INZERCIA

Ako do kúpeľov častejšie a jednoduchšie?

Vieme, že so zvyšujúcim vekom sú kúpeľné pobyty kľúčom k udržaniu sa v kondícii. No proces vybavenia pobytu býva často náročný.

Zdroj: cromary

Dostať sa do kúpeľov nie je vždy ľahké. Musíte absolvovať komplexnú prehliadku u špecialistu, ktorý následne posúdi, či je kúpeľná liečba pre vás vhodná, vypíše žiadosť poisťovni a doplní vyšetrenia, ktoré sú potrebné k žiadosti. Diagnostika, administratíva a nakoniec nájdenie správneho termínu, to je proces, ktorý mnohých odradí. Druhým problémom býva časová tieseň, teda aby ste sa stihli doliečiť v určenej lehote. Neraz sa stane, že aj keď máte nárok, na liečenie nedostanete.

Vyšetrenia absolvovať musíte. Ale predstavte si, že by ste podali žiadosť elektronicky a od tejto chvíle by ste sa nemuseli o nič starať. Predstavte si systém, kde sa prihlásite a uvidíte postup schvaľovania. O výsledku by ste sa dozvedeli mailom alebo v systéme, v ktorom si tiež viete pozrieť kalendár termínov a prehľadný zoznam zariadení s ich hodnotením vám proces len uľahčí. Koniec telefonátov a hľadania, kedy, kam ísť. Príjemná predstava, či nie?

Zrnko múdrosti je tu pre vás, aby vám spríjemnil tento proces. Pre vás, ktorí potrebujete poradiť, kde začať a ktoré kúpele sú tie najvhodnejšie. Odborníci s vybavovaním kúpeľnej liečby vám poradia, akým spôsobom môžete, buď vy alebo váš blízky, absolvovať kúpeľnú liečbučastejšie a jednoduchšie. Tým to však nekončí. Zrnko múdrosti je aj pre tých, ktorí hľadajú rekondičné pobyty a tu nájdu aj tie najlepšie zľavy a ponuky.

Predstavte si, že by ste si v rámci pobytu dopriali niečo extra. Samostatnú izbu, pomoc s dopravou, či objednanie procedúr vopred. Časť služieb je súčasťou ponuky zapojených poisťovní. Cez Zrnko múdrosti si overíte, ktorá je pre vás najlepšia z pohľadu ponúkaných služieb.

Kúpele pomáhajú redukovať stres, tíšiť bolesť kĺbov a svalov a liečia telo aj dušu. Navštívte Zrnko múdrosti vychutnávajte si kúpele častejšie a ľahšie.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Kartou míňame viac. Čo by obchodníci mali vedieť o zákazníkoch

Keš prestáva obchodníkom zarábať.

Tlačové správy

Autokamery Mio a navigace teď s 3letou záruční dobou

Tříletou garanci na autokamery a navigace Mio teď získají všichni, kteří si koupí jeden z produktů Mio do konce roku 2018

Tlačové správy

Move in immediately, if you feel like it

Living close to the centre of Bratislava has many advantages.

Tlačové správy

Predaj poistenia motorových vozidiel cez web rastie a bude rásť

Myslí si to Peter Gál, zakladateľ stránky poistnamyska.sk, ktorý má vyše 20-ročné skúsenosti v poisťovníctve.