SME
Pondelok, 25. október, 2021 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Tatra banka opäť rozdáva vreckové 22 eur k novému Detskému účtu

Dostávajú vaše deti vreckové? V rámci prieskumu Tatra banky odpovedalo minulý rok na túto otázku viac ako 1800 rodičov.

Priemerná suma vreckového detí na Slovensku je podľa prieskumu z minulého roka 22 €. Tento rok sa v Kozmixovom veľkom prieskume Tatra banka opäť pýta rodičov na vreckové ich detí. Tento krát na to, na čo deti peniaze najčastejšie míňajú. Knihy, darčeky, sladkosti či desiata do školy. Priebežné výsledky prieskumu ukazujú, že deti zvyčajne peniaze používajú na kúpu jedla či sladkostí. Veľa detí si tiež vreckové alebo jeho časť odkladá, aby si neskôr mohli kúpiť niečo väčšie.

Nech už si vaše deti kupujú za vreckové čokoľvek, peniaze navyše ich isto potešia. Tatra banka teraz v rámci novej kampane „Peckové vreckové“ pošle vreckové vo výške 22 € každému dieťaťu, ktorému rodičia otvoria nový Detský účet v tejto banke do 16. 12. 2018. „Detský účet je výborným nástrojom, ako deti naučíte hospodáriť s vlastnými peniazmi. Deti do 15 rokov majú účet bez poplatku za vedenie účtu a prístup k nemu má rodič zabezpečený v mobilnej aplikácii Tatra banka. Tak môže kontrolovať, ako deti s účtom nakladajú a spravovať financie spolu s deťmi. Pre deti od 6 rokov máme pripravenú aj jedinečnú kartu s dizajnom Kozmixa, ktorého poznajú zo školy. Denný limit karty môžete nastaviť od 10 do 200 eur.“ vysvetľuje Janka Stašíková, segmentová manažérka v Tatra banke.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Povedie aj cez tunel, skráti cestu o takmer dvadsať minút.


1 h

Chceli by sme mať slušné úspory, ale chýba nám väčší záujem o riešenia pre zhodnotenie vlastných peňazí.


4 h

Sladké plody brusnice si okrem lahodného koláča spájame i s liečbou ochorení vylučovacej sústavy. Právom.


8 h
Skryť Zatvoriť reklamu