SME
Štvrtok, 23. september, 2021 | Meniny má ZdenkaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Napredujeme vďaka zmenám

Pridajte sa k nám a rozbehnite svoju kariéru na plné obrátky.

O NAŠOM CENTRE:

Spoločnosť Johnson Controls pôsobí na Slovensku už viac ako 23 rokov. Naše biznis centrum v Bratislave sme otvorili v roku 2007 a v súčasnosti predstavuje najväčšie regionálne finančné centrum spoločnosti Johnson Controls a za posledných desať rokov potvrdilo svoju pozíciu jedného z lídrov centier zdieľaných služieb na Slovensku. Poskytujeme centralizované, vysoko odborné, nákladovo efektívne účtovníctvo a transakčné služby pre našich geografi cky rôznorodých klientov. Naše biznis centrum je kľúčovou súčasťou transformačných obchodných aktivít s výnimočnými pracovnými príležitosťami.

Náš tím tvorí viac ako 1500 zamestnancov, väčšina ktorých predstavuje odborníkov vo finančníctve, no patria medzi nich taktiež špecialisti v oblasti informačných technológií, automatizácie procesov, ľudských zdrojov a projektoví špecialisti. Bratislavské biznis centrum má silnú pozíciu finančného experta pre obchodné a výrobné tímy Johnson Controls v regióne Európa a Blízky Východ. Zamestnávame a hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí cítia potrebu neustále rásť, k čomu im vytvárame interné príležitosti pre osobný a profesionálny rozvoj. Špeciálne programy máme pre študentov a ľudí, ktorí svoju kariéru práve začínajú.

V roku 2017 sme sa presťahovali do novej inteligentnej budovy v centre mesta, ktorá bola navrhnutá tak, aby bola šetrná k životnému prostrediu a minimalizovala spotrebu energie. Naša budova je vybavená vlastnou jedálňou a kaviarňou, ktoré fungujú počas celého dňa. Máme tu taktiež plne vybavené fi tness centrum, kde si môžu zamestnanci zacvičiť či už individuálne, alebo sa pridať k rôznym skupinovým cvičeniam. Nezabúdame ani na zamestnancov s deťmi, pre ktoré sme v budove otvorili materskú škôlku. Pravidelne sa prostredníctvom otvorených diskusií s manažérmi a prieskumov spokojnosti pýtame našich zamestnancov na ich názor a spolu nastavujeme zlepšenia.

BEZ OHĽADU NA TO, ČI IBA PRÁVE ZAČÍNATE ALEBO UŽ MÁTE NIEKOĽKOROČNÉ SKÚSENOSTI, S NAMI MÁTE MOŽNOSŤ ROZBEHNÚŤ SVOJU FINANČNÚ KARIÉRU. VÁŠ RAST JE PODPOROVANÝ TRÉNINGOM A AKTIVITAMI ZAMERANÝMI NA OSOBNÝ A PROFESIONÁLNY ROZVOJ.

V Johnoson Controls citlivo vnímame pracovné aj osobné potreby zamestnancov. Cieľom našich benefitov je zlepšenie a zjednodušenie života poskytovaním:

  • Flexibilného pracovného času a možnosti práce z domu
  • Plne hradených stravných lístkov v nadštandardnej hodnote
  • Zdravotných programov: zdravotná starostlivosť v súkromnom centre, masáže na pracovisku, vitamínový program, očkovanie proti chrípke, dostupnosť fitness centra
  • Pravidelného mesačného bonusu, odmeny pri narodení dieťaťa či životnom alebo pracovnom jubileu
  • Parkovania auta, bicykla
  • Pravidelných vzdelávacích a rozvojových kurzov ako sú jazykové kurzy, účtovnícke kurzy (FIA, ACCA) a online databáza vzdelávacích aktivít
  • Zamestnaneckého Referral programu s atraktívnym finančným bonusom
  • Zamestnaneckých zliav pri nákupe vybraných tovarov a služieb
  • Miest vo vlastnej materskej škole už od 1,5 roka
  • Relokačného programu pre nových zamestnancov prichádzajúcich z iných regiónov Slovenska a zo zahraničia

Môžete u nás nájsť pozície na manažérskej úrovni, no i také, kde nie sú vyžadované pracovné skúsenosti a všetok potrebný tréning vám vieme poskytnúť od prvého dňa. Naše tímy vedú aj manažéri, ktorí k nám nastúpili hneď po škole, počas niekoľkých rokov si u nás vybudovali kariéru a dnes sú z nich skvelí lídri.

