SME
Štvrtok, 5. august, 2021 | Meniny má HortenziaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Prihlásili ste sa ako dobrovoľník na Olympiádu v Tokiu?

Atos pripravil úspešnú online platformu pre dobrovoľníkov, ktorí sa chcú podieľať na organizácii OH 2020 v Tokiu.

Tokio, Paríž, Bratislava, 21. februára 2019 - Atos, globálny líder v digitálnej transformácii, pripravil úspešnú online platformu pre dobrovoľníkov, ktorí sa chcú podieľať na organizácii Olympijských hier 2020 v Tokiu.

Portál, uvedený do prevádzky v septembri 2018, prekonal všetky očakávania. Do uzávierky v decembri minulého roka sa cezeň prihlásilo dvestotisíc ľudí.

Tím Atosu vôbec po prvý raz umožnil podávanie prihlášok na platforme pomocou prihlásenia cezsociálne siete. Služba patrí do balíka aplikácií Olympic Management System. Jeho súčasťou sú aj športové výsledky a kvalifikácie, akreditácie, manažment pracovných síl, rozpis súťaží a ďalšie služby.

Portál pomáha pri náborovom a výberovom procese olympiády - od párovania zručností a konkrétnych pozícií, cez pravidelnú komunikáciu v jednotlivých krokoch prihlasovacieho procesu, posielanie pozvánok na pohovory a zostavovanie pracovných tímov a zmien až po akreditácie pre tých, ktorí sa úspešne stanú dobrovoľníkmi.

Atos okrem toho počas prípravy na OH 2020 v Tokiu úspešne otestoval Delivery Acceptance pre prvý balík systému ODS(Olympic Diffusion System). Konsolidovaná verzia zahŕňa komentátorský systém CIS (Commentator Information system) ako aj služby Info a MyInfo, či zverejňovanie oficiálnych výsledkov súťaží na oficiálnej webovej stránke. Atos bude so svojimi testovacími aktivitami pokračovať podľa plánu, pričom do leta 2020 by sa malo testovať ešte 200-tisíc hodín.

Michèle Hyronová, Chief Integrator olympiád v Atose, dodáva: „Máme radosť, že poskytujeme kritické IT systémy pre olympijské hry. Atos dôsledne spolupracuje s Medzinárodným olympijským výborom pri napĺňaní potrieb podujatia tejto veľkosti, pri ktorom sú organizovanosť a predvídanie nevyhnutnými podmienkami. S organizačným výborom pre Tokio 2020 pracujeme už od roku 2017 na príprave dobrovoľníckeho portálu, aby sme desiatkam tisícom ľudí umožnili prijať časť zodpovednosti za prípravu tokijskej olympiády a stať sa tak súčasťou olympijského sna.“

Už minulý rok Atos úspešne zavŕšil ako prvý na svete poskytnutie všetkých kritických IT systémov pre Olympijské a Paralympijské zimné hry v Pjongčangu z cloudu. Olympiáda v Tokiu bude pre Atos už desiatou v rade z pozície Celosvetového IT partnera MOV. Atos poskytuje IT riešenia pre olympijské hry od roku 1992.

***

O Atos

Atos so svojimi 120 000 zamestnancami v 73 krajinách a ročným obratom vo výške 13 miliárd EUR je globálnym lídrom v digitálnej transformácii. Skupina je európskou jednotkou v cloude, kybernetickej bezpečnosti a vysoko výkonnej výpočtovej infraštruktúre (High Performance Computing. Prostredníctvom svojej Digital Transformation Factory poskytuje end-to-end orchestrovaný hybridný cloud, riešenia pre Big Data, Business Applications a riešenia digitálneho pracoviska (Digital Workplace), rovnako ako aj transakčné služby prostredníctvom Worldline, európskeho lídra v oblasti platobných služieb.

Vďaka vysokej technologickej odbornosti a znalostiam priemyselných odvetví, Atos podporuje digitálnu transformáciu svojich klientov naprieč všetkými obchodnými odvetviami.

Atos začal pôsobiť na Slovensku po akvizícii spoločnosti Siemens IT Solutions and Services v októbri 2010 pod menom Atos IT Solutions and Services, s.r.o. Atos Slovensko dosiahol v roku 2016 čistý obrat 68 897 065 EUR a zamestnáva 304 zamestnancov v Bratislave, Prievidzi, Košiciach a Banskej Bystrici.

Skupina Atos je celosvetovým technologickým partnerom Olympijských a Paralympijských hier a pôsobí pod značkami Atos, Atos Syntel, Unify a Worldline. Atos je kótovaný na burze cenných papierov CAC40 Paris.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


6 h

Už žiadne ručné zdvíhanie imobilných osôb. Máme pre vás skvelého pomocníka. Neviete sa dostať do vane či na vozík?


9 h

Účinky Arónie oceňujú hlavne onkologický pacienti a ľudia so slabšou imunitou


4. aug