SME
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Napredujeme vďaka zmenám

Pridajte sa k nám a rozbehnite svoju kariéru na plné obrátky.

O NAŠOM CENTRE:

Spoločnosť Johnson Controls pôsobí na Slovensku už viac ako 23 rokov. Naše biznis centrum v Bratislave sme otvorili v roku 2007 a v súčasnosti predstavuje najväčšie regionálne finančné centrum spoločnosti Johnson Controls a za posledných desať rokov potvrdilo svoju pozíciu jedného z lídrov centier zdieľaných služieb na Slovensku. Poskytujeme centralizované, vysoko odborné, nákladovo efektívne účtovníctvo a transakčné služby pre našich geografi cky rôznorodých klientov. Naše biznis centrum je kľúčovou súčasťou transformačných obchodných aktivít s výnimočnými pracovnými príležitosťami.

Náš tím tvorí viac ako 1500 zamestnancov, väčšina ktorých predstavuje odborníkov vo finančníctve, no patria medzi nich taktiež špecialisti v oblasti informačných technológií, automatizácie procesov, ľudských zdrojov a projektoví špecialisti. Bratislavské biznis centrum má silnú pozíciu finančného experta pre obchodné a výrobné tímy Johnson Controls v regióne Európa a Blízky Východ. Zamestnávame a hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí cítia potrebu neustále rásť, k čomu im vytvárame interné príležitosti pre osobný a profesionálny rozvoj. Špeciálne programy máme pre študentov a ľudí, ktorí svoju kariéru práve začínajú.

V roku 2017 sme sa presťahovali do novej inteligentnej budovy v centre mesta, ktorá bola navrhnutá tak, aby bola šetrná k životnému prostrediu a minimalizovala spotrebu energie. Naša budova je vybavená vlastnou jedálňou a kaviarňou, ktoré fungujú počas celého dňa. Máme tu taktiež plne vybavené fi tness centrum, kde si môžu zamestnanci zacvičiť či už individuálne, alebo sa pridať k rôznym skupinovým cvičeniam. Nezabúdame ani na zamestnancov s deťmi, pre ktoré sme v budove otvorili materskú škôlku. Pravidelne sa prostredníctvom otvorených diskusií s manažérmi a prieskumov spokojnosti pýtame našich zamestnancov na ich názor a spolu nastavujeme zlepšenia.

BEZ OHĽADU NA TO, ČI IBA PRÁVE ZAČÍNATE ALEBO UŽ MÁTE NIEKOĽKOROČNÉ SKÚSENOSTI, S NAMI MÁTE MOŽNOSŤ ROZBEHNÚŤ SVOJU FINANČNÚ KARIÉRU. VÁŠ RAST JE PODPOROVANÝ TRÉNINGOM A AKTIVITAMI ZAMERANÝMI NA OSOBNÝ A PROFESIONÁLNY ROZVOJ.

V Johnoson Controls citlivo vnímame pracovné aj osobné potreby zamestnancov. Cieľom našich benefitov je zlepšenie a zjednodušenie života poskytovaním:

  • Flexibilného pracovného času a možnosti práce z domu
  • Plne hradených stravných lístkov v nadštandardnej hodnote
  • Zdravotných programov: zdravotná starostlivosť v súkromnom centre, masáže na pracovisku, vitamínový program, očkovanie proti chrípke, dostupnosť fitness centra
  • Pravidelného mesačného bonusu, odmeny pri narodení dieťaťa či životnom alebo pracovnom jubileu
  • Parkovania auta, bicykla
  • Pravidelných vzdelávacích a rozvojových kurzov ako sú jazykové kurzy, účtovnícke kurzy (FIA, ACCA) a online databáza vzdelávacích aktivít
  • Zamestnaneckého Referral programu s atraktívnym finančným bonusom
  • Zamestnaneckých zliav pri nákupe vybraných tovarov a služieb
  • Miest vo vlastnej materskej škole už od 1,5 roka
  • Relokačného programu pre nových zamestnancov prichádzajúcich z iných regiónov Slovenska a zo zahraničia

Môžete u nás nájsť pozície na manažérskej úrovni, no i také, kde nie sú vyžadované pracovné skúsenosti a všetok potrebný tréning vám vieme poskytnúť od prvého dňa. Naše tímy vedú aj manažéri, ktorí k nám nastúpili hneď po škole, počas niekoľkých rokov si u nás vybudovali kariéru a dnes sú z nich skvelí lídri.

