SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Harmonické bývanie s tichým „susedom“

​​​​​​​Susedov si nevyberiete, ale môžete si vybrať, s čím bude vaše nové bývanie susediť!

Susedov si nevyberiete, ale môžete si vybrať, s čím bude vaše nové bývanie susediť! Čo poviete na tichého „suseda“, u ktorého sa môžete kedykoľvek objaviť bez ohlásenia a každá návšteva vás nabije energiou?

Ak sa usadíte na Adlerovej ulici, to najbližšie, čo nájdete v susedstve rezidenčného projektu Adlerova, je rozsiahly lesopark. Pre vás to bude jednoducho „sused“, ktorý bude stále na očiach pri výhľade z balkónu a doslova na pár krokov chôdze od bytu. Páči sa vám predstava života v objatí zelene? Pozor, aby ste sa s ňou nepohrávali pridlho. Na váhanie teraz nie je čas. Už takmer 90 % bytov v projekte Adlerova je vypredaných a posledných pár ide na dračku aj vďaka špeciálnym predkolaudačným zľavám.

Príroda v susedstve

Bezprostredná blízkosť zalesnenej prírody vám prinesie samé výhody a najviac to pocítite na svojej kondičke. Lesoparkom pri projekte Adlerova vedie bežecká trasa, ktorá so svojím sedemkilometrovým chodníkom a príjemným prostredím patrí k najobľúbenejším trasám košických rekreačných športovcov. Fakt, že toto miesto budete mať hneď za domom, len prispeje k vašej motivácii zdravo sa hýbať. Behom sa to však len začína! Možností, ako naplno využiť žiadanú polohu vášho nového bývania pri lesoparku, je nekonečne veľa a vyberú si z nich všetci členovia rodiny.

O čo akčnejšie budú vaše víkendy, ak vypnete televízor a zorganizujete piknik, cyklotúru či outdoorové dobrodružstvo pre deti spojené s poznávaním miestnej fauny a flóry, to všetko s minimálnymi starosťami v plánovaní, keďže cieľ vášho výletu je neďaleko. A hoci sa hovorí, že to, čo vídame denne, sa nám časom zunuje, o lesoparku za Adlerovou to rozhodne neplatí. Aj keď budete mať prejdené všetky jeho cestičky a spoznané všetky jeho zákutia, to božské ticho, vôňa zelene a premenlivé tváre počas sezón vám skrátka nezovšednejú.

Mesto ešte bližšie ako si myslíte

Ťažko uveriť, že lokalita situovaná v blízkosti lesoparku je zároveň v perfektnej dostupnosti k centru mesta, no bývanie na Adlerovej ulici vás presvedčí, že si môžete súbežne užívať oboje – život v meste aj život v prírode. Za sedem minút autom sa dostanete do centra Košíc, takže keď budete mať chuť na kultúru, kávičku či nákupy, viete, že po tieto radosti netreba chodiť ďaleko. Atraktívnosť polohy projektu Adlerova dotvára aj plnohodnotná občianska vybavenosť – všetko dôležité, čo potrebujete pre bežný chod domácnosti, od škôlky až po poštu, je v pešej vzdialenosti alebo na krátku cestu autom.

Byty ako stvorené pre rodinný život

V ponuke projektu Adlerova ostalo ešte niekoľko trojizbových bytov a posledný štvorizbový. Čo ich spája, sú výborné dispozičné riešenia. Architekti si dali záležať, aby rozloženie bytov a vnútorná dispozícia zaručili maximálne využitie priestoru bez zbytočných dlhých chodieb a nevyužitých plôch. Byty si vás získajú útulnosťou a kompaktnosťou, ktorá im však nič neuberá z ich priestranného vyznenia.

Nezanedbateľnou výhodou je šetrenie nákladov, zvlášť pre rodiny, ktoré nechcú zbytočne rozhadzovať. A prečo by aj mali, keď môžu usporené peniaze investovať do príjemnejších vecí, napríklad spoločnej dovolenky? Bytový dom Adlerova má všetky predpoklady na to, aby sa stal nízkoenergetickou stavbou. Náklady na bývanie tak budú výrazne nižšie v porovnaní so staršími obytnými domami.

Predkolaudačné zľavy a sťahovanie „na spadnutie“

Dátum kolaudácie sa nezadržateľne blíži, o čom svedčí aj rýchly progres stavebných prác, ktorý môžete sledovať priamo na webe projektu v galérii z výstavby. Práve teraz máte poslednú príležitosť zaistiť si byt na dobrom mieste blízko lesoparku aj mesta, s výhodnými dispozíciami a nízkymi mesačnými nákladmi. Navyše s fantastickým bonusom – predkolaudačnými zľavami až do 3 000 € na všetky voľné byty v ponuke. Vyberte si, kým to neurobí niekto rýchlejší. Viac na www.adlerova.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu