SME
Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Ako do kúpeľov častejšie a jednoduchšie?

Vieme, že so zvyšujúcim vekom sú kúpeľné pobyty kľúčom k udržaniu sa v kondícii. No proces vybavenia pobytu býva často náročný.

Zdroj: cromaryZdroj: cromary

Dostať sa do kúpeľov nie je vždy ľahké. Musíte absolvovať komplexnú prehliadku u špecialistu, ktorý následne posúdi, či je kúpeľná liečba pre vás vhodná, vypíše žiadosť poisťovni a doplní vyšetrenia, ktoré sú potrebné k žiadosti. Diagnostika, administratíva a nakoniec nájdenie správneho termínu, to je proces, ktorý mnohých odradí. Druhým problémom býva časová tieseň, teda aby ste sa stihli doliečiť v určenej lehote. Neraz sa stane, že aj keď máte nárok, na liečenie nedostanete.

Vyšetrenia absolvovať musíte. Ale predstavte si, že by ste podali žiadosť elektronicky a od tejto chvíle by ste sa nemuseli o nič starať. Predstavte si systém, kde sa prihlásite a uvidíte postup schvaľovania. O výsledku by ste sa dozvedeli mailom alebo v systéme, v ktorom si tiež viete pozrieť kalendár termínov a prehľadný zoznam zariadení s ich hodnotením vám proces len uľahčí. Koniec telefonátov a hľadania, kedy, kam ísť. Príjemná predstava, či nie?

Zrnko múdrosti je tu pre vás, aby vám spríjemnil tento proces. Pre vás, ktorí potrebujete poradiť, kde začať a ktoré kúpele sú tie najvhodnejšie. Odborníci s vybavovaním kúpeľnej liečby vám poradia, akým spôsobom môžete, buď vy alebo váš blízky, absolvovať kúpeľnú liečbučastejšie a jednoduchšie. Tým to však nekončí. Zrnko múdrosti je aj pre tých, ktorí hľadajú rekondičné pobyty a tu nájdu aj tie najlepšie zľavy a ponuky.

Predstavte si, že by ste si v rámci pobytu dopriali niečo extra. Samostatnú izbu, pomoc s dopravou, či objednanie procedúr vopred. Časť služieb je súčasťou ponuky zapojených poisťovní. Cez Zrnko múdrosti si overíte, ktorá je pre vás najlepšia z pohľadu ponúkaných služieb.

Kúpele pomáhajú redukovať stres, tíšiť bolesť kĺbov a svalov a liečia telo aj dušu. Navštívte Zrnko múdrosti vychutnávajte si kúpele častejšie a ľahšie.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Vitajte v postapokalyptickom svete

Akú máte víziu, keď si predstavíte svet o 100-200 rokov?

Tlačové správy

NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu

Práve sa koná najväčšie biznis podujatie jesene. Na konferencii #akonato od Slovenskej sporiteľne debatujú významné osobnosti.

Tlačové správy

NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato

Práve sa koná najväčšie biznis podujatie jesene. Na konferencii #akonato od Slovenskej sporiteľne debatujú významné osobnosti.