SME
Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Gansberg: Každý deň v objatí komfortu

Prvky bytového štandardu sú zásadnou súčasťou luxusného bývania. O tom niet pochýb.

Čím sú kvalitnejšie, tým efektnejšie na ich solídnom základe vynikne každá interiérová úprava, do ktorej sa pri zveľaďovaní svojho domova pustíte. Pri pohľade na štandard bytov v projekte Gansberg Koliba naplno precítite harmóniu spojenia úžitkovej praktickosti, špičkového remeselného vypracovania a znamenitého štýlu.

Úspešní na komforte nešetria

Kto si kladie v živote veľké ciele, je prirodzene zvyknutý držať latku svojich očakávaní vysoko. Obzvlášť ak ide o nároky na priestor, kde bývame. Materiály, ktorých sa dotýkame a obkolesujú nás, majú predsa veľký vplyv na to, ako sa doma cítime. Sotva by ste sa stretli s módnym dizajnérom, ktorý by sabotoval invenčnosť strihu nekvalitným materiálom.

Preto ani autori projektu Gansberg Koliba nenechali nič na náhodu a spojili sa s poprednými slovenskými aj zahraničnými značkami, aby ako pri stavbe, tak aj pri výbave bytov siahli po najlepších materiáloch na trhu. Všetko – od exotických drevených povrchov Cumaru použitých v exteriéroch, cez zábradlia až po kúpeľňové obklady – nesie pečať vysokej kvality. A tá je zárukou, že keď si raz na vychytenej bratislavskej adrese na Kolibe vytvoríte domov, usadíte sa na mieste, ktoré vám dá nadčasový komfort.

Čo vás čaká po príchode domov?

Zakaždým, keď odomknete dvere a zavriete ich za sebou, viete, že ste v maximálnom bezpečí. Brána do vášho súkromia je vyrobená českou rodinnou firmou SAPELI fungujúcou už od začiatku dvadsiateho storočia. Dvere sú z materiálov a komponentov pochádzajúcich hlavne od slovenských remeselníkov a ich pozoruhodným výrobným rysom je extra náročné testovanie kvality, v rámci ktorého prejde každý kus previerkou až pol milióna otváracích cyklov. Také číslo v bežnej prevádzke ani nedocielite, je skôr demonštráciou perfekcionizmu výrobcu.

Pri každom kroku po vašich bytových parketách Europarkett od výrobcu Parkett Designer pocítite pod nohami hrejivosť precízne opracovaného dreva. Šesť vrstiev UV tvrdého laku KLUMPP predstavuje trvácne, ekologicky neškodné a k zdraviu šetrné riešenie bez rozpúšťadiel a formaldehydov. Tvrdý voskový olej OSMO je odolný voči vode i poškodeniu, pričom si uchováva svoju elasticitu. Luxusne pôsobiace jednoliate vzory dajú bytu eleganciu, začínajúcu už od podlahy.

Kúpeľňovým pôžitkárom určite netreba dvakrát predstavovať meno Villeroy & Boch. Medzinárodne známa firma posúva úroveň štandardu vyššie už od roku 1748. Ich štýlové výrobky s nevšedným dizajnom budú zdobiť aj vašu kúpeľňu a aby bol zážitok z nadštandardne vybavenej svätyne pokoja tým pravým pohladením pre zmysly, tá istá značka figuruje aj pri výbere sanitárnych zariadení. Každý relaxačný večer vo vani a každá povzbudzujúca sprcha bude preto ešte komfortnejším zážitkom.

Podobu vašej kúpeľne pomáhajú dotvárať produkty kúpeľňového štúdia Domoss, s akými sa v rámci štandardu rezidenčných objektov na Slovensku len tak nestretnete. O to exkluzívnejší nádych má spolupráca tejto prestížnej značky s autormi projektu Gansberg Koliba.

Nezľavujte, keď nemusíte

Prečo zľavovať z náročnosti, keď nemusíte? Pozrite si ponuku unikátne kategorizovaných bytov v projekte Gansberg Koliba. Každá zo štyroch kategórií – City View, Garden, Quiet a Premium – bola navrhnutá pre jedinečný životný štýl budúcich obyvateľov. Jednotiacim motívom je vyšperkovaný bytový štandard, kde nie je miesto pre nedotiahnuté detaily.

Viac na www.gansberg.sk/sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?

Porovnali sme život v Bratislave na štyroch rôznych miestach.

Tlačové správy

Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA

Značka aj napriek pandémii trhala rekordy.

Predajom kraľovala FABIA, ŠKODA valcovala jednotlivé segmenty. Jednoznačné prvenstvo značky ŠKODA potvrdzujú aj celkové predaje jednotlivých modelov, ktoré suverénne vedie model FABIA – 4 607 ks.
Tlačové správy

PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj

V najrozšírenejšej sieti elektropredajní môžete stále POHODLNE NAKUPOVAŤ A TOVAR mať doma EŠTE DNES. Teraz dokonca ešte lacnejšie.