SME
Piatok, 22. november, 2019 | Meniny má Cecília
INZERCIA

Tip na zdravé raňajky – bezlepková granola

Hľadáte ozajstnú energiu na celé dopoludnie bez zaťaženia trávenia? Vyskúšajte bezlepkovú Granolu od slovenskej firmy Powerlogy.

Power Granola je poctivá zdravá raňajková kaša, na ktorej si pochutí celá rodina. Obsahuje chrumkavé mandle, quinou, med, kokos a lyofilizované jahody vo výberovej kvalite bez cukru, palmového oleja a konzervantov.

Hlavný rozdiel oproti klasickému müsli je kvalitný bezlepkový mix ryžových, pohánkových a quinoa vločiek s vyšším obsahom proteínu a vlákniny. Vďaka tomuto základu obsahuje granola menej rýchlych cukrov a uvoľňovanie energie je naozaj postupné. Spoľahnúť sa môžete aj na 100 %-nú čistotu prírodného zloženia. Produkt neobsahuje dochucovadlá, konzervanty ani palmový či iný lacnejší olej. Takáto Granola je vhodná pre mnoho ľudí, ktorí riešia špecifické intolerancie na lepok, laktózu, kazeín, či histamín.

Power Granola je výsledkom spojenia myšlienky Dušana Plichtu, zakladateľa konceptu POWERLOGY a Silvie Horeckej, autorky známeho portálu Terapia jedlom, odborníčky na tovaroznalectvo a nutričné zloženie produktov. Najväčším pozitívom je originálna a čistá chuť, ktorú výrobca dosiahol na základe detailného testovania a znalostí. „Ak má byť zmena v prístupe k raňajkám udržateľná a zdravá, musí aj chutiť!“ hovorí zakladateľ konceptu Powerlogy. „My v Powerlogy veríme, že kvalitné jedlo mení myslenie, a preto je pre nás vývoj a kvalita produktu dôležitou investíciou a nie len nevyhnutným nákladom.“

Novinku Power Granola nájdete na www.powerlogy.com.

Viac o tvorbe produktu a jeho benefitoch sa dočítate v článku Dušana Plichtu na jeho blogu TU.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Viac ako vzdelanie

Prešovská univerzita v Prešove.

Tlačové správy

Predražené zamestnanecké systémy? Mýtus!

S Callio Bonsy ušetríte aj tisíce eur.

Tlačové správy

Trnavská univerzita v Trnave

Trnavská univerzita v Trnave je výskumná a kvalitná.