SME
Sobota, 20. august, 2022 | Meniny má Anabela

Nový Supermarket Fresh Plus v centre je nabitý novinkami

Kávička priamo v predajni, samoobslužné pokladne či pohodlné parkovanie Vám dozaista spríjemnia nakupovanie v centre Košíc.

Predajňu otvárali: zľava  konateľ R. LABAŠ, VÝKONNY RIADITEĽ J.FOTUL, M.LABAŠ ml.Predajňu otvárali: zľava konateľ R. LABAŠ, VÝKONNY RIADITEĽ J.FOTUL, M.LABAŠ ml.

KOŠICE. Od 30. novembra majú Staromešťania ale aj všetci obyvatelia mesta k dispozícii v poradí už 29. Supermarket Fresh Plus na Slovensku. Moderná predajňa sa nachádza na Strojárenskej ulici, v priestoroch Rezidencie pri radnici.

Ako uviedol výkonný riaditeľ spoločnosti Jaroslav Fotul počas slávnostného otvorenia, to, že nový supermarket vznikol na tomto mieste, nie je náhoda.

„Ten kto pozná Košice a ich centrum, vie, že v tejto časti mesta väčšie potraviny dlhodobo chýbali. Situácia sa ešte viac zhoršila po zatvorení iného supermarketu na Hlavnej ulici. Tunajší ľudia boli preto nútení za nákupmi dochádzať. Otvorenie nášho supermarketu prinesie všetkým zákazníkom zaslúžený komfort pri nákupoch, no ponúkne ešte o čosi viac,“ naznačil výkonný riaditeľ.

Pri pokladniach ušetríte čas

Novinkou sú štyri samoobslužné pokladne, ktoré sa neskôr rozšíria aj do ďalších supermarketov.

“Neustále inovujeme, a preto je každá naša nová predajňa o kúsok lepšia ako tá predchádzajúca. Na tejto prevádzke sme prvýkrát nainštalovali štyri samoobslužné pokladne, ktoré zákazníkom skrátia čas strávený pri pokladni. Riadim sa heslom, že veci buď napredujú, alebo upadajú, nič nie je nemenné. To je možno dôvod, prečo nenájdete dva úplne rovnaké Superamarkety Fresh Plus,” vysvetlil riaditeľ.

Ďalšou novinkou je skvelá káva z čerstvo namletých kávových zŕn, ktorú si môžu zákazníci zakúpiť za pár centov priamo počas nákupu.

Najnovšia predajňa ponúkne už tradične aj široký výber ovocia, zeleniny, čerstvých mäsových výrobkov, najširší sortiment BIO produktov, ekologickej drogérie a farmárskych výrobkov.

Nový pult a pečivo s výraznejšou chuťou

Ako však doplnil Miroslav Labaš ml. z oddelenia reklamy a marketingu, v tejto predajni je okrem štandardnej ponuky pripravený tiež sortiment mäsového a lahôdkového pultu.

„V našich supermarketoch sme doteraz lahôdkový pult nemali, no naši zákazníci oň prejavili záujem vo svojich podnetoch. Preto sme sa rozhodli zriadiť ho tu. Pre zákazníkov sú tak pripravené napríklad čerstvé nakladané olivy, syry, či majonézové šaláty,“ predstavil časť ponúkaného sortimentu Miroslav Labaš ml.

Upozornil aj na široký výber pečiva, ktoré sa pečie priamo v predajni. Nejde pritom o dopekanie mrazeného polotovaru. V tejto predajni je totiž využitá technológia pečenia, pri ktorej sa pečivo vyrába z chladeného cesta, vďaka čomu si zachováva výraznú chuť a čerstvosť dlhšie.

Z ľudia centra chodili za nákupmi na okraj mesta

O tom, že supermarket v centre roky chýbal, svedčia zákazníci, ktorí prišli hodinu pred otvorením jeho brán.

Medzi prvými zákazníkmi bola aj pani Jarmila, ktorá býva na Komenského ulici.

„Aj keď bývame v centre, za nákupmi sme museli chodiť do obchodných centier na okraj mesta. Vozil ma tam syn autom. Teraz sa to zmení. Prešla som sa po predajni a veľmi sa mi páči priestor ale aj výber tovaru,“ prezradila staršia pani počas svojho prvého nákupu v supermarkete na Strojárenskej.

Do novej predajne si prišiel nakúpiť aj Ján. „Nevedel som, že sa tu má niečo otvárať. Som milo prekvapený. Samozrejme, potraviny Fresh poznám z obchodných domov Merkúr a Lipa, kde chodíme. Tu ma prekvapil lahôdkový pult, ktorý som hneď navštívil. Myslím, že predajňa môže byť zaujímavá nie len pre miestnych obyvateľov ale aj ľudí, ktorí v centre pracujú alebo aj pre školákov,“ povedal Košičan.

Tomu sa pozdáva riešenie podzemného parkovania pre zákazníkov. Tu je pre nich pripravených 20 parkovacích miest, ktoré je možné využiť na 45 minút bezplatne.

Rekordný nával zákazníkov a Mikulášske prekvapenie

Návštevnosť novootvotenej prevádzky FRESH plus prekonal všetky naše očakávania a preto sme sa rozhodli pre zákazníkov pripraviť ešte ďalšie Mikulášske prekvapenie. Už tento štvrtok 6.12. máme pre našich najmenších návštevníkov pripravený program, na ktorom bude rozdávať darčeky Mikuláš so svojimi pomocníkmi. Poponáhľajte sa a neodídete naprázdno. “dodáva na záver Miroslav Labaš ml.

Mikuláša môžete stretnúť tento štvrtok 6.12. od 14:00 do 19:00 na predajni FRESH Plus Strojárenská.

https://www.facebook.com/freshobchod/

http://www.labas.sk/

https://www.facebook.com/labas.sk/

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pripravené sú hodnotné ceny, tombola aj bohatý sprievodný program.


INZERCIA 14 h

50 percent áut, ktoré boli registrované pred embargom, je stále funkčných.


INZERCIA 19. aug

Hyundai chce spojiť ľudí v záujme trvalej udržateľnosti.


INZERCIA 19. aug
SkryťZatvoriť reklamu