SME
Nedeľa, 26. september, 2021 | Meniny má EditaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Mobil banking VÚB útočí na pozíciu najlepšej bankovej aplikácie

V súčasnej hektickej dobe je čas vzácnou komoditou, ktorej nemáme nazvyš.

Najmä teraz v predvianočnom období, kedy je toho veľa nielen v práci, ale aj doma. Deň má však stále 24 hodín a vtesnať do neho všetky aktivity je niekedy fyzicky nemožné. Mobilný telefón sa považuje za jeden z najväčších „požieračov“ nášho voľného času. V prípade praktických aplikácií je však výborným pomocníkom, ktorý nám vie čas naopak veľmi ušetriť. Ozaj, a prečo v smartfóne ešte stále nemáte aj banku?

Banku máte vo vrecku 24/7

Pokiaľ si nainštalujete aplikáciu VÚB Mobil Banking nemusia vás trápiť žiadne otváracie hodiny, čakanie na pripojenie sa k počítaču, skrátka nestrácate svoj drahocenný čas. Svoje financie spravujete bez obmedzení 24 hodín denne 7 dní v týždni. Mobil banking zmení váš svet spravovania osobných peňazí na nepoznanie.

Jednoduché a prehľadné spravovanie vašich účtov

Prostredníctvom Mobil bankingu bez problémov získate prehľad o pohyboch na všetkých účtoch a kartách, ich zostatky a pohyby. V aplikácii si môžete spravovať platobné i kreditné karty, meniť ich nastavenia, názvy, či ich dočasne deaktivovať alebo zablokovať. Najmä funkcia dočasnej deaktivácie karty je skvelým nástrojom v prípade, že kartu len neviete nájsť. Či už po dovolenke alebo ju jednoducho máte zapatrošenú. Až 87% klientov, ktorí si kartu dočasne deaktivovali, si ju v Mobil bankingu opätovne bezplatne aktivovali po jej nájdení. Podobne získate prehľad o svojich úveroch a dokonca môžete podať online žiadosť o úver. A výhodou je možnosť vlastného manažovania prehľadu, či upozornení o zmenách na účtoch a kartách na telefónne číslo, email alebo do schránky správ. Transakcie môžete pohodlne filtrovať podľa IBAN čísla účtu, informácie pre príjemcu alebo variabilného symbolu.

Mobilná aplikácia Mobil Banking od VÚB je dlhodobo hodnotená ako jedna z najlepších bankových aplikácií na Slovensku. Banka ju pravidelne vylepšuje a upravuje podľa želaní zákazníkov, ktoré neustále monitoruje. Ak ju ešte vo svojom mobilnom telefóne nemáte, určite si ju vyskúšajte. Jej inštalácia a používanie je skutočne jednoduché a vy budete môcť tráviť predvianočný čas podľa vlastných predstáv.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Vedeli ste, že vypínače a zásuvky môžu aktívne prispievať k väčšej domácej hygiene?


24 h

Vyžaduje vaša prevádzka zvýšenie produktivity a efektívnosti práce?


25. sep

Najväčšia sieť hobbymarketov OBI otvorila v Michalovciach celkom novú predajňu.


24. sep
Skryť Zatvoriť reklamu