SME
Pondelok, 20. september, 2021 | Meniny má Ľuboslav(a)KrížovkyKrížovky
INZERCIA

Mobil banking VÚB opäť bližšie k najlepšej bankovej aplikácii

Viete si predstaviť banku otvorenú 24 hodín denne a 7 dní v týždni?

A operácie v nej vybavíte bez zbytočného čakania. Presne vtedy, keď potrebujete alebo máte chvíľu voľného času. Navyše na akomkoľvek mieste, kde sa práve nachádzate. Zdá sa vám táto predstava pritiahnutá za vlasy? Toto všetko môže byť realitou, ak si do svojho mobilného telefónu nainštalujeteMobil banking VÚB. Aplikácia VÚB Mobil Banking je dostupná pre majiteľov telefónov s operačným systémom Android aj iOS.

Platba jedným kliknutím - žiadny problém

Vaše faktúry napríklad za elektrinu, plyn, mobil, či nájom zaplatíte kedykoľvek. So službouScan & Pay môžete zabudnúť na vypisovanie
24-miestneho čísla účtov a ďalšie potrebné údaje platby, mobil si všetko zistí sám – naskenovaním IBAN čísla, prípadne načítaním QR kódu alebo EAN kódu. Sami si zvolíte možnosť podľa údajov na faktúre alebo osobných preferencií. V prípade, že vám faktúry chodia na email, viete si tiež urobiť QR kód z faktúry nahrať ako obrázok priamo do platobného príkazu v aplikácii. Takto vám na úhradu vašich faktúr stačí naozaj len mobilné zariadenie.

Platba na telefónne číslo

V prípade, že potrebujete poslať kamarátovi peniaze za obed či pivo, môžete tak urobiť pohodlne a rýchlo ešte pred prihlásením sa do aplikácie. Nemusíte dokonca poznať ani jeho číslo účtu, peniaze mu pošlete prostredníctvom služby Viamo na telefónne číslo. To si jednoducho vyhľadáte vo svojich kontaktoch, zadáte sumu, potvrdíte ju PINom a je to.

Nový produkt

V aplikácii nájdete aj sekciu s názvom nový produkt. V rámci tejto sekcie máte k dispozícii katalóg produktov VÚB banky a môžete si vybrať produkt podľa svojich aktuálnych potrieb. V prípade, že prejavíte o produkt záujem, pracovníci VÚB vás budú kontaktovať. Ak je možné online zriadenie produktu, tak budete mať automaticky k dispozícii aj takúto možnosť.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Slovensko sa od polovice septembra zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu poskytnúť ľuďom so zdravotným znevýhodnením plnohodnotnú...


18. sep

Pokusy, diskusie aj 10 fascinujúcich nových objavov, ktoré môžu zachrániť život.


18. sep
Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


17. sep
Skryť Zatvoriť reklamu