SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky
INZERCIA

HC Košice podporí „štefanskym“ zápasom košickú detskú onkológiu

Metropolitný hokejový klub HC Košice je dlhoročným podporovateľom detskej onkológie v hlavnom meste východného Slovenska.

Metropolitný hokejový klub HC Košice je dlhoročným podporovateľom detskej onkológie v hlavnom meste východného Slovenska. V minulosti uskutočnil rad návštev a poskytol nejeden finančný a materiálny dar. Na podporu najmenších bojovníkov naši hokejisti nezabudli ani tento rok. Z každej vstupenky, zakúpenej na domáci zápas 26. decembra 2018, ktorý Oceliari odohrajú proti extraligovej Detve, poputuje výťažok občianskemu združeniu Spoločnosť detskej onkológie Košice a touto cestou priamo Oddeleniu detskej onkológie a hematológie Detskej fakultnej nemocnice v Košiciach.

Martin Mušinský, prezident OZ Spoločnosť detskej onkológie Košice: „Spoločnosť detskej onkológie ďakuje za dlhoročnú spoluprácu hokejovému klubu HC Košice, ktorý dlhodobo podporuje našich detských pacientov. Sme radi, že mladí, húževnatí a silní športovci podporujú našich malých bojovníkov.“

MUDr. Natália Gálóová, primárka Oddelenia detskej onkológie a hematológie DFN v Košiciach: „Týmto by sme chceli všetkých pozvať na hokejový zápas, ktorý sa bude konať 26. decembra. Čím viac vás príde, tým viac pomôžete. Výťažok z vašich vstupeniek pôjde na pomoc našim malým detským onkologickým pacientom. Pozývame vás ešte raz – príďte! Ďakujeme!“

Rastislav Rusič, výkonný riaditeľ HC Košice: „My v HC Košice sa stále snažíme byť tam, kde je potrebná pomoc alebo podpora. Preto chcem všetkých pozvať na „štefanské kolo“, kde sme rozhodli, že z každej zakúpenej vstupenky venujeme výťažok našim detským bojovníkom. Čím viac vás príde, tým vyššia podpora bude. Ďakujeme!

Príďte 26. decembra 2018 (začiatok o 17:00), teda na 2. vianočný sviatok, do Steel arény na extraligové hokejové stretnutie HC Košice – HK Detva. Zakúpením vstupenky podporíte onkologické deti v ich najväčšom zápase.

Naše video k aktuálnej téme nájdete tu : https://youtu.be/KZUf0wqznPs

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Kvôli kríze spojenej s ochorením COVID-19 čelia mnohí naši podnikatelia skutočne ťažkej situácii.

7 h

DOXX ako špecialista na stravné prináša stravovanie pre živnostníkov vo forme balíka s najžiadanejšími službami.

22. jan

Slovenská investičná skupina pôsobí na trhu od roku 2009.

22. jan