SME
Štvrtok, 23. september, 2021 | Meniny má ZdenkaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

TRUCK režim zdarma pro autokameru s navigaciou MiVue Drive 60 LM

Zadajte si parametre (veľkosť, hmotnosť) vášho vozidla alebo karavanu a Mio vám spočíta ideálnu trasu a ešte natočí priebeh jazdy!

TRUCK režim zdarma pro autokameru s navigaciou MiVue Drive 60 LMTRUCK režim zdarma pro autokameru s navigaciou MiVue Drive 60 LM (Zdroj: MIOkamery.SK)

TRUCK režim pre všetky kombinácie navigácii s autokamerami MiVue Drive 60 LM teraz zadarmo! Zoznámte sa s MiVue Drive 60 LM!

FREE Truck Mode pro Mio MiVue Drive 60 LM:

FREE Truck Mode je určený všetkým, ktorí si od teraz zakúpia combo autokamery s navigáciou "Mio MiVue Drive 60 LM". Aké sú výhody režimu TRUCK v navigácii? Stačí si zadať parametre (veľkosť, hmotnosť) vášho nákladného vozidla alebo tiež karavanu - a navigácia vám spočíta ideálnu trasu a ešte natočí priebeh jazdy na kameru!

NAY.sk – vyhľadávanie MiVue Drive úspešné

Autokamera s navigaciou v jednom Mio MiVue Drive 60 LM!
Zoznámte sa s MiVue Drive 60 LM, riešením „všetko v jednom“, ktoré stanovuje štandard vo svete autonavigácií a palubných kamier...

Načítavam video...

Táto inovačná kombinácia má extra veľkú 6,2 palcovú obrazovku a ponúka špičkovú autonavigáciu s integrovanou prémiovou palubnou kamerou s rozlíšením Extreme HD (1296p a 30 fps) a dvoma inteligentnými funkciami vylepšeného asistenčného systému vodiča (Advanced Driver Assistance System – ADAS), ktoré vám poskytnú podporu na cestách: systém varovania pri vybočení z jazdného pruhu (Lane Departure Warning System – LDWS) a systém varovania pred čelnou zrážkou (Forward Collision Warning System – FCWS).

Načítavam video...

Extreme HD rozlíšení a 16GB SD karta už v balení
Tento plne vybavený spoločník na cestách vás privedie na miesto určenia pomocou praktickej a ľahko použiteľnej autonavigácie a palubná kamera zároveň zaznamená každú minútu vašej cesty v krištáľovo jasnom rozlíšení Extreme HD. V prípade nehody tak budete mať vždy dôkaz o tom, čo sa skutočne na ceste stalo.

Načítavam video...

Palubná kamera plynule funguje súčasne s navigáciou a zachytáva každý moment bez prerušenia smerovania trasy. Na prepnutie na integrovanú palubnú kameru jednoducho vyberte možnosť „kamera“ v hlavnej ponuke alebo na obrazovke mapy. Zariadenie MiVue Drive 60 má vysokokvalitný sklenený objektív so zorným poľom širokým 140 stupňov a clonou F1.8. Po stlačení tlačidla spúšte na odfotografovanie snímky pomocou kamery sa otvorí malý otvor v objektíve, čo umožní svetlu dopadnúť na obrazový snímač. Veľkosť tohto otvoru sa nazýva „clona“. Čísla F predstavujú zlomky, čo znamená, že čím menšie je číslo, tým väčšia je clona a vyššia kvalita videosekvencie (pretože dovnútra sa dostane viac svetla).

Načítavam video...

Dodáva sa s doživotnou aktualizáciou máp (zdarma)
Čo sa týka oblasti navigácie, je zariadenie MiVue Drive 60 LM vybavené prémiovými funkciami a dodáva sa s doživotnou aktualizáciou máp, takže sa už viac nemusíte trápiť novými mapami alebo zmenami na cestách. Okrem máp sú v zariadení doživotne zahrnuté aj bezpečnostné údaje kamery, takže budete vždy vedieť, kde treba jazdiť zvlášť opatrne. Dopravné informácie v reálnom čase vás upozornia na zdržania na ceste pred vami a ušetria vám cenný čas vyhnutím sa zdržaniam a dopravným zápcham.

Načítavam video...

Funkcie ADAS, LDWS, FCWS...
V neposlednom rade je toto inteligentné zariadenie vybavené inovačnými integrovanými vylepšenými asistenčnými systémami vodiča (Advanced Driver Assistance Systems – ADAS). To znamená, že k dispozícii sú dve bezpečnostné funkcie, ktoré vám poskytnú pomoc na ceste: systém varovania pri vybočení z jazdného pruhu (Lane Departure Warning System – LDWS) a systém varovania pred čelnou zrážkou (Forward Collision Warning System – FCWS). Tieto dve funkcie dodávajú zariadeniu skvelú bezpečnostnú hodnotu, pretože systém LDWS vás varuje, ak vaše auto vybočí zo svojho jazdného pruhu, a tým môže zabrániť potenciálnej čelnej zrážke. V prípade náhleho zníženia vzdialenosti medzi vaším autom a vozidlom idúcim pred vami, ak napríklad vodič idúci pred vami šliapne na brzdu, systém FCWS tiež aktivuje varovanie.

Zariadenie MiVue Drive 60 vás nielen naviguje a zaznamenáva vašu cestu, ale pomáha vám aj zostať v strehu. Nové zariadenie Mio MiVue Drive 60 je jednoducho ideálnym bezpečnostným sprievodcom na cestách. Malé riešenie „všetko v jednom“ pre každého, kto vyžaduje extra veľkú 6,2 palcovú obrazovku, a kto si cení bezpečnosť, chce očitého svedka na cestách a zároveň používa autonavigáciu, aby ste dostali z bodu A do bodu B.

Součástí může být zadná autokamera A20:

Načítavam video...► WEB INFO | http://www.MIOkamery.SK
► FACEBOOK | https://www.facebook.com/MioCZSK/
► INSTAGRAM | https://www.instagram.com/mioczsk/
► TWITTER | https://twitter.com/MioCZSK
► YOUTUBE | http://bit.ly/YT-MIO-sign-up
► E-SHOP | https://www.nay.sk/vyhladavanie?q=mivue+drive

Mio Česká republika a Slovensko www.MIOkamery.sk www.MIOnavigacie.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Predstavujeme nomináciu na biznis cenu INDEXU a Slovenskej sporiteľne.


INZERCIA 5 h

Predstavujeme nomináciu na biznis cenu INDEXU a Slovenskej sporiteľne.


INZERCIA 5 h

Hľadáme úspešné inovatívne malé a stredné firmy.


INZERCIA 5 h
Skryť Zatvoriť reklamu