Naše biznis centrum funguje ako komunita, kde sa zamestnanci navzájom podporujú a každodenne si pomáhajú. Nezabúdame však ani na pomoc iným, a preto spolu podporujeme viaceré neziskové organizácie a zapájame sa do rozličných dobrovoľníckych podujatí. Medzi najobľúbenejšie patria Naše mesto, Hodina Deťom, Kvapka krvi a Giving Tuesday, počas ktorého organizujeme vo firme viaceré zbierky. Naviac tu máme niekoľko skupín aktívnych zamestnancov, ktorí organizujú množstvo akcií, od športových aktivít, cez návštevy turistických atrakcií, prezentácií a workshopov na podporu žien, až po spoločenské vyžitie, a poskytujú tak kolegom možnosť pravidelne utužovať vzťahy. Skvelou akciou, kde sa každoročne zúčastňuje viac ako 300 zamestnancov je Bratislavský maratón, ktorý už piaty rok podporujeme ako jeden z hlavných partnerov a našim zamestnancom poskytujeme možnosť účasti zadarmo.

Hľadáme kandidátov, ktorí svojou osobnosťou zapadnú do tímov a kultúry v našom biznis centre. Veľký dôraz kladieme na takzvané soft skills, ktoré sú v súčasnosti rovnako nevyhnutné ako odborné znalosti. Ideálny kandidát by mal byť samostatný, komunikatívny, adaptabilný, schopný prispôsobiť sa zmenám a vedieť ich využiť na získanie nových vedomostí a v prospech svojho kariérneho rastu. Hľadáme ľudí, ktorí sa neboja byť kreatívni, vyjadrovať vlastné názory, myšlienky, prichádzať s novými nápadmi a prispievať tak k efektivite celého tímu a spoločnosti. Schopnosť hovorovej komunikácie v anglickom jazyku by mala byť u kandidátov samozrejmosťou a veľmi privítame znalosť ďalšieho cudzieho jazyka, nakoľko komunikujeme s obchodnými partnermi z celého sveta.

Vo finančnom centre Johnson Controls môžete budovať svoju kariéru a stať sa súčasťou tímu, ktorý vytvára lepšiu budúcnosť.
#tomorrowneedsyou

O SPOLOČNOSTI:

Johnson Controls je nadnárodná spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu v oblasti výroby vzduchotechnických a klimatizačných zariadení pre budovy. V spoločnosti Johnson Controls stvárňujeme budúcnosť tak, aby sme vytvárali bezpečný, pohodlný a udržateľný svet. Náš globálny tím vytvára inteligentné budovy, energeticky efektívne riešenia, integrovanú infraštruktúru a dopravné systémy budúcej generácie, ktoré spolu dokonale spolupracujú, a usilujeme sa naplniť prísľub inteligentných miest a spoločenstiev.

S RADOSŤOU ZLEPŠUJEME SVET, V KTOROM ŽIJEME A PRACUJEME.

Johnson Controls poskytuje svoje služby zákazníkom vo viac ako 150 krajinách sveta a celosvetovo zamestnáva 130 000 odborníkov. Poskytujeme príležitosti, ktoré našim zamestnancom umožňujú učiť sa od tých najlepších v odvetví. Ako súčasť globálnej organizácie môžu svojou prácou ovplyvňovať životy ľudí po celom svete a budovať svoje profesionálne smerovanie.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Byť fit nielen v januári. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí zákazníkom, ako sa stravovať zdravo po celý rok.

48m

V roku 2020 stúpol záujem o rizikové životné poistenie o takmer tretinu

4 h

Účinná prírodná tinktúra, ale aj jedinečný lokálny produkt, ktorý vyrába rodinný podnik spod Tatier už vyše 20 rokov.

14 h