denníka SME

Ponúkame vám možnosť prísť na niekoľko dní do redakcie SME.

Tlačové správy

Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť

Niekedy jednoducho nepomôže pravidelný prísun vitamínov ani iná prevencia.

Tlačové správy

Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40% z ceny

Kedy a komu sa oplatí rezervovať dovolenku s predstihom?

Tlačové správy

Prognózy pre slovenský realitný trh v roku 2019

Prvé predpovede, ako sa vyvinie dianie na realitnom trhu v roku 2019.