Naše biznis centrum funguje ako komunita, kde sa zamestnanci navzájom podporujú a každodenne si pomáhajú. Nezabúdame však ani na pomoc iným, a preto spolu podporujeme viaceré neziskové organizácie a zapájame sa do rozličných dobrovoľníckych podujatí. Medzi najobľúbenejšie patria Naše mesto, Hodina Deťom, Kvapka krvi a Giving Tuesday, počas ktorého organizujeme vo firme viaceré zbierky. Naviac tu máme niekoľko skupín aktívnych zamestnancov, ktorí organizujú množstvo akcií, od športových aktivít, cez návštevy turistických atrakcií, prezentácií a workshopov na podporu žien, až po spoločenské vyžitie, a poskytujú tak kolegom možnosť pravidelne utužovať vzťahy. Skvelou akciou, kde sa každoročne zúčastňuje viac ako 300 zamestnancov je Bratislavský maratón, ktorý už piaty rok podporujeme ako jeden z hlavných partnerov a našim zamestnancom poskytujeme možnosť účasti zadarmo.

Hľadáme kandidátov, ktorí svojou osobnosťou zapadnú do tímov a kultúry v našom biznis centre. Veľký dôraz kladieme na takzvané soft skills, ktoré sú v súčasnosti rovnako nevyhnutné ako odborné znalosti. Ideálny kandidát by mal byť samostatný, komunikatívny, adaptabilný, schopný prispôsobiť sa zmenám a vedieť ich využiť na získanie nových vedomostí a v prospech svojho kariérneho rastu. Hľadáme ľudí, ktorí sa neboja byť kreatívni, vyjadrovať vlastné názory, myšlienky, prichádzať s novými nápadmi a prispievať tak k efektivite celého tímu a spoločnosti. Schopnosť hovorovej komunikácie v anglickom jazyku by mala byť u kandidátov samozrejmosťou a veľmi privítame znalosť ďalšieho cudzieho jazyka, nakoľko komunikujeme s obchodnými partnermi z celého sveta.

Vo finančnom centre Johnson Controls môžete budovať svoju kariéru a stať sa súčasťou tímu, ktorý vytvára lepšiu budúcnosť.
#tomorrowneedsyou

O SPOLOČNOSTI:

Johnson Controls je nadnárodná spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu v oblasti výroby vzduchotechnických a klimatizačných zariadení pre budovy. V spoločnosti Johnson Controls stvárňujeme budúcnosť tak, aby sme vytvárali bezpečný, pohodlný a udržateľný svet. Náš globálny tím vytvára inteligentné budovy, energeticky efektívne riešenia, integrovanú infraštruktúru a dopravné systémy budúcej generácie, ktoré spolu dokonale spolupracujú, a usilujeme sa naplniť prísľub inteligentných miest a spoločenstiev.

S RADOSŤOU ZLEPŠUJEME SVET, V KTOROM ŽIJEME A PRACUJEME.

Johnson Controls poskytuje svoje služby zákazníkom vo viac ako 150 krajinách sveta a celosvetovo zamestnáva 130 000 odborníkov. Poskytujeme príležitosti, ktoré našim zamestnancom umožňujú učiť sa od tých najlepších v odvetví. Ako súčasť globálnej organizácie môžu svojou prácou ovplyvňovať životy ľudí po celom svete a budovať svoje profesionálne smerovanie.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Na iných cestách stihnú inžinieri aj cestovať po krajine


27m

Predstavujeme nomináciu na biznis cenu INDEXU a Slovenskej sporiteľne.


INZERCIA 8 h

Predstavujeme nomináciu na biznis cenu INDEXU a Slovenskej sporiteľne.


INZERCIA 8 h
Skryť Zatvoriť reklamu