SME
Pondelok, 20. september, 2021 | Meniny má Ľuboslav(a)KrížovkyKrížovky
INZERCIA

HC Košice podporí „štefanskym“ zápasom košickú detskú onkológiu

Metropolitný hokejový klub HC Košice je dlhoročným podporovateľom detskej onkológie v hlavnom meste východného Slovenska.

Metropolitný hokejový klub HC Košice je dlhoročným podporovateľom detskej onkológie v hlavnom meste východného Slovenska. V minulosti uskutočnil rad návštev a poskytol nejeden finančný a materiálny dar. Na podporu najmenších bojovníkov naši hokejisti nezabudli ani tento rok. Z každej vstupenky, zakúpenej na domáci zápas 26. decembra 2018, ktorý Oceliari odohrajú proti extraligovej Detve, poputuje výťažok občianskemu združeniu Spoločnosť detskej onkológie Košice a touto cestou priamo Oddeleniu detskej onkológie a hematológie Detskej fakultnej nemocnice v Košiciach.

Martin Mušinský, prezident OZ Spoločnosť detskej onkológie Košice: „Spoločnosť detskej onkológie ďakuje za dlhoročnú spoluprácu hokejovému klubu HC Košice, ktorý dlhodobo podporuje našich detských pacientov. Sme radi, že mladí, húževnatí a silní športovci podporujú našich malých bojovníkov.“

MUDr. Natália Gálóová, primárka Oddelenia detskej onkológie a hematológie DFN v Košiciach: „Týmto by sme chceli všetkých pozvať na hokejový zápas, ktorý sa bude konať 26. decembra. Čím viac vás príde, tým viac pomôžete. Výťažok z vašich vstupeniek pôjde na pomoc našim malým detským onkologickým pacientom. Pozývame vás ešte raz – príďte! Ďakujeme!“

Rastislav Rusič, výkonný riaditeľ HC Košice: „My v HC Košice sa stále snažíme byť tam, kde je potrebná pomoc alebo podpora. Preto chcem všetkých pozvať na „štefanské kolo“, kde sme rozhodli, že z každej zakúpenej vstupenky venujeme výťažok našim detským bojovníkom. Čím viac vás príde, tým vyššia podpora bude. Ďakujeme!

Príďte 26. decembra 2018 (začiatok o 17:00), teda na 2. vianočný sviatok, do Steel arény na extraligové hokejové stretnutie HC Košice – HK Detva. Zakúpením vstupenky podporíte onkologické deti v ich najväčšom zápase.

Naše video k aktuálnej téme nájdete tu : https://youtu.be/KZUf0wqznPs

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Slovensko sa od polovice septembra zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu poskytnúť ľuďom so zdravotným znevýhodnením plnohodnotnú...


18. sep

Pokusy, diskusie aj 10 fascinujúcich nových objavov, ktoré môžu zachrániť život.


18. sep
Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


17. sep
Skryť Zatvoriť reklamu