SME
Štvrtok, 25. apríl , 2019
INZERCIA

Regionálne servisné centrum PwC

Kariérny rast s work-life balance v poradenskej firme.

„Za 4 roky naši zamestnanci môžu rotovať v tímoch a prejsť cez štyri komplexné procesy z 12-tich možností, absolvovať FIA kurz, získať certifikát a stanú sa tak lídrom alebo expertom v danej oblasti, podľa toho v čom sú najlepší,” hovorí Mária Jančovičová, líder PwC SSC.

Čo sa môžu naučiť zamestnanci v regionálnom servisnom centre (SSC) poradenskej spoločnosti PwC?

V oblasti účtovníctva je základným kariérnym krokom naučiť sa medzinárodné účtovníctvo. Zamestnanci absolvujú FIA kurz, kde sa naučia základy medzinárodného účtovníctva v našej PwC Akadémii a taktiež majú možnosť využiť rôzne kurzy ďalších zručností pre podporu ich osobného rozvoja. V súčasnosti máme viac ako 100 zamestnancov, táto veľkosť centra umožňuje mať priateľské a úzko prepojené pracovné prostredie. Pracujeme v malých tímoch a všetci sa medzi sebou dobre poznáme. PwC je spoločnosť, ktorá využíva rôzne informačné systémy a implementuje nové technológie pre našu každodennú prácu. Vďaka našim moderným systémom a programom môžu naši zamestnanci pracovať z domu a vo flexibilnom pracovnom čase, takže môžu mať vyrovnaný kariérny rast s ich osobným životom.

Aké služby ponúka regionálne servisné centrum PwC?

V SSC Bratislava spracovávame viac ako pol milióna transakcií a dokumentov za rok v troch hlavných oblastiach - financie a účtovníctvo, spracovanie dát klientov a risk manažment.

Čo považujete za najdôležitejšie v tejto práci?

Naše kľúčové hodnoty sú komunikácia, zákazníci a neustále zlepšovanie sa. Podporujeme všetkých kolegov v súlade s našimi hodnotami. Komunikujeme intenzívne a otvorene medzi sebou s cieľom vybudovať si vzájomnú dôveru v rámci tímov, s našimi internými zákazníkmi a snažíme sa prichádzať s novými nápadmi pre zlepšovanie našich procesov. Podporujeme našich ľudí v ich profesionálnom raste formou rôznych kurzov často šitých na mieru a takisto vo forme riadenia zaujímavých regionálnych projektov zameraných na zlepšovanie procesov a našej každodennej práce. Naše servisné centrum spracúva 12 rôznych procesov pre interných klientov a akonáhle niekto v tíme zvládne celý proces, môže sa posunúť na ďalší, takže za krátky čas získa komplexný prehľad o rôznych procesoch a súčasne to prispeje k zlepšovaniu sa a efektívnosti nastavenia jednotlivých procesov.

Čo máte na mysli pod pojmom komplexné procesy?

Vďaka našej veľkosti, patríme k malým servisným centrám, preto majú naši zamestnanci možnosť pracovať s komplexnými procesmi, poznať ich nastavenie od začiatku až do konca a tak lepšie pochopiť oblasť ako celok. Tým môžu rásť profesionálne rýchlejšie, keďže vidia celý proces a nielen jeho jednotlivé časti.

Jednou z našich kľúčových hodnôt je Starostlivosť ("Care") čím poukazujeme na to, že na našich zamestnancoch nám naozaj záleží. V zmysle tejto filozofie ponúkame flexibilný systém benefitov, z ktorých si každý zamestnanec vyberá tie, ktoré najviac zodpovedajú jeho konkrétnym potrebám.

Flexibilný systém benefitov

Život a zdravie

 • Životné poistenie
 • Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom aj nad rámec zákona
 • Preventívne zdravotné prehliadky v súkromných zdravotníckych zariadeniach
 • Flexibilné pracovné možnosti a pohyblivá pracovná doba
 • Masáže na pracovisku

Šport a voľný čas

 • Športová karta na využívanie pohybových
  a relaxačných aktivít po celom Slovensku
 • Športové súťaže a voľnočasové aktivity plne hradené zamestnávateľom
 • Akcie pre deti (Mikuláš, detský tábor a iné)
 • Akcie pre zamestnancov(Vianočný večierok, Spring party, Teambuildingy a iné)

Vzdelávanie

 • E-learningové vzdelávacie programy
 • PwC Akádémia a možnosť účasti na medzinárodne certifikovaných programoch
 • Klasické školenia na rozvoj softskills, odborných a riadiacich zručností
 • Účasť na konferenciách a workshopoch

EXTRA

 • Dni voľna navyše počas Vianoc
 • Smartfón a počitač aj na súkromné účely
 • Príspevok pri narodení dieťaťa
 • Príspevok pri odchode na materskú dovolenku
 • Príspevok pri životnom jubileu
 • Výkonnostný bonus vyplácaný na konci finančného roka
 • Špeciálny bonus za výnimočný prínos (tzv. SSC Awards)
 • Významné zľavy v zazmluvnených partnerských inštitúciách

O našom centre

Regionálne servisné centrum (SSC) v PwC má viac ako 100 zamestnancov a v roku 2018 oslávilo 10. výročie od jeho založenia. SSC poskytuje služby pre sieť firiem PwC v 33 krajinách Európy, hlavne pre región centrálnej a východnej Európy. V SSC Bratislava spracovávame viac ako pol milióna transakcií a dokumentov za rok v troch hlavných oblastiach – financie a účtovníctvo, spracovanie dát klientov a risk manažment.

S nárastom nových aktivít stúpa aj náročnosť práce a preto kladieme veľký dôraz na výber pracovníkov, u ktorých očakávame vyššiu úroveň vedomostí, profesionálny prístup k našim zákazníkom, komunikačné zručnosti a kreatívne myslenie. Máme sídlo v centre Bratislavy v moderných priestoroch, ktoré ponúkajú príjemné prostredie pre prácu. Podporujeme flexibilný pracovný čas a berieme do úvahy individuálne potreby našich zamestnancov. V našom centre sa uplatnia účtovníci, špecialisti na spracovanie dát a konzultanti pre manažment rizík.

article_photo

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Obchodník roka: Najvyššie ocenenie si šiestykrát odnáša Martinus

Už po šiestykrát si ocenenie Absolútny víťaz Mastercard Obchodník roka odnáša kníhkupectvo Martinus.

Tlačové správy

Fixný výnos až 7 % ročne. Bezpečné investície už od 10.000 eur

Investície do kvalitných investičných projektov prostredníctvom korporátnych cenných papierov sú medzi investormi obľúbené.

Tlačové správy

Športový deň Stavebnej fakulty STU v Bratislave

V rámci tradície sa na Stavebnej fakulte STU konal už 19. ročník Športového dňa, kde sa stretli zamestnanci proti študentom.

Tlačové správy

Festival IXPO otvorí brány už tento piatok. Čo všetko prináša?

Na bratislavskom Tyršovom nábreží vyrástol obrovský stan, ktorý bude hostiť unikátny technologický festival.