INZERCIA

Ako do kúpeľov častejšie a jednoduchšie?

Vieme, že so zvyšujúcim vekom sú kúpeľné pobyty kľúčom k udržaniu sa v kondícii. No proces vybavenia pobytu býva často náročný.

Zdroj: cromaryZdroj: cromary

Dostať sa do kúpeľov nie je vždy ľahké. Musíte absolvovať komplexnú prehliadku u špecialistu, ktorý následne posúdi, či je kúpeľná liečba pre vás vhodná, vypíše žiadosť poisťovni a doplní vyšetrenia, ktoré sú potrebné k žiadosti. Diagnostika, administratíva a nakoniec nájdenie správneho termínu, to je proces, ktorý mnohých odradí. Druhým problémom býva časová tieseň, teda aby ste sa stihli doliečiť v určenej lehote. Neraz sa stane, že aj keď máte nárok, na liečenie nedostanete.

Vyšetrenia absolvovať musíte. Ale predstavte si, že by ste podali žiadosť elektronicky a od tejto chvíle by ste sa nemuseli o nič starať. Predstavte si systém, kde sa prihlásite a uvidíte postup schvaľovania. O výsledku by ste sa dozvedeli mailom alebo v systéme, v ktorom si tiež viete pozrieť kalendár termínov a prehľadný zoznam zariadení s ich hodnotením vám proces len uľahčí. Koniec telefonátov a hľadania, kedy, kam ísť. Príjemná predstava, či nie?

Zrnko múdrosti je tu pre vás, aby vám spríjemnil tento proces. Pre vás, ktorí potrebujete poradiť, kde začať a ktoré kúpele sú tie najvhodnejšie. Odborníci s vybavovaním kúpeľnej liečby vám poradia, akým spôsobom môžete, buď vy alebo váš blízky, absolvovať kúpeľnú liečbučastejšie a jednoduchšie. Tým to však nekončí. Zrnko múdrosti je aj pre tých, ktorí hľadajú rekondičné pobyty a tu nájdu aj tie najlepšie zľavy a ponuky.

Predstavte si, že by ste si v rámci pobytu dopriali niečo extra. Samostatnú izbu, pomoc s dopravou, či objednanie procedúr vopred. Časť služieb je súčasťou ponuky zapojených poisťovní. Cez Zrnko múdrosti si overíte, ktorá je pre vás najlepšia z pohľadu ponúkaných služieb.

Kúpele pomáhajú redukovať stres, tíšiť bolesť kĺbov a svalov a liečia telo aj dušu. Navštívte Zrnko múdrosti vychutnávajte si kúpele častejšie a ľahšie.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Na Slovensku sa vydáva najviac učiteľských preukazov

Na Slovensku sa vydáva najviac učiteľských preukazov spomedzi ostatných krajín

Na Slovensku sa vydáva najviac učiteľských preukazov spomedzi ostatných krajín
Tlačové správy

Prihlásili ste sa ako dobrovoľník na Olympiádu v Tokiu?

Atos pripravil úspešnú online platformu pre dobrovoľníkov, ktorí sa chcú podieľať na organizácii OH 2020 v Tokiu.

Tlačové správy

Šesťročné dlhopisy teraz s výnosom až 7 % p.a.

Proxenta vydáva nové emisie, k dispozícii budú o niekoľko dní

Tlačové správy

Štefánka by Pulitzer

Čo spája legendárnu bratislavskú kaviareň s Pulitzerom.