SME
Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Úspešné MBA a LLM programy PEVŠ sa dajú študovať už aj v Tatrách

PEVŠ reaguje na obrovský záujem študentov. Popri Bratislave je možné od januára študovať LLM a MBA aj vo Vysokých Tatrách.

Na január 2019 ohlásila Paneurópska vysoká škola (PEVŠ) už po piatykrát otvorenie manažérskeho MBA a právnického LL.M. štúdia v Bratislave.
Exkluzívnou novinkou je prvá intenzívna forma štúdia v luxusných hoteloch vo Vysokých Tatrách. Rovnako ako pri bratislavských programoch, PEVŠ sa v Tatrách podarilo spojiť vysoký štandard služieb s neobvykle atraktívnou cenou.

Čo je to MBA a LL.M. štúdium?
MBA je vrcholové manažérske (LL.M. právnické) vzdelanie anglosaského typu. Je charakteristické vysokou orientáciou na prax, individuálnym prístupom ku študentom a podporou networkingu.
Oproti tradičnému akademickému vzdelaniu sa pri MBA a LL.M. štúdium predpokladá, že študent je pracovne etablovaný, obvykle vo vyššej manažérskej/právnickej pozícií a svoje získavané znalosti aplikuje priamo na túto prax.

Úspech PEVŠ v Bratislave
Za posledný rok Paneurópska vysoká škola otvorila štyri MBA a LL.M. skupiny. Nábor októbrovej skupiny musel byť dokonca predčasne zatvorený, pretože počet študentov dosiahol limit definovaného riadením kvality. Obrovský úspech obidvoch programov stojí na kombinácii vysokej kvality štúdia a atraktívnej ceny. Programy na PEVŠ sú tak schopné konkurovať kvalitným, ale veľmi drahým britským programom a zároveň podrážať nohy lacným on-line kurzom pochybnej kvality.

V čom je PEVŠ iná
Paneurópska vysoká škola prevzala koncept britských programov aj s lektormi, ktorí v nich vyučovali, ale vzhľadom na to, že nemusí platiť drahé licencie zahraničným partnerom a urobila ďalšie korekcie, môže si dovoliť nižšiu cenu pre študentov na úrovni až tretiny pôvodných britských programov.
Koncept štúdia na Paneurópskej vysokej škole zahŕňa prezenčnú výuku v češtine/slovenčine s lektormi z praxe. Na prax je zameraná aj výučba a hodnotené písomné projekty študentov. V cene štúdia je zahrnuté vedenie študijným koučom, tlačené a elektronické skriptá, balíček ďalších odborných publikácií k samostatnému rozvoju, občerstvenie a spoločné obedy. Dĺžka štúdia je do jedného roku, diplom o absolvovaní programu je z Paneurópskej vysoké školy. Platba za štúdium je možná i na splátky. Náklady na štúdium sú pre firmy daňovo uznateľné a DPH odčítateľné.

Tatranská vízia
Po úspechu v Bratislave sa Paneurópska vysoká škola rozhodla vytvoriť programy v ďalšej lokácií, ktorou sa stali Vysoké Tatry. Nový typ štúdia je podstatne inovovaný: 1) Je v krásnom prostredí Vysokých Tatier v exkluzívnej lokalite Tatranskej Lomnice a jej okolí. 2) Je intenzívnejší – štúdium prebieha v dvoch viacdenných blokoch s niekoľkomesačnou pauzou na prípravu projektov. 3) Je v luxusných podmienkach 4* hotelov vrátane skvelej gastronómie, wellness a veľkého priestoru na vzájomný networking. Cenu sa opäť podarilo udržať v atraktívnej výške.

Viac informácií o LL.M. TU!
Viac informácií o MBA TU!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro

Náklady bude už čoskoro možné rozúčtovať aj pomocou aplikácií ako Messenger či WhatsApp.

Tlačové správy

Zelená Bratislava

Vyvetrajte si hlavu v jednom z najzelenších hlavných miest na svete.

Tlačové správy

Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?

Tím FortiGuard Labs zaznamenal značný nárast bezpečnostných hrozieb počas pandémie.