SME
Streda, 10. august, 2022 | Meniny má Vavrinec

Obrovské zľavy na skladové Volkswageny

Aj predajní Volkswagenu sa týkajú povianočné výpredaje. Na vybraných skladových rodinných modeloch neušetríte len pár eur.

Neušetríte len pár desiatok eur, ale až do 5000 Eur.

Kúpiť rodine pod stromček rodinné auto je určite sen nejedného z nás. Niekedy sa však oplatí chvíľku počkať. Volkswagen totiž ponúka výrazné zľavy na vybrané skladové modely. Konkrétne sa jedná o rodinne zamerané autá. Rodinám sa zľavy na praktické všestranné auto zídu asi najviac. V ponuke je teda všestranné SUV Tiguan, rodinný Touran alebo neporaziteľný Sharan. Zľavy sa pohybujú až do výšky 5000 Eur a to do tejto sumy nerátame akciovú výbavu v hodnote až do 3600 Eur zadarmo! Poďme sa na jednotlivé ponuky pozrieť podrobnejšie.

V rámci skladového výpredaja môžete na vybrané skladové vozidlá získať veľmi zaujímavé zľavy. Na modely Touran sa vzťahuje skladový bonus až 2500 Eur, pričom bohatú výbavu Edition v hodnote až 2570 Eur máte navyše v cene vozidla. Touran je mimoriadne praktické rodinné auto, ktorého rozmery karosérie neobmedzujú výber parkovacieho miesta. Má individuálne posuvné zadné sedadlá, dopredu sklopné predné sedadlo, obrovský kufor... A na to, že je to MPV, má až nečakaný sexepíl.

Obľúbené SUV Tiguan je všetkým dobre známy. Je to štýlové auto, ktoré vďaka vyššej svetlej výške zvládne aj jemný terén. Keď si doňho objednáte špeciálny pohon 4x4 4Motion Active Control, jeho schopnosti mimo spevnených ciest nadobudnú ešte iné dimenzie. Taktiež nezabúda na praktickú stránku a ponúka variabilný batožinový priestor a delené zadné sedadlá, ktoré sa dajú posúvať a nastavovať podľa potreby. Na skladové Tiguany platí bonus až 3500 Eur, pričom akciová výbava Edition v hodnote 2400 Eur je tu navyše zadarmo.

Nakoniec sme si nechali jedno z najgeniálnejších rodinných áut „klasických“ rozmerov – Volkswagen Sharan. Jeho obrovitánsky kufor len tak nenájde premožiteľa. Najgeniálnejším prvkom sú jeho posuvné zadné bočné dvere. Tie oceníte pri každom narábaní s autosedačkou, alebo pri parkovaní v stiesnených priestoroch. Na skladové Sharany platí priam kráľovský bonus až 5000 Eur, pričom výbava Family&Business je tu so zvýhodnením až 3600 Eur. Dokopy zaňho teda zaplatíte až o 8600 Eur menej, než obyčajne!

Treba konať rýchlo, pretože akcia trvá iba do konca januára (31.1.2019), prípadne kým sa všetky zvýhodnené vozidlá nevypredajú. Pri výške zliav to môže byť veľmi rýchlo.

Viac informácií, novinky, testy a fotografie nájdete na stránke www.volkswagenblog.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Shell predstavil svoju stratégiu rozvoja Powering Progress, ktorá v sebe spája enviromentálne aj spoločenské ciele.


9 h

Sladké, extra veľké maliny či melóny bez jadierok nájdete v BILLA.


11 h

Jesenné cesty do exotiky sa oplatia teraz. Pomôžeme vám ich získať so zľavou.


INZERCIA 22 h
SkryťZatvoriť reklamu